Aký máte názor na legíny na mužoch?

martinape07
13. okt 2020

Dobrý deň aký máte názor na mužov v leginach ?

eni01
13. okt 2020
kaki3
13. okt 2020

Leginy v akom zmysle? Moj muz nosi na taky styl ked chodi behat, to mi pride normalne, ale inak ani moc nie.

jana_eyre_2
13. okt 2020

Na šport uplne ok, do práce by som asi aj ja pozrela na toho muža a to som človek čo naozaj nerieši kto čo má oblečené..

janulka1802
13. okt 2020

iba na šport inak si ich neviem ani predstaviť na chlapoch

veronikaszabova
13. okt 2020

Vyhradne na sport, inak nie

syslik81
13. okt 2020

mne je to uplne ze jedno ... pokial sa v tom dobre citia nech si nosia co chcu ..ale ja nezijem na slovensku a v zahranici nastastie ludia neriesi tolko duhych ako je to narodnym zvykom na slovensku ... ked mozu zeny nosit muzske veci preco nie naopak .. hlavne ze su vsetci spokojny

sisaka
13. okt 2020

Nezvyknem si robiť názor na ľudí podľa toho, čo majú na sebe, takze názor na takých mužov nemám. A čo hovorím na samotne legíny na mužoch. Mne to príde absolútne nechutné, našťastie môjho muža by to ani len nenapadlo obliecť, ostatní sú mi ukradnutí.

fokuska
13. okt 2020

@martinape07 Nazor mam taky, ze ked sa im to paci a citia sa v tom dobre, tak to nosia. Je mi to uplne jedno co maju oblecene ini muzi.
Moj nosi take speci bezecke na beh alebo este cyklisticky dres.

cookie29
13. okt 2020

Tak osobne si myslím že legíny sú super na šport. Inak sú vhodne tak maxi pre deti. Podľa mna to nesedí ani ženám ani mužom.

gladys_07
13. okt 2020

Toto tu uz bolo. Zacnes zachvilu pridavat fotky? Ved nos ked ta to robi stastnym

vulka
13. okt 2020

Na balet alebo lezenie na umelej stienke, či cvičnej skale rozhodne áno.

fokuska
13. okt 2020

@gladys_07 To bol ten chalan co riesil ze ziadne dievca uz nepozval na druhe rande a aval tu fotku v obtiahnutych leginach a ked mu pisali, ze zmenit za slusne kratasy, alebo dlhe nohavice, tak povedal, ze on sa v tom citi dobre?

gladys_07
13. okt 2020

@fokuska neviem, toto je novy nick, registracia okt 2020, takze... ale chlapa v ruzovych leginach mam dozivotne vypaleneho v sietnici

tosomja
13. okt 2020

Kým v tom nie je môj muž, ok 🙈😂

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evinea
13. okt 2020

pri detoch budis, na sport ano, ale normalne vobec nie to mi pride divne 😀

nela82
13. okt 2020

leginy su cisto športové oblečenie-aj pre ženy.A chlap v legínach?To nemyslíš vážne😂

oli18
13. okt 2020

Taký istý, ako na ženy. Nevhodné na bežné nosenie.

radiah
13. okt 2020

Ja neviem či sa šiju rôzne druhy, ale na futbalistoch sa mi to páči 😄😄😄 ale u cyklistu sa mi dvíha žlč.... Prečo? Sama neviem😄😄

cajomila
13. okt 2020

@martinape07 Ak máte na mysli tie obtiahnuté rifle, čo su momentálne také "IN"...tak to je čistá hrôza 🙈. Ešte ako tak na mladom chlapcovi ( pokiaľ v nich nemá nohy ako pavúk). Ale na staršom chlapovi to je brut.Fakt mi to príde nechutné 😜.

haaadanka
13. okt 2020

na beh mi nevadia..,ale ked ich vidim vo fitku s vystrihom po pupok, mam dost 🙈

leuchtturm
13. okt 2020

ked sa chlap citi pohodlne v leginach, preco nie?

zuzanita7
13. okt 2020

Na toto môj pekný hľadaj odpoveď na inom portáli a v skupinách na to určených.....🤗

monillia
13. okt 2020

@cajomila este zalezi aj na postave , ja pravidelne stretavam mladeho ale lahko obezneho a to horor na neho pozriet

jenna9
14. okt 2020

😂

nikuska744
14. okt 2020

niektoré matere na materskej asi fakt nemajú čo robiť, ako vidím.

simca06022011
14. okt 2020

😂 Nuž veľa som ich v leginach nevidela.... Môj ma iba také super "sexi" aj s trakmi... Na bežky 😂 ako vyzerá v tom ako dvojmetrovy chrobák truhlik, ale tak keď je to na ten šport najlepšie a je mu teplo. A v podstate na sportovcoch je to bežné. Inak veľmi nie a pohodlie nepohodlie, podľa mňa máloktorý chlap si ich oblečie keď nemusi

zuzanita7
14. okt 2020

@simca06022011 👍👍👍😄😄😄 že chrobák truhlik... Super prirovnanie👍👍👍