Aký máte názor na mladé mamičky?

kacici55
6. sep 2011

ahojte baby..chcela by som sa spytat aky mate nazor na mlade maminy...vo february som mala 17....mala ma o 5dni 17mesiacov...a od jednej baby na pokeci som sa dozvedela ze na mna a na mlade maminy treba poslat Breivika...povedala som jej ze to co ona praje sa jej raz vrati...aky mate vy nazor na mlade maminy??

spirit16
30. jan 2016

Z mojho pohladu je ovela lepsie ak zena zacne rodit v sedemnastich a postavi sa k materstvu zodpovedne.
Ako ked sa rozhodne rodit prve dieta po 40 a to casto nasilu a proti prirode
Ta druha moznost je podla mna menej zodpovedna nez ta prva.

niky0112
27. sep 2017

Ahojte mamicky.. mam taky problem. No skratka potrebujem pocut nazor aj niekoho ineho ako rodiny.
Mala som niekolkorocny vztah ( nie pekny) z ktoreho prisla na svet moja dcerka ( 4r.) No ked dcerka mala asi rok a pol odisla som od neho kvoli drogam atd a na margot toho za tragickych okplnosti ukoncil svoj zivot. Vsetko bolo velmi zle chyba je este do dnes hadzana na moje tricko. Byvalu svokrovci( nikdy som si so svokrou nerozumela) ma preklinaju osocuju urazaju.. ukoncila som vsetky vztahy nestretavam sa s nimy a uz vonkoncom nedovolim ani kvoli dcerke.. po 5 mesiacoch od smrti byvaleho (viem ze dost skoro no nas vztah bol len na vonok) som sa dala dokopy s mojim terajsim manzelom dcera ho zboznuje( vnima ho jedine ako tatinka), on zboznuje ju vsetko je krasne az dokonale, ale cast rodiny ma nenavidi lebo dcera o svojom biologickom tatinovi nic nevie.. vycitky mam takmer stale zevraj jej klamem ze ma bide nenavidiet a podobne... preto potrebujem picut nazor aj niekoho ineho... neviem si predstavit ze takuto citlivu vec sa ma dcerka dozvediet od tych nespravnych ludi alebo v nespravnej chvili skratka neviem ako dalej... pomoooc

nemenovana1999
15. okt 2017

@jarunka111 ja to zvladam aj bez pomoci dospelých jediný dospelý ktorý my pomáha je môj priateľ ...a mam len 17 a 2r dcerku

martinakentoss
3. nov 2018

Mám 16r a som tehotná v 17tt čakám jednovaječné dvojičky chalanov a na začiatku som si nevedela predstaviť že budem mat deti taká mladá ale moja mama mi pomohla sa s tým vyrovnať a presvedčila má aby som si to nenechala vziať a už teraz sa veľmi tešíme

nemenovana1999
3. nov 2018

@martinakentoss no je to dosť ťažké z jedným dieťaťom v tak mladom veku nie to ešte z dvoma hlavne pre mňa z finančnej stránky keďže ja chodím do školy a priateľ ťahá všetko sam a ne zarába veľa ....

nini1010
3. nov 2018

@martinakentoss Fuu,drzim palce.Vzdy mysli len na to ze to bude stale lepsie a lepsie 🤗

martinakentoss
4. nov 2018

@nini1010 tak mám veľkú podporu od mamy a priateľa ktorý mi deň čo deň dávajú silu 😇

katrin21
4. nov 2018

Mam 18r dceru a 2.8r dceru. Nastastie zo mba uz teda 41r babka nebude, dcera je zodpovedna, klop klop, vie ze chce studovat , dokonca medicinu,cize este vela rokov ju caka a kedze sa jej v 15.5r narodila sestricka, vidi co to obnasa, starat sa, nedajboze sa pri nej ucit atd.
Ale keby sa take stalo urcite by sme to nejako zvladli. Nikdy by som ju neposlala na potrat, ale zarovem by som jej neorobila sluzku. Pomohla by som jej aby sa mohla ucit ale nie chodit po diskotekach a pod.
Cize ty si podla mna zodpovedna, uplne v pohode di sa k tomu postavila, o malu sa staras a mas ju rada, obetujes svoj volny cas pre nu. Nemas sa cim trapit , ta zena ma evidentne nejaky problem sama so sebou ked ti hento napisala.
Ja som.prve mala v 23, nie az tak skoro, sle nz dnesnu dobu dost skoro.. je pravda, ze uz som.mala taky vegetik, kym ibe kamosky po 30kt riesili prebdend noci..a potom v 39 prislp druhe🤣🤣🤣. Ale nejako to zvladneme, je tp nase slniecko a musim.povedat, ze si to vychutnavam viac ,ako pri prvej tym ,ze som starsia. Ale to je individualne, mozno som potrebovala viac dozriet, som trpezlivejsia atd. Ale zas generacny rozdiel bude vacsi.