Používame cookies. Viac informácií tu. OK
klaudis
autor
9. aug 2011

jaaaj mam tam preklepy

titkovamiriam
9. aug 2011

http://www.cas.sk/clanok/204119/nasilie-v-brita...

katastrofa -tam jedine vojsko s tvrdu silu

maca_p
9. aug 2011

mne raz cernoch v autobuse dal taku facku, ze mi odleteli okuliare. povedala som mu, aby ukazal buss pass autobusarovi, ze nech sa uz pohneme. ale bolo to pred 10 rokmi a teraz by to mozno neskoncilo len pri tej facke. nechcem si to ani predstavit.
jednoznacne mali upravit zahranicnu politiku pre priliv cudzicov uz 10-15 rokov do zadu. len oni sa serinkali s nami, ked sme na ang. ambasade na panskej vystavali uz od 04.00 h rano, aby sme sa vobec dostali dovnutra....

bobocka
9. aug 2011

http://www.bbc.co.uk/news/uk-14449675 sledujem to live a je mi zle.zgerba hnusna.nic nerobia,ziju z davok,lenivi ako vos pod chrastou,vedia sa len poflakovat,dealovat,kradnut.za dna som sa bala ak som videla skupinku na bicykloch v hoodies.vedela somz,e nic dobre to nevesti.tie deti su sialene drze,oni vobec nemaju chut sa zaclenit medzi ostatnych.sami sa separuju svojim spravanim a potom rozhadzuju rukami,ze su utlacani.nech mi ukazu statistiky,kolki z nich pracuju a odvadzaju dane.bude to zalostne cislo.zila som v uk takmer 6 rokov.najprv v radlett pri londyne,potom v bognor regis na juhu pri mori.prve tri roky som travila kazdy jeden vikend v londyne,teda to tam poznam a to co tam ti dementi teraz predvadzaju je sialene! to nema s dugganovou smrtou nic.toto je cista rabovacka a plienenie.nicia cudzi majetok,vypaluju auta,obchody,byty.demencia prveho stupna.nikdy som nebola stastnejsia,ze som odtial odisla,ako teraz..v momente ako som otehotnela som vedela,ze nehrozi pre mna v uk dieta vychovavat a vidim,ze som mala pravdu.ani parom volov by ma tam uz nedonutili ist zit.nikdy.dovolenka,shopping ano,ale na zivot nikdy!!!!

maca_p
9. aug 2011

@bobocka to mas aj tu v inom vydani. pred par rokmi na vychode boli tiez rabovacky ciganov... len v angl. je to o inom pocte ludi. tu sa na cigana skaredo pozries, hned ti vynada. o par rokov mozno znasobia pocty, silu a tiez zacnu vystrajat.
ale inak mas pravdu.

bobocka
9. aug 2011

@maca_p tu ja ziadne taketo vypady od ciganov necitim.nezijem na vychode.som v bystrici a teda priamo necitim ciganske vycinanie.ani to anglicke som priamo necitila,no napatie tam vzdy bolo(ked som bola v istych castiach londyna).mozno by som inak hovorila,keby som zila na vychode svk,no tu u nas v bb som stastna,ze je to tak ako to je.nie je to idealne,no stale si myslimz,e ta nasa mladez este stale nie je tak skazena ako anglicka.a este peknych par rokov bude britska mladez kralovat v debilizme.tam jednoznacne vedie stupidita v nizkej vrstve,ale ani v strednej ci vyzsej to nie je normalne.len ti trosku solventnejsi to vesia lepsie zakryt.ti chudobni sa na nic nehraju a rovno rabuju hlava nehlava.ja som velmi vdacna za roky stravene v uk a rada na to spominam.zazila som skvele veci,spoznala skvelych ludi.dodnes mam s nimi silne blizke priatelstva.no anglicko nie je krajina na zivot pre mna.my sme s muzom zvazovali odchod,v uk sme dosiahli co sme dosiahnut chceli a v tom case som otehotnela a nebolo co riesit.muz odisiel hned a ja som si pockala na prvy mozny nastup na matersku a tiez som z uk zdupkala.chybaju mi priatelia,chyba mi ten uk prijem,chybaju mi shoppingy..no zit by som tam nechcela.a vychovavat dieta uz vobec nie.cely uk system je na piiip.do krajiny si pustia barskoho,nemaju ani paru o tom kto vsetko u nich zije a nepohne ani prstom a zije z davok.vid kopec poliakov.narobia si deti,dovezu si celu rodiny od deti po starych rodicov, a uzivaju si na tax credite.ist do roboty po 9 mesacnej materskej-to nie je normalne.to dietatko este velmi potrebuje maminku a nie nejaku klobasovu mastnu britku.skolsky system strasne zly,clovek aby kradol ak chce aby jeho dieta dostudovalo univerzitu.a o zdravotnictve ani nehovorim.to je extremne zle.fakt,ja v trvalom zivote v uk ziadne pozitiva nevidim. a zvlast ked vidim ako to tak ide za posledny rok dole vodou 🙄

bobocka
9. aug 2011

http://samuelmarec.blog.sme.sk/c/272699/Kratko-... asi takyto mam aj ja nazor 🙄 🙄 🙄

Tu začni písať odpoveď...

Odošli