icon

Aký máte názor na rúška v triede/v škole?

avatar
zdrsjsjiwwi
17. aug 2020

Aký máte na to názor?

avatar
sunny8
17. aug 2020

Že je to zbytočnosť

avatar
veronikaszabova
17. aug 2020

@zdrsjsjiwwi uz su tu o tom 2 obsiahle diskusie. Naco dalsia 🤦‍♀️

avatar
evaachesa
17. aug 2020

Ze zbytocne zakladas novu temu ked tu uz take su a diskutuje sa v nich vo velkom ;)

avatar
deti95060810
17. aug 2020

že sa prispôsobime... poznám aj väčšie prekážky ako rúška.

avatar
tncka
17. aug 2020

@zdrsjsjiwwi radswj rusko ako um.plucna ventilacia

avatar
79viktoria79
17. aug 2020

ked budu musiet mat,nemam s tym problem,su povolania kde ich maju cely deň a nesťažujú sa,treba sa prispôsobiť a nie stale nadavat na vsetko, takto to nikdy nezmyzne

avatar
patka06
17. aug 2020

je to hlúposť a dúfam, že to v škole až tak vážne brať nebudú

avatar
zdrsjsjiwwi
autor
18. aug 2020

@evaachesa pardon, nevšimla som si..

avatar
zdrsjsjiwwi
autor
18. aug 2020
avatar
akinom0077
26. aug 2020

@zdrsjsjiwwi nazor? tie deti to budu mat maximalne pri vstupe do budovy ked to budu kontrolovat, uz vidim ako to deti budu mat cez prestavky a cele vyucovanie pod nosom pod bradou na ruke, v taske 😂nezmysel a ked uz to ma mat vyznam tak ruska v detskom s prepacenim usoplenom kolektivne kde ich mamicky posielaju nedoliecene aby nemuseli ostat doma s prace sa ruska mali nosit vzdy nielen v obdobi corona viru

avatar
konvalinka123
Autor odpoveď zmazal
avatar
akinom0077
26. aug 2020

@konvalinka123 no mozu byt ale realne v skutocnosti to deti nebudu mat

avatar
konvalinka123
Autor odpoveď zmazal
avatar
jajka257
26. aug 2020

@konvalinka123 to mas odkiaľ?

avatar
konvalinka123
Autor odpoveď zmazal
avatar
konvalinka123
Autor odpoveď zmazal
avatar
konvalinka123
Autor odpoveď zmazal
avatar
jajka257
26. aug 2020

@konvalinka123 jezisi kriste, ale to je až zelena fáza. Do 15.9. 2.stupen všade.

avatar
marca12
26. aug 2020

@akinom0077 nemuseli ostat doma z prace? Moja kde ty zijes. Zamestnavatel ma problem zamestnat matku,lebo vie,ze bude stale doma s detmi,ked budu chore.

avatar
konvalinka123
Autor odpoveď zmazal