Aký máte názor na rúška v triede/v škole?
Aký máte na to názor?
Ze zbytocne zakladas novu temu ked tu uz take su a diskutuje sa v nich vo velkom ;)
ked budu musiet mat,nemam s tym problem,su povolania kde ich maju cely deň a nesťažujú sa,treba sa prispôsobiť a nie stale nadavat na vsetko, takto to nikdy nezmyzne
@zdrsjsjiwwi nazor? tie deti to budu mat maximalne pri vstupe do budovy ked to budu kontrolovat, uz vidim ako to deti budu mat cez prestavky a cele vyucovanie pod nosom pod bradou na ruke, v taske 😂nezmysel a ked uz to ma mat vyznam tak ruska v detskom s prepacenim usoplenom kolektivne kde ich mamicky posielaju nedoliecene aby nemuseli ostat doma s prace sa ruska mali nosit vzdy nielen v obdobi corona viru
@konvalinka123 jezisi kriste, ale to je až zelena fáza. Do 15.9. 2.stupen všade.
@akinom0077 nemuseli ostat doma z prace? Moja kde ty zijes. Zamestnavatel ma problem zamestnat matku,lebo vie,ze bude stale doma s detmi,ked budu chore.

Že je to zbytočnosť