Aký máte názor na smeny 12tky pre matku s malymi deťmi

zuzulik280
7. nov 2018

Mamičky, prosim poradte mi...konči mi o dva mesiace rodičovska dovolenka, vraciam sa do prace...ale..je to naročna praca na smeny, denna 12stka, nočna dvanastka, aj vikendy..mam dve detičky, prvaka a trojročnu skolkarku...prvak je doma už o 12,30, skolkarka okolo 15,30..ide o to, či si myslite ze zvladnem popri nich chodit na smeny...ked budem mat dennu 12 stku pridem domov okolo 20...cize na ucenie cas nebude...snad to zvladne s manzelom...ked budem mat nocnu, s detmi budem lebo pojdem z domu az o 18 hodine...cize to bude asi lepsie...den volna po nocnej tiez budem s detmi....myslite si ze je to lepsie, ako byt v praci kazdy den do nejakej 16 hodiny? Prosim poradte...Dakujem

nistika
7. nov 2018

ja by som nočné s deťmi nezvládla, ale každý má iný režim, každému vyhovuje niečo iné, ty musíš vedieť či je to pre teba zvládnutelné. prípadne skús a ak to nepôjde tak nechaj tak a nájdi niečo lepšie

beky1813
7. nov 2018

Nepytala si sa to uz? 🤔
Ak sa zapoji aj manzel, zvladnete to

vierka_z
7. nov 2018

Podla mna by ti lepsie pasoval iba jednosmenny pracovny cas. Takto to budes len lepit a podla mna bude aj pre malu lepsie, ak by si sa s noum mohla ucit ty

bozzie
7. nov 2018

Ak ti bude manzel pomahat, tak to zvladnete. No treba si presne ujasnit rezim a zvyknut si na to. Bude to zo zaciatku tazke, s tym treba pocitat!