Aký máte názor na tieto topánky?

skarli
11. dec 2020

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či vám tieto topánky neprídu ako pre teploša. Sú podľa vás pekne? Podľa mňa hej ale ten strih tak divne vyzerá a nechcem také niečo nosiť, mam priateľku.

ivanizna
11. dec 2020

@skarli No myslím si, že podľa toho ako to všetko doladíš so zvyškom oblečka, ale radšej by som ti poradila jednoducho si kúpiť to, čo sa ti fakt páči, v čom sa budeš cítiť pohodlne a sebavedomo, a hlavne nebudeš upätý a riešiť, či máš topánky jak homokláda, keď to proste nie je tvoj štýl 😉

nika82
11. dec 2020

komu sa to paci nech to nosi

ss1908
11. dec 2020

vyzeraju cca ako martensky, ktore su unisex. mne by sa pacili na mojom frajerovi, ale ked si niesi isty tak nekupuj. urcite nevyzeraju vyslovene zensky

zuzanka.zuzu
11. dec 2020

podľa mňa je asi jedno čo si oblečieš na kydanie hnoja, nie? však keď pôjdete s priateľkou do mesta tak sa vyfešákuješ už normálne....

ninusa221
12. dec 2020

Pekne su za mna ok aj ked si ich neviem predatavit keby si ich da ten moj😃

andreatytler
12. dec 2020

@skarli A to ti ich mama kupila a nuti ta ich nosit? Ked take nieco nechces nosit, tak nenos.
A ak si si nie isty ci si ich mas kupit ze ci sa budes v nich pacit priatelke, tak sa jej jednoducho opytaj.

martinka13
12. dec 2020

Na chlapovi by sa mi nepáčili. Ale každý nech nosí to, v čom sa cíti dobre. A podľa toho čo píšeš, by si sa dobre necítil.....

karelova
12. dec 2020

Podľa mňa sú ženské

h2
12. dec 2020

@skarli A si si istý, že nie si gay? Sorry, ale chlap, ktorý rieši topánky na mamičkovskom fóre...

jankapepe
12. dec 2020

@skarli sú podľa teba pekne ale nechceš ich nosiť??? Tak sa rozhodni.
Za mňa fuuuj.

tamvtme
12. dec 2020

Podla mna su damske, na muzske maju prilis vysoku podrazku

mareka49
12. dec 2020

Pohodlné dámske.
Keď chceš v zime bezpečné tlačiť kočík.
Nie sú sexi ale ani nemoderne

thoughtfulweirdo
12. dec 2020

Ja mam taku zasadu, ze ked o nejakom obleceni alebo obuti rozmyslam, tak ho nekupim, lebo aj tak by som ho nakoniec moc nenosila. Ked sa raz v niecom necitim uplne ok, je jedno, kolko ludom sa to paci, aj tak radsej siahnem po takom, v ktorom sa citim dobre.

karelova
12. dec 2020

@mareka49 ze su pohodlné dámske a moze v nich tlacit kocik, to asi chlap počuť nechcel... 😁

maria037
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
v3rca11
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
limetka69
12. dec 2020

ja neviem, ci su damske, ci panske, ale skaredsie som dlho nevidela, ale to je tvoja ve (ne)vkusu :D a fakt.. urcite nie si gay?

sense
12. dec 2020

Obyčajne ničím výnimočné ale ani nie škaredé... Určite mi neprídu ako pre teplosa... Ak si ich dostal vyskúšaj, pochod v nich... Možno budú dobré sedieť a sa v nich dobre chodiť... Keď budeš mat na vrchu nohavíc aj tak z tej topánky nebude moc vidieť. Predpokladám že máš tak max do 20r a topánky ti kúpila mama

judar
12. dec 2020

Mne to pride ako hnus ja by som nohu do toho nedala nieto este nosila :D ..to uz radsej by som sa vrhla na KillStar boty

mareka49
12. dec 2020

@karelova som si neprečítala popis.
Ale tak taky bol môj dojem😁