Aký paušál, keď využívam len dáta?

29. nov 2022

Dobrý deň, volám, píšem vačšinou cez whats app, takže volania a sms nepotrebujem. aký paušal sa najviac oplatí? aký máte vy a kolko platite? dakujem

pikachu999
29. nov 2022

Ahoj ja mám operátora radosť a myslím že ten paušál za 15€ by ti mohol vyhovovať

54tinka54
29. nov 2022

Ak nevoláš a neSMSkuješ tak načo paušál? Ja mám O2 fér na faktúru a tam koľko prevoláš, toľko zaplatíš. Ty keď nevoláš, tak by si platila len za dátový balíček.

susminka
29. nov 2022

@54tinka54 prosím ta, aj tebe účtujú default 2€ každý mesiac? Ja mam na fa 4 mobily - aj deti... a každý mesiac 8 € za nič mi príde dosť , takže aktuálne zvažujem zmenu operatora..

54tinka54
29. nov 2022

@susminka áno je to mesačný poplatok za daný program… keď bol este ten digitálny bonus tak to bolo super, tuším sa tak platilo len jedno euro. Teraz ale kvôli inflácii a zvyšujúcim sa cenám ten digitálny bonus zrušili.

autor
29. nov 2022

@pikachu999 ahoj, ďakujem ten sa mi pozdáva. Operátor radosť mi nič nehovorí. Majú dobrú sieť po celom Slovensku?

qetka
29. nov 2022

tak samozrejme, ze zalezi na tom,
kolko dat za mesiac minies. Tuto info si nedala, tak sa tazko radi.
Ak ti staci 2GB, tak O2 fer s balickom dat, spolu 7 Eu. Ale teda
mne nestaci 2 GB urcite na mesiac, spotrebujem tak cca 5GB a napriklad moj brat to ma 4 dni.

pikachu999
30. nov 2022

No ja som mala O2 najprv a prešla som do radosti a zistila som že je to vlastne ich dcérska spoločnosť takže pokrytie majú rovnaké ako o2

vevapeto
30. nov 2022

O2 Radosť jednoznačne. Odvtedy mám faktúry nižšie aj o 20€. Teraz tam budem dávat aj dcéru a aj muža.

kristiii
30. nov 2022

Tiež doporučujem Radosť, myslím, že čo sa týka cien a zároveň pokrytia sa u nás na nich nikto nechytá

erika237
30. nov 2022

Som rada, ze nie som jediny clovek, co vyuziva hlavne data a neznasala som telefonaty ked sa lanarili k inemu operatorovi a nukali mi x minut a x sprav za bla bla, ale k veci mam Radost uz dlho, balicek s 8GB, robim asi polku mesiaca z domu, cize som na wifi zvysok mesiaca v praci a ked som mimo domu mam data a staci mi to s prehladom. Problem s pokrytim som nemala nikde na Slovensku, rodinu mame na vychode, kde napriklad 4ka mala slabsie pokrytie.

siimonella
30. nov 2022

na volanie a sms mam o2 fer na fakturu, a internet 4ka. ešte som dokopy viac ako 17€ neplatila.

itevk
30. nov 2022

Kúpiť kartu iba na data

elam1234
1. dec 2022

Tiež mám radosť 😄 minulý mesiac som minula 100GB pripájam si cez hotspot aj notebook aj telku 🙂

david1202
4. dec 2022

Záleží od balíka ,pozri sa ja ako dáta používam na YouTube alebo keď si zahráme hru na notebooku...zvyčajne do 100Gb ale keď púšťam si filmy na HBO alebo Disney tak kľudne dám aj 200 alebo 300GB ... toľko má jedine 4ka...radosť ma len 100 GB a potom sa tak spomalí že len messenger alebo FB...pokrytie nemáš všade ale vo väčšine miest je máš ,4ka má najhoršie pokrytie ale keď ho tam máš tak za 15€ máš po starostiach a nemusíš si pozerať spotrebu dát

david1202
4. dec 2022

@elam1234 len že po 100GB máš spomalené o 50-70% a čím viac monies tým viac sa ti spomalí ,ja tiež mám hotspot ale nie každému stačí 100GB ,keď máš filmy alebo videá vo vyššej kvalite

david1202
4. dec 2022

@kristiii _ka má lepšíe ceny za služby ,problém je s pokrytím ,nemajú všade ,je dosť rozdiel za 15€ mať 300 GB ako od radosti len 100 GB

kristiii
4. dec 2022

@david1202 tak autor/ka nepíše, koľko tých dát reálne minie. Ja tiež využívam hlavne dáta, ale miniem ich tak 3-4 😆, lebo doma mám wifi. To by chcelo upresniť. Ak má spotrebu ako ty, neviem čo by som doporučila, ale do 4-ky by som ja osobne momentálne kvôli pokrytiu určite nešla. Lebo zas z opačnej strany, zbytočne mať k dispozícii neobmedzene dáta, keď sa k nim kvôli pokrytiu nedostanem.

elam1234
4. dec 2022

@david1202 keď niekto minie viac ako 100GB , tak to už naozaj potrebuje pevný internet na doma a nie hotspot v mobile 😄 každý operátor, ktorý má neobmedzeny objem dát ten internet po určitom množstve spomalí. mne sa to teda stalo prvýkrát, že som toľko toho minula

elam1234
4. dec 2022

@david1202 4ka má ale menší objem dát v zahraničí 🙂 tiež som ju mala cca 2 roky , vymenila som za radosť

roman01234
5. dec 2022

Aj ja odporúčam radosť. Mal som pred tým o2 paušál ale tento sa viac oplatí 🙂👍. A internet majú super keďže je to net od o2.