Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.

  Rozmyslam, ci mu nedat anatomicky vankus s pamatovou penou, nech ho krk neboli..

  (2 fotky)

  🙂😉

  🙂🙂 toto ma dostalo.. zdroj internet

  Pomozte prosim.... vyprala som cierne rifle s vlnenymi satami...Toto je vysledok.. co s tym? Aj som to dala na 30 min este preplachnut.. nrpomohlo ☹️

  Ma 2 dalsie vacsie pelechy... a neda si povedat.. Furt sa vprace do toho, kde bol ako šteňa..
  Skrceny, ale spokojny... ako mafinka 🙂

  Dnes bolo nadherne... len hojdat sa nedalo.. kremnicke vrchy

  (4 fotky)

  Takuto krasu sme videlu na oblohe.... skoda, ze sa vsetci ludia niekam ponahlali, alebo pozerali do zeme ..

  (2 fotky)

  Nas rodostrom (projekt na dejepis). Krasne ilustruje, ako v nasej rodine porodnost klesa a vymierame...

  Ženy sa opýtali: Činí vás manžel šťastnou? Skutočne šťastnou?
  Manžel zdvihol hlavu, úplne istý sám sebou. Vedel, že odpoveď jeho manželky bude kladná, nikdy sa nesťažovala. A predsa odpovedala jasným kategorickým nie: „Nie, nie manžel ma činí šťastnou!“ Manžela to vykoľajilo, no ona pokračovala: „Manžel ma nikdy nečinil a ani nečiní šťastnou. Ja som šťastná. Šťastná či nešťastná – to nezáleží od neho, ale odo mňa. Moje šťastie závisí od jedinej osoby, mňa samej. To ja sa rozhodujem, či budem v akejkoľvek životnej situácii šťastná. Keby moje šťastie záviselo od niekoho iného alebo nejakej veci či okolnosti, bola by som v poriadnej kaši. Nič nie je stále – ľudská bytosť, bohatstvo, telo, podnebie, vôľa, potešenie, kamaráti, duševné či telesné zdravie. A tento zoznam je nekonečný. Musím sa rozhodnúť byť šťastná bez ohľadu na všetko ostatné. Či je môj dom plný, alebo prázdny – som šťastná! Či odchádzam sama, alebo s niekým – som šťastná! Či zarábam dobre, alebo nie – som šťastná! Už som vydatá, no aj ako slobodná som bola šťastná. Aj keď umrie niekto, koho som mala rada, som šťastná bytosť, ktorá prechádza nevyhnutným obdobím smútku. Učím sa vďaka skúsenostiam, ktoré sú pominuteľné, a žijem tie večné – lásku, odpustenie, pomoc, porozumenie, prijatie, utešenie. Niektorí vyhlásia: dnes nemôžem byť šťastný, lebo som chorý, lebo nemám peniaze, lebo je príliš teplo, lebo je príliš zima, pretože niekto mi ublížil.. Mám rada svoj život. Nie preto, že je ľahší ako životy druhých. Ale preto, že som sa rozhodla byť šťastná, a jedine ja som zodpovedná za svoje šťastie. Keby som chcela preniesť tú zodpovednosť na manžela (či na niečo iné), zaťažila by som ho bremenom, ktoré mám niesť sama.Život je oveľa ľahší. A vďaka tomu mám už roky šťastné manželstvo.
  Poučenie príbehu? Nikdy nezverte do druhých rúk takú veľkú zodpovednosť, ako je vaše šťastie. Buďte šťastní – či je teplo a či zima, keď ste chorí, aj keď nemáte peňazí, keď vás niekto zranil, nemá vás rád či vás nedocenil.

  ako si ustelies, tak budes spat... 😎 chuda, cakala na mna, kym dorobim a takto som ju nasla na zemi...