• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aký prací prostriedok používate vy?

2. apríla 2013 
holky existuje jeste v cechach -Lanza rucka?,hrozne krasne vonela a byla dobra a avivaz azurit?
20. apr 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lanza asi jo ale co je rucka???????????? azurita toho kraleka sem dlouho nevidela... :grinning:

nobe ty neperes ty to hazis na hromadu a beres ze spodu... nez to z toho vrchu dojde dolu tak se to vypere... :grinning: :grinning: a slipy(trenky na 4x.... :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
se to tak jmenovalo jani-lanza rucka a ten kralek krasne vonel :grinning: :grinning: :grinning:
nobe-4 dny trenky? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. apr 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skuri rucka????,ja znam jen lanzu... :grinning: :grinning: :grinning: bez rucky... :grinning:
20. apr 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt se to tak jmenovalo,prisaham backu :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak backu...? :angry:
20. apr 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odkud máte info, že trenky na 4krát? :grinning:
20. apr 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani se tak rika voe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jo nobe to je tajny :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ekologicke prisla som nato ze perie ucinnejsie a lepsie a hlavne nemusim kupovat na farebne aa biele pradlo ako predtym , ale staci , tento a farby pekne ostavju hlvne u ciernych to je vidietlne a rozdiel je aj v cene, klasika ariel stooji 10 euro a ekologicky je od 3,50 az do 7 euro.. zalezi na znacke...

no a zaujem je velky uz aj velke znacky prechadzaju na ekologicke..

samozrejme su vsetky hypoalergicke... takze len a len vyhody..
20. apr 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4krát je slabota :grinning:
špatný zdroj :grinning:
20. apr 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nobe toz jak se davaji sptavne tak jeden den zadkem na predek 2 den, obratis je na ruby a zase stejne... :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanga jsou na šest dní :grinning:
20. apr 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nobe- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ted si me dostal.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky jabber :slight_smile:
20. apr 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toz to teda neznam ze je to lanza rucka... :confused: :sweat_smile:
20. apr 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som prala od narodenia dcérky všetkým v prášku Lovela alebo Batole(podľa toho ktorý mali v obchode) a od jej 9 mesiacov v Persil sensitive. Teraz periem v Persile so Silanom Wild rose(dá sa kúpiť v Rakúsku, tu som ho nevidela) perfektne operie a je už s avivážou. Keď mám špinavé prádlo od ovocia dlhšie ako dva dni neoprané( pri cestovaní) namočím to cez noc do zmesi prášku, sódy bicarbóny a trošky octu. Zaberie to na 100%.
20. apr 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pouzivam Persil Gold , na tmave veci Woolitte black gel a malickej vecicky periem v Norit gel resp. Lovela :wink:
a avivaz Silan tmavomodry :wink:
20. apr 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fialovy Persil gel na farebne, na biele Wiesser Riese a avivaz oranzovy Kuschelweich alebo červeny Silan
20. apr 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ariel alebo Persil sensitive a pre maleho Lovela alebo Batole, Batole mi krajsie vonia
20. apr 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre maleho som do polroka pouzivala iba Lovelu a teraz mame Persil sensitive a periem v tom spolu aj nase aj maleho veci..
22. apr 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My používame Tide - rumančekový. Dobre operie, a nádherne vonia :wink:
22. apr 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja mam rada rexa konvalinkoveho,persil silan a ariel je tiez fajn...a avivaz iba lenor a silan...silan sa mi zda vonavejsi:D
22. apr 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
používala som Rex, ale nezdalosa mi, že by pekne pral.. teraz používam Bonux, momentálne s magnóliami, aj keď zabudnem na aviváž, peken všetko vonia..
a aviváž Silan, alebo Lenor... veľmi mi voňala aviváž Coccolino, juuj, to bol vždy krásne prevoňaný byt... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. apr 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erikasadek, kde kupuješ ekologické prášky a akej značky? u nás, či v zahraničí?
23. apr 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poslední rok používám jen ARIEL,kterým mě levně zásobuje kamarádka.Jsem s ním spokojená,vypere všechno.Když je prádlo více špinavé,používám spray z Amwaye.Aviváž žlutý Silan nebo černý Lenor.Voní nádherně.
23. apr 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zvycajne prasok Persil Sensitive Plus
na cierne Perwoll Black Magic
na farebne Perwoll Color Magic
avivaz Silan Feel Attractive
23. apr 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bika ja zijem v zahranici takze tu, ale urcite budu uz aj u vas kedze , aj , persil zacal pred mesiacom , vyrabat cisto ekologicky, a viem ze aj ine velke , znacky sa davju na tento trh.. cena je od 3,5à euro za 2 litre az do 8 euro za ' 4 litrove prasky, vatsinou su tekute.. ale su aj v prasku..
peru super... a mas aj ekologicke avivaze, neda sa porovnat... :wink:
23. apr 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erikasadek, skúsim sa mrknúť u nás v obchodoch...

niečo pre zaujímavosť, skúste sa mrknúť na test práškov a gelov na pranie:

http://www.stv.sk/videoarchiv/relacia/test-magazin/

minule to dávali na STV2. len treba vľavo ešte kliknúť na 21.4. Test magazín...
24. apr 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, my používame prací prášok Shetlan. Je to diabol medzi pracími práškami, pretože odstránil poriadne zašpinené prádlo, s ktorým si neporadil ani Ariel. Tento prací prášok kupujeme z jednej internetovej stránky.
17. aug 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok