Aký šampón je dobrý proti lupinám?

alzbeka
20. feb 2008

chcela bi som si dat od vas poradiť ked ma niekto vela lupin a nepomaha mu ani šampon proťi lupinam tak že co je nato naozaj dobre 🙂

sivocka
20. feb 2008

Azbeka, predpokladam, ze to myslis pre dospeleho.....ja osobne nemavam lupim vela, ale zmenou samponov sa mi to obcas stalo....mne sa najviac osvedcili sampony Gliss Kur (neviem presne ako sa pisu/. po nich nikdy nemam lupiny....

bubba
20. feb 2008

ja uz roky odporucam vsetkym znamym toto:raz som kukala relaciu o tom ake strasne silne a odmastnujuce su sampony...vzdy si treba rozriedit na dlani sampon s vodou(ja to riedim uz priamo vo flaske)aby sa ten priamy koncentrat nedostal na pokozku ...trva to dlhsie mozno aj 3-4mesiace kym to zaberie,ale ti poviem ze ja uz 15rokov nemavam problemy s lupinami odvtedy ako riedim sampon,radsej si zmyjem vlsy 2*po sebe 😉 alebo navstiv kozneho ten ti urcite daco dobre odporuci

kamajka
21. feb 2008

my sme velmi spokojni s Head&shoulders...
a v lekarni predavaju Nizoral, ten je vraj skvelý. 🙂

fifa
21. feb 2008

Nizoral cca250sk a presne to isté len polská vároba Novozoral cca180sk, obidva sú výborné 🙂

ingola25
21. feb 2008

aj ja použivam taky ako kamajka a som s nim spokojna...no mamina mala extremne problemy s lupinami a pomohol jej nizoral..velmi si ho chvali a použiva ho stale aj ked už nema problemy.. 😉

anamor
21. feb 2008

Head&shoulders
ale treba vyskusat na sebe...

leva
21. feb 2008

Aj,nam pomohol head shoulders,z lekarne Nizoral alebo selsun,no ked mas ozaj problem ze ani toto nepomoze,kup si v lekarni Politar AF,je to roztok,no hrozne smrdi ale pomoze.

iwanka
21. feb 2008

Aj ja som pouzivala polytar rotok z lekarne a super mi na lupiny zabral, boli casy ked som mala aj az take mazove chrasty. Skusila som predtym vela znaciek, nizoral mi nezabral az potom mi kozna predpisala ten polytar a ten pouzivam dodnes...aj ked zistujem,ze mi ho uz vlastne ani nepotrebujem 🙂

pietra
21. feb 2008

manzelovi pomohol na lupiny sampon Klorane. Kupoval ho v lekarni a je tych samponov viac druhov, aj proti lupinam je ich viac, na suche, svrbive, vlhke (?). Dovtedy pouzival vsetky mozne sampony, z normalnych obchodov aj lekarne, ale zabralo mu az toto

mexx
21. feb 2008

Moj tatik pouziva uz roky Head and Shoulders (a tiez, ako vravela Bubba, si ho riedi vodou priamo vo flasi) a zabera mu vyborne, ja z neho naopak lupiny mavam. A takmer pri vsetkych samponoch je to tak, ze mozem pouzit maximalne jednu flasu, lebo ked ho pouzivam dlhsie, zacnu sa mi z neho tvorit lupiny a uz nie je dobry ako na zaciatku. Ale to, co sa u mna dost osvedcuje, je obycajny zihlavovy sampon, akurat mam po nom vlasy trochu suche, lebo v nom nie je ziadny kondicioner, takze si vzdy dam este nejaky balzam alebo nieco podobne. Zatial sa mi to teda osvedcuje, uvidime, kolko vydrzi... 🙂

mituska
22. feb 2008

ja jednoznacne mozem odporucit sampon proti suchym lupinam od Vichy, mne zabral super...

sisulik
22. feb 2008

no mne nic nepomaha zo samponov len ten nizoral...inac to co pisala bubba je pravda...indovia su v tom jednicka..oni sa denno denne venuju svojim vlasom a tiez odporucali aby sme na vlasy nedavali priamo koncentrat...cize sampon ale ho rozriedit vodou..

mishasmile
22. feb 2008

u mna zabral kedysi Vichy

alami
22. feb 2008

Naozaj dobrá je od Avonu: kyslíková kúra pre kompletnú starostlivosť o vlasovú pokožku (stojí okolo 120Sk) - je to pena ktorá sa po umytí vmasíruje do pokožky hlavy

verulka
22. feb 2008

moj drahy ma brutal problemy s lupinami a teraz momentalne mu najlepsie robi sellsan blue...on uz ine ako z lekarne pouzivat nemoze ☹

pollyanna
22. feb 2008

tiez sa radim do klubu uznavacia samponov vichy....🙂 aj ked su mozno drahsie, ked sa to porovna trebars z nizoralom, ktory stoji cez 200 a ma tusim 60ml, tak 400za 200ml je super cena..a nemam po vichy slamene vlasy..

olika
22. feb 2008

ja mam problemy tiež zo suchými lupinami a používam ako už bol avízovaný polytar.tiež mi ho predpísala kožná ale nemusí byť recept.smrdí ako decht ,no iba kým sú vlasy mokré a potom nič.účinok super.aj nizoral je dobrý ,no kto má krátke a riedke.my čo máme hrivy 😀 😀 😀 tak jeno balenie na jedno použitie 😲 😲 😲 .ale hlavu hore a lupiny dole ☹ ☹ ☹ ....

minonky
24. feb 2008

No ja som mal taky isty problem z lupinami mne poradili Headen Shoulders a mne to pomohlo teras mi stači si hlavu zmit raz za tyžden a uz ich ani nemam možnože aj preto že mam kratke vlasy skusiť to možeš či ti to pomože 🙂

lienockaa
24. feb 2008

elseve- proti lupinám..a tiež po ňom nie sú slamené vlasy..🙂

irenkat
24. feb 2008

urcite head&shoulders, ja sice lupiny nemam ani som nikdy nemala, ale manzel ano a tento sampon je pre neho cislo1 🙂 starka sa mi minule stazovala ze ma vela lupin, tak sme jej ho kupili a uz nema ziadne 😉

lucida
25. feb 2008

Ja pouzivam uz roky Head and Shoulders,nemozem menit sampony,ale ked v nom mam iba trochu naspodku z toho sa mi robia lupiny,asi tam naspodku je uz silne koncentrovaný alebo co... 😕

dupinka
25. feb 2008

moj manzel ma problem s lupinami, najprv pouzival dlhodobo head and shoulders, ale po case uz nereagovala pokozka hlavy na to, tak som objednala od Avonu sampon proti lupinam, ten bol veeelmi dobry. Ale ked ho pouzival denne, tak mal vysusenu pokozku a opat sa mu robili lupiny. teraz vymenil za fructis od garnier, pochvaluje si to, tak uvidime, dokedy,...

iwa000
25. feb 2008

u nas ma s tym problem manzel.vyskusal uz vsetko a nic az na koznom ked bol este na vojne tak mu odporucili nizoral a ten uz pouziva dobrych 12rokov.a ziadny iny ani uz nechce.je s nim velmi spokojny.lebo iny mu ani nepomaha.treba skusat a najt si ten svoj najjj...

grettka
26. feb 2008

a skusal uz niekto toto
http://www.magister.sk/-p-169.html
cena je sice dost vysoka, ale stale mam pokusenie ho kupit....

lenoc
26. feb 2008

aj mne najprv celkom pomahal Head and Shoulders, ale teraz uz nie. Zabera mi Nizoral, ale ta mala flasticka mi dlho nevydrzi.

Grettka, toto nepoznam.

nelly3
26. feb 2008

ahojte: moj drahy tiez maval lupiny,teraz uz skoro vobec a pouzival tiez aj nizoral, ale najviac mu zabral sampon od vichy a este je dobre striedat tie sampony lebo oni po case akoby prestali ucinkovat tak treba ich striedat. vrelo odporucam vichy proti lupinam 🙂

nenka83
26. feb 2008

najlepsi sampon na vlasy, ci som mala lupiny a vlasy mi priserne padali Vichy cerveny.stoji 370 sk, ale je toho hodny! 😉

leva
26. feb 2008

grettka,ohladom samponu neporadim,no manzel pouziva od nich krem Skin cap,je paradny,akurat mu dosiel a nic ine nepomaha,aj ten krem stoji okolo 600,no oplati sa.Myslim ze aj sampon bude pomahat.

vodniicka
8. jún 2008

kdesi som pocula ze menit sampony lebo tie lupiny si zvyknu na sampon a potom su odolne, a clovek, kt. ma lupiny by mal mat svoj vlastny hreben aby nenakazil inych

tinaa
8. jún 2008

Nizoral