Aky šijací stroj kúpiť?

eliskaevicka
16. feb 2016

Dobrý deň mamičky, chcela by som sa vás opýtať, chcem si kúpiť si stroj zatiaľ som sa rozhodla pre AEG 225.viete mi poradiť či je dobrý?alebo keď tak ktorý? Dik

aksuram
16. feb 2016

@eliskaevicka Ja som si pred cca 8 rokmi kupila Janome ... neviem presny model-ale taky z tych jednoduchsich- Som s nim spokojna- nesijem sice pravidelne, ale bezne veci do domacnosti, zaplaty ale aj vecerne saty uz usil 😉

amairim
16. feb 2016

Ahoj, ja mam doma Singer-ku, pravidelne ju dostat v Lidli, uz aj lepsi model ako mam ja ☹
Som s tou masinou velmi spokojna, usije aj kozene veci, aj na kabelku som si trufla.Potahy manzelovi do oktavie presila komplet- cize miestami aj 3 hrube vrstvy autopotahu a este k tomu kazda z nich bola podsita penou (to len pre predstavu). A aj s riflovinou si poradi. Musis sa orientovat vo vybere ihiel a das nou vsetko. Tak stastnu ruku pri vybere prajem.

eliskaevicka
autor
16. feb 2016

Ďakujem už som objednala AEG. Dúfam že bude dobrá. Podľa parametrov sa mi zdá najlepšia za tú cenu. Keďže na tom neviem robiť.tak nebudem míňať veľa. Možno potom neskor ak má to bude baviť. Ďakujem za odpoveď.