Aký vzťah so Strelcami majú ženy narodené v znamení Raka?

babyborn1111
11. apr 2015

ahojte ja strasne by som sa vas chcela opytat zien racice aky mate vztah zo strelcami,lebo mne chyba dovera v mojom manzelovy strelcovi.a viem ze je typ chlapa co to dobre vie zo zenamy a viem ze aj pred nasim vztahom mam vela rozbehnutych flirtov dokonca aj s viacerymi zenamy ktore boli vydate veci ktore som citala isly az do nechutnych stadii posielania nahych fotiek....,vsade pise ze strelec a rak nepasuju k sebe ze strelec nici raka svojimy vecnymi flirtamy.dakujem vam velmi krasne za vase nazory a rady ☹ ☹ ☹ ☹

zabka1124
11. apr 2015

U nas je to:ja som strelec a muz rak🙂! Sme si sudeni, rozumieme si aj bez slov, mm je uzasny otec, ,kludas, j som zas trosku vybusna🙂🙂, ale v norme ako kazda zena, matka, ,manzelka

tjaden
12. apr 2015

ahoj no ja moc na znamenia neverím ale zatial s každým strelcom mám nie zlý vzťah ale väčšinou sú to tí ktorých neznášam ale to je isto u každého inak

dorotka2013
12. apr 2015

aj my sme na tom tak ako @zabka1124 a sme spolu uz 17rok 🙂... ale ja moc neverim na specifikaciu podla znameni, lebo sedi na mna z toho mozno polovica 🙂...treba to brat s rezervou...inak my by sme s muzom podla toho vobec nemali byt spolu,sme pre seba "nevhodne znamenia" 🙂))

zuzu571
12. apr 2015

ja som račica a môj drahý je strelec a rozumieme si tak ako treba, tiež som čítala všetky tie horoskopy a nič dobré som tam nenašla tak kašlem na ne ... horoskop ti nijako nepomôže, môj je taký akčný všade chce byť a všetko robiť, chce sa zabávať a chodiť po disko, ale iné ženy nerieši, je raz zadaný a basta !!! je to verný chlap a dobrý partner aj keď sa občas nezhodneme na tom ako často ísť s partiou von a zabávať sa, čo už, veď on sa časom upokojí .... a bude to skvelý otec to viem už teraz 🙂

granatove_jablko
12. apr 2015

ja sice nie som racica, ale zazila som si so strelcom svoje...presne ako pisete bol velmi spolocensky, akcny, extrovert, mal rad ludi, deti, psy a hlavne zeny 😖 nemal problem zvadzat, flirtovat s kdekym, jeho dlhorocnej partnerke sa ani len nesnivalo o vsetkych jeho aferkach...nakoniec ju opustil pretoze sa "nekonecne zamiloval" do inej, s ktorou ale vydrzal rok a zase siel hladat dalej...podla jeho slov tu pravu...bol to romantik no 😅