Alza mi stornovala objednávku

princeznasevera
30. apr 2020

Alza mi stornovala objednavku lebo som som ju vraj nezaplatila ale mne peniaze odisli z uctu a uz su to asi 3 dni a peniaze mi nevratili mate s tym niekto skusenost?

karelova
30. apr 2020

@princeznasevera alza čaká na zaplatenie 8 dní. Takže určite by ti nezrusili len tak objednávku po 3 dnoch, lebo si nezaplatila....

karelova
30. apr 2020

@princeznasevera každopádne peniaze mi vrátili cca do 5 dni, ked som ja zrusila objednávku po zaplatení

kittykat22
30. apr 2020

@princeznasevera zavolaj na zakaznicku linku a spytaj sa co s tym. Urcite ti poradia.

0silvia0
30. apr 2020

@princeznasevera ved treba komunikovat, prilozit vypis z uctu. Urcite sa to vyriesi

mondolina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tncka
30. apr 2020

@princeznasevera skontroluj ci mas vsetko spravne ucet aj VS. Ak ano volaj zakaznicku linku a zdokladuj ze vsetko je v poriadku.

klejkaez
30. apr 2020

@princeznasevera mne sa zas stalo, že som objednala väčšiu objednávku cez www.sport-potreby.sk, a dodnes nepočujem o expedícii tovaru. Ale prvy x v živote som nezaplatila poprexua to ze i u kuriera sa da kartou. Nechápem.pisem im. Fb, stranka, online poradna... Nic. Zaujímavé...

Ale z alzy som ja stornovala objednávku a vrátili mi peniaze do 5dni🙂
No opačný problém.. To nechapem.. Co su šiši.
Skus tam zavolať. Maju v tom bordel teraz veľký

qetka
1. máj 2020

rovnaku skusenost malo v poslednych dnoch par mojich znamych ;) alza mala nejaky problem

princeznasevera
autor
1. máj 2020

No ja som tam bola si prevzat balik a ten predajca ze objednavka je stornovana tak som chcela vediet dovo a ked som mu ukazala ze ale mne peniaze odisli tak povedal ze no ale peniaze nemaju. Ze mozem si to znova objednat ale ja uz nemam zaujem ze peniaze mi vratia a nic

0silvia0
1. máj 2020

@princeznasevera a to si si na zaklade coho bola prevziat balik? Ved oni vzdy kontaktuju, ked je balik pripraveny na vydaj. Tebe poslali sms ze balik mozes prebrat, prisla si a nebol tam? 🤔

princeznasevera
autor
1. máj 2020

@0silvia0 ano prislo mi oznamenie ze balik je na predajni druhy den som tam sla a on mi oznamil ze balik je stornovany lebo platba neprebehla ale mne ho odcitalo z uctu. A teraz nemam ani peniaze ani balik

alazala
1. máj 2020

@princeznasevera s mame veľmi zle skúsenosti v poslednom čase, už sme s nimi asi skončili nadobro... Zaplatíš a tovar nikde, vkuse musíš vyvolávať a to ani nehovorím že keď keď si objednáš ako firma, kopu papierov treba odkladať.. Ak si poslala na správny účet, nahlás to na obch inšpekciu, sťažuj sa...

0silvia0
1. máj 2020

@princeznasevera mne sa tiez stalo, ze nevideli platbu, ale poslala som mailom doklad o zaplateni a vyriesilo sa to.

ludovit11
2. máj 2020

Ak peniaze odišli ,ta si to skontroluj na svojom účte.Ak sa to dá nechaj si svojou bankou vitlačiť výpis,a ten alebo jeho kopiju predlož alze.