Americké veľkosti - rozdiely

2. okt 2022

Ahojte, vedeli by ste mi poradiť aký je rozdiel medzi detskými americkými veľkosťami 3T a YXS? Malý ma 2 roky a 7 mesiacov. Hľadala som aj na nete, ale neviem sa v tom vyznať 🤦

syslik81
2. okt 2022

3 roky prve a druhe 2 az 3 roky podla googla

miadi
2. okt 2022

Moj mà 2r 8m nosi 3T XS je skor pre 4r.

autor
2. okt 2022

@syslik81 no ved to mo príde skoro rovnaké, že potom nechápem načo na to majú dve také odlišné označenia 🤷

autor
2. okt 2022

@miadi A ked je YXS to je tiez tak pre 4 ročného? Brata mam v Amerike a chce malému nieco kúpiť, keď tam niektoré veci stoja o polovicu menej ako u nás. Len sa nevieme vysomarit z toho 🙈

miadi
2. okt 2022

Pozri si hocijaku znacku maju k tomu aj tabulky specificke rozmery. Trebars Gap. Alebo guess co len chces Ja napriklad kupujem vzdy o cislo vacsie ked mà 2r tak sedi 2T ale aj 3T gate 2T uz su mu kratke ak chces veci na teraz 3T nemas co pokazit mensie by som nesla vacsinou je to Akoby mensie.. dcera mà 7r okolo 125cm a mà velkost M ..

miadi
2. okt 2022

Pozri tu mas priklad gymboree Mam rada tuto znacku maju dobru 100% bavlnu vacsinou dobra kvalita pekne veci pozri size guide a tam ti vyhodi cm

stanulienkat
2. okt 2022

Mne kamaratka poslala z Ysa detske oblecko a reda vobec nesedelo ani pidla tych ich tabuliek. Bolo nam to ovela mensie.
Nech ti brat posle oblecko aj o rok vacsie. Ak bude velke, tak dorastie.

autor
2. okt 2022

@miadi Ďakujem krásne popozeram to 🙏

autor
2. okt 2022

@stanulienkat Veru radšej väčšie a vynosí neskôr, ďakujem 😊