Antinatalizmus
21. aug 2020
Ahojte mamičky, prečo mám pocit, že po prečítaní tohoto fóra je jedinou možnou cestou antinatalizmus?
@paneboze Kazdy si moze svoju cestu zvolit, takze kludne aj takto😉Ale co si nam vlastne chcela tymto napisat? Mame Ta polutovat, alebo Ta presviedcat o opaku, alebo co?
Nie všetky ženy-matky majú miesto mozgu placentu. Čím dlhšie to tu pozorujem, zisťujem, že sú tu aj skvelí ľudia. A občas aj poriadna sranda. 😀
@paneboze ak ťa nejaké internetové fórum dokáže ovplyvniť natoľko, že určí tvoje životné smerovanie, musíš byť veľmi labilný jedinec. Ako taký by si asi ozaj radšej nemala mať deti, pretože to psychicky nezvládneš

No ked povies.