Ariel gélové vs. Persil gélové kapsule

peter4729
5. feb 2019

Skusal us niekto zvas ariel alebo persil tie gelove kapsule na pranie ?

jul17
5. feb 2019

Áno pri persilu sa mi už viackrát stalo že pri 30° sa mi to ani nerozpustí hoci je to už od 20 a preto som si kúpila Ariel a nemám žiadne výhrady aj vôňa je dobrá aj vypere.

kathhii
5. feb 2019

@jul17
Ako to riešiš, keď máš málo prádla?

dominika6
5. feb 2019

@peter4729 ja používam už dlhé roky kapsule a striedam značku aj aj..

baska_nice
5. feb 2019

Naucila som sa tiez na kapsule a ostala som verna tym od persilu. ono ani nejde o to, ze sa perie na 30. ked sa perie na takychto nizsich teplotach netreba pracku nabuchat do plna. Potom nema sancu sa rozpustit. Aspon tak som to spozorovala ja. Ked periem takto na 30 davam menej pradla

peter4729
autor
5. feb 2019

@baska_nice vyperu aj spinavsiu bielizen? Mam ich kupene ale este neoskusane

baska_nice
5. feb 2019

@peter4729 jasne. Nemala som s nimi zatial ziadny problem. Ked je pradlo moc spinave tak je jasne, ze ho ale dam naprat na vyssiu teplotu

peter4729
autor
5. feb 2019

@baska_nice tak us dam snimy prat a mas ariel ci persil

baska_nice
5. feb 2019

@peter4729 persil

12marec
5. feb 2019

Nie je kapsula ako kapsula...nam dovaza sef z rakuska a objednavame aj nemecke,talianske a francuzske a veruze tam je mega rozdiel.toez som tomu nechcela verit ale ked som raz odskusala tie nemecke,nedalo sa to porovnat.takze v podstate je jedno ci ariel alebo persil,len aby neboli slovenske

peter4729
autor
5. feb 2019

@baska_nice dakujem za,radu a avyvaz pridavas

dominika6
5. feb 2019

@12marec a z ktorej menovanej krajiny sú top?

12marec
5. feb 2019

@dominika6 myslim ze su kvalitovo to iste.lebo ked sa pozries na produkt original nemecky, je tam pismo len po nemecky a po francuzsky. A talianske mame hlavne avivaze.tie sa mi zdaju aj vonavejsie a hustejsie ako nemecke.ale zato tie nemecke/rakuske pracie gely,avivaze a kapsule su super.netreba pridavat na skvrny ziadne dalsie pripravky

dominika6
5. feb 2019

@12marec ceny sú tam také isté ako tu? ak sa nebavíme o + - 1,-e

12marec
5. feb 2019

@dominika6 nieco ano,myslim ze to nie je az taky rozdiel,podla toho ze co.. ale napr my mame dost drahy ariel (podla mna) aj ked ludia ho beru ako žeravy. Ale u nas ked kupi raz, tak uz slovenske nekupi..