Atestácia v Ružomberku - skúsenosti

lienka361
20. sep 2017

Dobrý deň,

mám napísanú prvú atestačnú prácu na KU v Ružomberku. Chcem sa opýtať, či sa táto práca vkladá do systému CRZP. Už som písala na štúdijné oddelenie ale odpoveď som nedostala ☹ Nemáte niekto s tým skúsenosti?

Ďakujem 🙂

girka
28. sep 2021

Ahojte dievčatá kolegyne, veľmi pekne by som vás chcela poprosiť o vypracovane temy na atestaciu 1. v Ruzomberku, moj mail je girka@centrum.sk, veľmi pekne ďakujem

katka2021
4. okt 2021

@silvia62 ahoj, ja by som chcela...ale zatiaľ len tapam

yeffitko
1. nov 2021

Ahojte, poslali by ste prosím Vás vypracované otázky aj mne? Zvažujem prípravu na prvú atestáciu, tak nech sa mám od čoho odraziť. Ďakujem ;)

lilu18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
snezienkaaa82
6. dec 2021

Ženy, ako je to s tou atestackou? Pracujem ako vychovávateľka v škd, mam stredoškolské pedagogické vzdelanie. Už som staršia, 39 rokov, rozmýšľam, či urobiť Bc. V Ružomberku v odborné pedagogika, či atestacku. Ako dlho trvá atestáciu?
A aké he potom platove zaradenie?

sarajana
14. jan 2022

@silvia62 dobry večer, p.Silvinka. Mne tie témy spracované na atestáciu neprišli. Veľmi Vás prosím o zaslanie. jhricmatuskova@gmail.com som ochotná aj zaplatiť. Napíšte mi prosím mail.

mirka1112
15. feb 2022

Dobrý deň, našla by sa tu nejaká ochotná pani učiteľka, ktorá by mi pomohla resp. vysvetlila nezrovnalosti pri portfóliu. Portfólio mám už napísané, len potrebujem poradiť čo sa týka odovzdania. Taktiež by ma zaujímalo ako to celé prebieha. Ďakujem veľmi pekne.

girka
16. feb 2022

ahojte dievčatá, začala som chodiť na školenie tvorba portfólia, je to zaberák, ale myslím, že sa to dá urobiť, i keď som si nie moc istá, či to robím dobre, ale chcela som vám napísať, že atestácia sa získava len za obhájenie si svojho portfólia, školiteľ nám hovoril, že tam ďalšie otázky nie sú, samozrejme, že je dôležité používať didakticky a pedagogicky správne pojmy, ale nejaké otázky iné ako o vašom portfóliu tam nie sú. Čo sa týka prihlasovania, školiteľ povedal, že sa dá na atestáciu prihlásiť hocikedy počas roka, treba ju mať vytlačenú a podpísanú riaditeľom a poslanú alebo odovzdanú spolu s celým portfóliom na danom pracovisku, ktoré ste si vybrali. Oni majú 60 dní na to, aby si to prešli, skontrolovali a buď vás pozvali na obhajobu, ktorá by mala byť 1 hodinu, alebo vám pošlu portfólio späť na dopracovanie. Aspoň takto nám to tvrdil školiteľ, ktorý robí atestácie na MPC Nitra. Možno to niekomu pomôže,. Napríklad mne by pomohlo, keby to už niekto má hotové poslal ako vo svojom portfóliu okomentoval 1 oblasť žiak, tam som bezradná, nemám na túto oblasť skoro žiadne dôkazy. VĎaka

anjelito
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andabubua
5. feb 2024

Dievčatá, keď ja nerozumiem ani tomu, čo je to to ,, portfólio"...? Čo to má obsahovať? Ja som z toho jeleň 🤷🤷🤷.

dievcinka22
12. feb 2024

Záleží od toho, čo chceš písať - a hlavne, kde to chceš odovzdať

dievcinka22
12. feb 2024

Musíš vypracovať tri oblasti Žiak, Výchovno-vzdelávací proces, Profesijný rast

1hancatko1
24. feb 2024

Mám vypracované vysoko hodnotené atestačné portfólio.

andabubua
26. feb 2024

@1hancatko1 ahoj. Aj by si bola ochotná sa podeliť?

1hancatko1
26. feb 2024

@andabubua pošlite mi mail