Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

gabika146
14. feb 2008

ahojte bambulky tak ja som vcera zahajila amostatne zaspanie samozrejme nebislo sa to bez placu plakal asi 10minut volal snad celu rodinu len mama,tato,havo,jojo.......a nakoniec zaspal ale musel byt pekne na mna nasraty bol pozakryvani vsetkymi paplonmi 😀
dnes sa tu zacina cvicenie na fitloptach tak ideme skusit do mc
prajeme vam krasneho valentina 😀

adriana111
14. feb 2008

krasneho valentina prajem vsetkym 😀
sice ja moc tento sviatok neuznavam, darceky z lasky by sa mali davat hocikedy nie len takto "povinne", ale cokoladove srdiecka ma potesili, lebo ja sladke mozem hocikedy a hocikolko 😀

a vecer tu nechcem nikoho ani vidiet, pekne sa venovat polovickam 😉 😉 😉

wladka
14. feb 2008

adi, uz dovenovano 😀 😀

asi som tu sama 😝 ..ale ja tiez tu nikoho nechcem vidiet, ale zajtra sa hlaste!!

alena1
14. feb 2008

ahojky babulky🙂
tak ja sa hlasim predsa len dnes,popriat krasneho a sladkeho Valentina🙂
"oslavujem"sama,teda takmer doposial este s malinkym🙂 ten nie a nie spat 🙄 )
tatina mame na sluzobke v zahranici,az do nedele ☹
ale co,ved nie je prvy a ani posledny(Valentin).... 🙂

gabika146
15. feb 2008

ahojky tak aky bol valentin????my sme boli na veceri a potom domka dostala som kyticku kvetou ake sa mi pacia tak som spokojna 😀

wladka
15. feb 2008

gabi, pekny 😉 ..
ja som sla ku K uz v stredu, bo hrozilo ze na valentinos kramy 😒 , tak sme to chceli vyuzit.. tak sampano, vylihovali sme sa v posteli, fotili sa 😀 😀 .. a o polnoci taky svizny krok z postele, a ja ze co je.. dostala som vonavecku 😵 , som vravela, ze naco.. je sice malinka, 30ml.. ale aj tak.. ja valentina moc nemusim.. 😝 ja jemu len merci dezert.. 😀 😀 ..a co.. 😎

inak, hodila som fotky.. tak kuknite, ste boli zvedave.. inak to pekne zanedbavam, sa hanbiiim 😔 😅

gabika146
15. feb 2008

no teda ti mas ale fesandu a pomocnici aj maly akurat uraduje medzi hrnaci
my sa chystame deme sa kupat do skolky tak nas balim 😀
wladi tak si to paradne uzivam to je super 😉

wladka
15. feb 2008

gabi, veru pomocnica 🙄 😉 .viac sarapaty, ale neva 😀

ako bolo na kupani??

babule, kde stee? elii?? skusky za sebou??

miminaaa, vy nas pekne flakate 😀

mimi
15. feb 2008

uz som tu wladka 😀

citam, ze ste tiez oslavili valentina 🙂 My sme sa s mojim manzelom zasnubili na valentina, takze nemohol zabudnut a sli sme spolu na veceru 🙂

wladi, idem kuknut na tvoje fotos, som zvedavaaaa !

mimi
15. feb 2008

wladka, krasne fotky, Emka je rozkosna! a ty si cela mamina, kocky ste obidve !!!

jana188
15. feb 2008

ahojte
maly je stale chory, uz 2,5 tyzdne vysavame sopliky a neznasa to. vcera sa tak rozkaslal ze az grcal a dnes co kasel to plac a stale zaveseny na mne. az vecer ked prisiel tato z roboty zazracne sa mu vratia energia. este ze je vikend a nas "liek" nude s nami. dufam ze mu uz bude lepsie, by uz bolo na case. ale nastastie atb neberieme a ani sme ich este nebrali.

wladi super fotky a mala je aka samostatna 🙂

adi ako zvlada Ninka jaslicky?

v nedelu ideme ku svokre na obed sa "tesim", moj drahy ma zajtra narodeniny tak oslava musi byt. 😉

wladka
15. feb 2008

mimi, dikk 😉

jani, je dost samostatna.. maximalne.. ale su aj take dni, kedy doslova na mne visi 😝 ..ale inak je to v norme.. 😉

gabika146
15. feb 2008

wladi bolo supis maly bol ko od 7som ho drzala pri zivote a od 8spi aj tato marod tak som sama a auzivam si ticho a papam okoladu 😀

wladka
15. feb 2008

gabi, nedraaaazdiiii 😠 😀

jani, drzte sa.. urcite to prejde 😉

gabika146
15. feb 2008

a s cim???drazdim ja nie 😉

wladka
15. feb 2008

heeeej, babula!! 😠 ..ja mam dostat, teda uz vcera som mala dostat.. tak cakam, brucho navrete, vajecniky ma bolia 😀 , hladna som jak pes.. 😝 a ty s tou cokoladou pred nosom 😀 😀

gabika146
15. feb 2008

ani nevrav aj a cakam mrchu a stale nic 😲
ved to je valentinska to mozem emi uz spinka??

jana188
15. feb 2008

este som sa chcela opytat, co ste davali detom na kasel? Aj take "lieky starych mam" Stale sa drhne a kasle aj 20 min vkuse, je mi ho tak luto 😢

a coko som aj ja pred chvilkou dojedla...sorry

gabika146
15. feb 2008

jani ja nakrajam malemu cibulu a zasypem cukrom necham postat a davam stavu mnami pomaha 😉

jana188
15. feb 2008

gabi, to mu davam uz druhy den a nezfa sa mi ziadne zlepsenie

ale smrad riadny 😀

gabika146
15. feb 2008

to teda ano ale mne to tiez chuti aj pomaha 😉
ked mi maleho drhlo tak som mu aj viazala stku okolo krku aby ho mal stale v teple

jana188
15. feb 2008

sakra tak ta satka ma ale voooobec nenapadla, ako kde ja mam hlavu, resp naco? 😠

wladka
15. feb 2008

jani, ja veru neviem 😕 .. emi este nekaslala 😒 ..ale klop klop 😀

gabi, jasne.. tak valentinska.. a kolko ti meskaaa 😕 🤐 .. mne nemozee 😅 , ja mam antibejby 😉 ..a do 3dnoch sa dostavi menzes, a to je prvy krat, co ide podla knizky, bo inokedy vzdy v den vysadenia.. 😉

a keby, tak ty mozes.. 😉 chlapa mas jedneho 😀

wladka
15. feb 2008

jaj babyy.. ja ked bez chlapa, tak aspon ze MK mame 😅 😝 ..pisat pracu sa mi nechce, nechavam to na zajtra 😉 ..

mimi sa rozlucila rychlo.. bezala sa povenovat.. 😉 chapenzi,joo? 😉

gabika146
15. feb 2008

ani nevrav co by som teraz robila ked ti moji su uz ko 😝
ja cakam mali by zajtra prist
co planujete na viknd

wladka
15. feb 2008

gabi, zajtra som doma.. tak porobim, bo K maly ma oslavu, tak detska party, K ako jediny dospely, bude obsluhovat 😀 .. ja som povedala, ze ostavam doma.. nechce sa mi potom ten binec upratovat, raz som musela, to bolo o zivot.. 😝 a pritom len 3 deti.. lego, pukance, churmky, kocky.. a nieto po 15 🙄 😅

a v nedelu ideme s K do brna, mam tam racovne stretko..tak ze pojde ako moj bodyguard 😀 ..emi bude s babkou a s dedkom 😉

wladka
15. feb 2008

nie rajcovne stretko..ale pracovneeee 😀

mimi109
16. feb 2008

caute tak my sme vcera boli v ziline na nakupy 😀 sme malej kupili novu stolicku taku tu drevenu co sa da rozlozit na stol a stolicku, vecer hodim foto 😵
aj sme si telkac kupili novy lebo ten sumkac co sme mali vypovedal sluzbu uz 😝

a snehu nam tu navalilo duje az nam okna pukaju a to zimiskooooooo brrrrrrrrrr 😝 🙄

wladka
16. feb 2008

mimi, sneeeh?? 😕 u nas zas duje vietor, fuuu, kosa.. ale svieti slniecko 😉 😎

adriana111
16. feb 2008

ahojte 🙂
boli sme doobedu v meste ocinovi kupit rifle a tak fuci, ze nam skoro Ninku odfuklo 😖 Natalku mame na vikend "na prazdninach", tak sme skoro ako mladomanzelia 😀 byt doma s jednym dietatom, ked si naucena na dve, to je uz take divne, stale mi ta Natalka chyba ☹ ale poobede ideme za nou, su tu aj nasi z Liptova, tak nech si uziju aj druhu vnucku 🙂
nasi ked pridu, tak nespia u nas, ale u maminej mamy, teda mojej babicky a Natalka je tam. je to na dedine, moze kedy chce vybehnut von, nie ako tu v panelaku ☹ mozno sa raz aj my rozhodneme a nejaky maly domcek bude 🙂