Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

adriana111
14. okt 2007

wladi, ved ja sa nestazujem, ja som rada, ze ho mam 🙂 a neboj, u teba to vsetko dobre dopadne 🙂 teraz nech ti "odsypa" z tej rigorozky 😉
a Ninka tiez spava odokryta, v postielke stale cestuje, raz je na jednej strane, raz na druhej a vzdy na paploniku. nechavam ju spat na paploniku a zakryvam dekou, ale nakoniec skonci aj na tej 😒 ale nemyslim, ze sopliky ma z toho, ona tak spava stale a sopliky ma az teraz. a starsia spava odokryta doteraz. v noci, ked pridem do ich izbicky, tak obe zakazdym zakryvam, ale nepomaha to...

mimi
16. okt 2007

wladka, nemas dnes nahodou meniny? Ak mas, tak vsetko najlepsie !!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

mimi109
16. okt 2007

Wladuska vsetko najlepsie k meninam vela zdravia stastia lasky pripajame s Marianku cmuuuuuuuuk na licka 😵

gabi kukla so foto z plavania krasne Jakubkovi sa kupanie zrejme paci 😉

mimi zu ste kupili tu autosedacku?

mimi
16. okt 2007

wladi, dufam, ze sa tu dnes ukazes, lebo ty uzatvaras temu 😀 😉

mimi, ako sa mate? este nemame tu autosedacku, ani nas to dajako nesuri, lebo nemame auto. Pomaly ju zacneme zhanat, ale kym si my kupime auto, tak predsa budeme potrebovat tu do 36 kil 😅 😀

gabi, parada !!! ako sa Kubko tesil z plavania? ak sa mozem spytat, kolko u vas stoji plavanie, lebu tu na okoli su rozne ceny 😒

wladka
16. okt 2007

dakujeeeem 😉

mimi, ako?? ty si sa tu pekne dlho neukazala 😠 😀 ..

109, ahojky 😉

kubko plaval?? idem kuk fotocky...

gabika146
16. okt 2007

wloadi vsetko naj naj jakubko posiela sladky usplintany bostek 😀
mimi u nas stoji tisic patsto jeden kurz -je to osem plavani a ked nevymeskas ani jedno tak mas dve gratis zajtra zaciname druhy 😀

jasterica
16. okt 2007

wladi,tu si... 😉 my sme ti vsetky blahopriali tiez,precitaj 😉

wladka
16. okt 2007

jasti, hej hej 😉

gabi, maly je uzasny.. a ta poloha pri spani,, aj my rovnako.. tak ju narovnavam 😀 ..a co sa tyka tych mezier medzi zubami, no zasnem.. podareneeee 😀 😉zlateeee .. my mame tiez mezeru, ale taku mrnavucku..

dobru novc holky.. uzatvaram dnesok 😅 😔 😔 😔

zajtra sa mi to povinne hlaste.. a abstencia sa trestaaaaa 😅

adriana111
17. okt 2007

ahojte 🙂
gabika,maly je zlaty, taky skero 😀 my mame polohy pri spani tiez rozne, ale v kociku mi zaspilen vynimocne. my spinkavame len v postielke 🙂

wladka, vcera som nestihla, tak dodatocne k meninam vsetko najlepsie 😉
a na dnesok mi napis ciarku za ucast 😀

wladka
17. okt 2007

adi, mas ju mat 😉 ..a dakujem 😉

dalsie??? 😀 😀 😀

no, baby.. idem makat, bo dnes prednasam.. tak sa musim nachystat, aj materialy.. nech som pripravena v kazdom pripade 😉

hezky den 😉

mimi
17. okt 2007

wladi, hlasim sa !! 😀 😀 dnes nevymeskavam 😀

gabika, tak to je dobra cena !!!! to sa mi viacej oplati ist k vam na plavanie 😅

adi, a vy sa ako mate?

wladka
17. okt 2007

MIMI 😉

gabika146
17. okt 2007

ahojte mimi a kolko stoji u vas?
my sme boli aj dnes parada uz ich nechavame padat samych do vody maly prave zaspal potom mame stretko o tretej tak sa tesim 😀

mimi
17. okt 2007

no gabi, vy ste ale aktivni!!! mate stretko vy Partizancanky?
u nas to este nie je vraj otovrene, ale baby chodia do MT a tam to stoji dve tisic a tuna v ZA to bude stat tri tisicky, dost, vsak? 😒

wladi, drz sa !!! ako studenti, posluchaju? Mala som tu vcera kamosku z Nitry, uz by som sa aj mala tam vybrat, este som tam nebola 😅

liska
17. okt 2007

wladka, aj ja sa dnes hlasim, tusim mas prirodzenu autoritu 😉 😀
dodatocne sa pripajam ku gratulaciam, ja tu nemam slovensky kalendar, tak meniny (okrem svojich) netusim 😅
my sme zaviedli mensie zmeny v noci - pripojila som postielku k posteli, takze sa mi staci za malym natiahnut a skusam ho pri zobudeni upokojovat inak ako prsnikom... uplynulu noc sa mi podarilo kojit len raz, zvysok stacilo hladkanie po chrbatiku a pod. a mozno ani ten raz by nebolo treba, keby som bola nasla silu, ale bolo to akurat v mojom tvrdom spanku, tak som nevladala...ale aj to je u nas dostatocny uspech, dufam, ze sa to bude len zlepsovat 🙂

mimi
17. okt 2007

gabi, akurat mi pisala kamoska, ze aj v Mt to stuplo a teraz to stoji 2500,- 😠 😠

mimi 109, ako je to u vas? vy ste po blizku 🙂

mimi109
17. okt 2007

caute babiky moja duraselka uz konecne spi 😀

mimi co ako je u nas? neviem na co sa pytas kedze tu uz pomenej chodim 😅 😔

mimi
17. okt 2007

mimi, no plavanie 😀 je u vas dajaky kurz pre babetka?

baby, moj maly vie sam schadzat z postele !!! minule ho mal MM strazit a tak strazil, ze zaspal a maly si sam zisiel z postele a buchal na dvere 😀 odvtedy sa uz nemusis bat, ze spadne 😅

elliana
autor
17. okt 2007

caute babule, wladi, vsetko naj, naj, ja som taky opozdenec, akosi nic nestiham...a to nehovorim o uceni, to nestiham vobec...sa mi nechceeee
roznikovu mam odovzdat do 1.12 a ani nemam vybranu temu...no, neviem, neviem, ako to skonci
no, idem nieco upratat a konecne sa najest...
inac, dnes som zla matka, som capla zoji po zadku...vyliala mi polievku, normalne sa nasrdila a celu misku mi tresla na zem. A ja som sa akosi neovladla a capla som...sa hanbim, aj mi je to luto, ale uz to nevezmem spat..

mimi
17. okt 2007

ahojte, no dnes asi vediem ja wladi 😀 😉 nikto nikde 😝

akurat som sa vratila z vianocnych nakupov, tento rok som si povedala, ze zacnem skorsie 😅

gabika146
17. okt 2007

eli aj ja som dnes dala malemu po riti a aj som skrikla uz som bola hotova s nermavy aky bol zly ako napriek robil zle 😢
tak to mate pekne palky za plavanie aj maju zaujemcou to by som osobne tolko nedala 😠

wladka
17. okt 2007

mimi, no teda.. akasi prevaha 😀 .. inac, idem aj ja na skorsie nakupy.. bo ma inak porazi, ako vlany, dva dni pred vanocami..total hruuuza 😲 -..a co si pokupila???

v nr plavanie je tusim za 1800sk.. 😒 no zilina je mensia, ale tie ceny 😠 ..tie vedia dopalit..

liska, tak tak.. mozno si pomaly odvykne 😉 .. sak uvidis ako..

ale baby, vidite.. ja napisem ze zajtra sa povinne hlaste, a tusim sme tu skoro vsetky 😀 😀 ..asi by som to mala pisat kazdy den 😀 😀 😎 ..

elli, nic si z toho nerob.. vychovnu treba obcas.. to obdobie musime dako 😒 ..mne ked mala neposlucha, tak ja jej obcas capnem, ale skusam to inak.. sice je to na nervy.. ale proste sa zoberiem a idem akoze von, inde .. a uz aj prestane 😀 ,bo ide za mnou, je zvedava..takze sa nachodim pekne..a co sa tyka papania, uz mi zacina aj vypluvat jedlo.. tak jej nedam a hotovo.. 😲 😖 ..ale neskor, to uz je hladna, a pekne spapa vsetko..je to jak o zivot, tak sa najem prva, kuka, zacne vyhukovat..ja jej poviem, ze ty si nechcela, a teraz nechaj mamku pekne papat.. 😉 😉

mimi109
17. okt 2007

dobryyyyyyyy vecreeeeeeer tak nezvicajne som tu vecer po dlhom case nakukla 😀

mimi u nas plavanie babatiek nie je 😒

som kukala pocasie na sobotu uz aj sneh hlasili 😠 😖 este nemam malej nic na zimu kupene len boty a ciapku este vobec u nas neni zimny tovar som avedava na co ti predajsi cakaju na vianoce??? 😝 😠

wladka
17. okt 2007

boooze, snezit???? 😕 😕 --oooch, ja nerada zimu, nelubit!!!!! 😠 🙄

mimi109
17. okt 2007

mne by stacil sneh na tie 3 vianocne sviatky silvestar a novy rok 😀

ale ako decko som sneh zboznovala 😵

jana188
17. okt 2007

Wladi, ked povinne, tak povinne...

palky za plavanie v Ba ani nebudem pisat, nebudeme sa zbytocne nasie.at...
sory za vyraz ale lepsi mi akosi nenapadol.
Vychovnu uz aj ja som zopar krat dala, ale najprv si ho nevsimam a vacsinou to pomoze, alebo ako wladka pisala aj my sa nachodime
Vianoce??? To uz je to zachvilku tu??? Neskutocne rychlo to ide. Zopar zimnych veci uz mame ale neviem ako vy ale mne sa zda ze malemu stale nieco na oblecenie kupujem a furt nie je dost...no na nervy

wladka
17. okt 2007

jani, 😀 ..boooze, ved ja na vas vplyvam aj cez net 😀 😎 😎 😎 😎

mimi109
17. okt 2007

hehe zeby som aj ja dnes doletele koli tomu povinne 😀

wladka
17. okt 2007

noaaa.. ja to umim.. 😉

jana188
17. okt 2007

wladi no vidis aka si ty osobnost 😎