Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

jana188
3. aug 2007

mimi najprv sme sem pouzivali pronto na podlahy len sa to strasne smykalo. ale lesklo sa 😉 Teraz pouzivame obycajne A je to! a je to v pohodicke.

mimi109
3. aug 2007

no ten chlpaty mop som rozmyslala ze kupim a pouzivam diava parket ale smyka sa potom jak das a ked dam to lestidlo tak uz ani nevravim 😖

adriana111
3. aug 2007

ja mam tie mopy dva - jednym postieram len na sucho a vyprasim a druhym umyvam na mokro. ale aj tak takmer denne vysavam cely byt, lebo staci mala omrvinka a nas "dvojnohy vysavac" ju povysava 😉

mimi109
3. aug 2007

hehe ze dvojnohy vysavac to je dobre 😀 😀 😀
mala ked najde daku smietku hned ju do ust pcha 😠

jana188
3. aug 2007

dvojnohy vysavac, no dnes som sa tolko este nenasmiala, to je mile
ja kazde rano umyvam podlahu a v maleho izbe je koberec ale kazdy den vysavat...to nie...to je uz moc...

adriana111
3. aug 2007

ani mne sa nechce kazdy den, ale okolo jedalenskej stolicky by sa po obede nasej malinkej najedlo este veeeeeela vtacikov. odkedy sa krmi sama, tak je to hrozne, ale je taka podarena, ked tymi drobnymi prstekmi nahana po tanieri kusky obeda 😅

mimi109
3. aug 2007

adi si mi pripomenula s tymi vtacikmi 1 spoluziaka raz ktorsi natrusil po zemi a on tu svou hatlaninu na ceu trued zoziapa ze by sa tam nazrlo pod nim aj 10 kur no ae on to narecovo povedal si to uz nepamata ale sme sa rehotali ako kone

mimi109
3. aug 2007

blbne mi klavesnica tak pardon za chybajuce pismenka 😅

jana188
3. aug 2007

uz papa sama? to je ale sikulka. aj s lyzickou alebo len rukami?

adriana111
3. aug 2007

ja som sa dobre zabavala na tejto diskusii 🙂

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

wladka
3. aug 2007

aj my mame viledu, obcas siknem trochu jari.. inak pekne cistou vodou.. raz som dala pronto, koneeeeec 😅 ..dobreze se nepouzili korcule..

inak umyvam kazdy druhy treti den.. to sa neda, mame obrovsky dom.. to ma ospravedlnuje, ale co ma vytaca, je nas skleneny stolik v obyvaku.. tooolko otlacok, akurat na policiu 🙄 ..aj TV, aj podlaha.. na porazku 😀

adi,to si mala vcera vidiet moju malu, jedla spagetky, a vo vlasoch, za usami, v nose..vsade to bolo 😅 ..som ju pofotila..

adriana111
3. aug 2007

ninka vacsinou papa rukami a najnovsie sa jej zapacila Natalkina vidlicka, tak aj polievku jedava vidlickou 😀 ale ruky su najlepsie a krmi pri tom celu rodinu, to sa jej tiez paci 🙂

adriana111
3. aug 2007

wladka, uz mala spinka?

my sa umyvame vzdy pred jedenim, to ked je mala hladna aj sama pride do kupelne a ukazuje na umyvadlo, a po jedle umyvame tiez a vascinou aj prezliekame. a detske veci periem kazdy treti den a je toho plna pracka 😒

jana188
3. aug 2007

ja to proste nechapem ze uz same papaju. a uz im davate neroztlacene jedlo? take ze kocky? alebo to sa rypu(sory za vyraz) v tej kasovitej hmote?

wladka
3. aug 2007

adi, hej..akurat to citam, uspinkala som ju v kociku 😒 ..inac ako citam, dodrzujem to skoro presne.. 😒

adriana111
3. aug 2007

mala ma uz 9 zubkov a rada hryzie, tak jej davam kusky, nech ma co zuvat. niekedy jej dam aj cely kusok jablcka, nech si odhryza sama, ale to sedim pri nej a obcas musim zasiahnut a vytahujem z ust vacsie kusky. banan jedava uz len tak, ze si odhryza. chlebik jej tiez pokrajam na kusky a krmi sa sama. ale rada sa babre aj v jogurtoch, kasickach alebo polievke, ale to jej moc nedovolim, lebo by som ju nedoumyvala a kuchynu nedoupratovala 😝

mimi109
3. aug 2007

no idem ja buvat tak dobru nocku dievcata a sladke snicky papa

adriana111
3. aug 2007

wladka, ono sa to da naucit a je to super. malu polozim do postielky a za par minut spinka. a je nastavena na presne casy spania. ked sa ja pozabudnem, jej zivanie mi da jasne vediet, ze uz ju mam ulozit. pri Natalke som nic take nepoznala, tu som musela uspavat hadam aj do 3 rokov. a to som uz chodila do prace, tak si vies predstavit, ako som vsetko "v pohode" stihala, ked som kazdy vecer aj 2 hodiny uspavala 😖

adriana111
3. aug 2007

dobru noc mimi109 🙂

wladka
3. aug 2007

adi, a teraz mate aky rezim?? mozes mi to napisat? kludne aj cez IP..chcela by som vediet, ci mame rovnaky..

adriana111
3. aug 2007

wladka,
rano vstavame cca o siestej-pol siedmej. prvy krat ide spinkat o deviatej, potom po obede o jednej. rano spava hodinu a pol, poobede dve. vecer ide spat o osmej. 😉

wladka
3. aug 2007

adi, tak my to mame posunute.. vstavame o 8, ide spinkat o 11h, hodinku spi.. potom o 15h, do cca 16,30.. a potom az o 21h.. 😒

myslis, ze je chyba v tom, ze neskoro vstavame?

adriana111
3. aug 2007

wladi, tazko povedat. napriklad, mne moc nevyhovuje to nase skore ranne vstavanie, ale zase vecer je to super. a zase o 21h to nie je az tak neskoro.

wladka
3. aug 2007

adi, ja ju schvalne davam neskor nech je doba bdenia od popoludnajsieho spanku dlhsia..ale nezabera 😒 ..zacinam uvazovat, ze prerusim dopoludnajsi, vlastne ho posuniem na obednajsi.. a popoludnajsi tiez vylucim, a dam ju spat o 20h..ale ja neviem..

adriana111
3. aug 2007

wladi, mozno jej to presne takto vyhovuje, tazko povedat. bud rada, ze ma taky pekny rezim dna. su deticky, co chodia spavat este neskor. ale ak to nevyhovuje tebe, tak ju po troche skus poposuvat na iny, lepsi cas, uvidis, ci to pomoze.

wladka
3. aug 2007

hmm.. uvidim.. nieco poriesim, bo to cuckanie didika v noci unavuje 🙄 ..je to na par sekund, vzdy ju vraciam do postielky.. ale problem je v tom, ze v spanku ju tam davam..

adriana111
3. aug 2007

wladi, skus si precitat ten navod, mozno tam najdes nieco, co ti pomoze 😉

wladka
3. aug 2007

cita, ze by mala byt v bdelom stave.. musime to vyskusat..

adriana111
3. aug 2007

ja som od nocneho cuckania oducala hladkanim a prihovaranim sa. tolko som pri nej sedela, kym zase nezaspala. vobec som ju nevyberala z postielky, trosku mrnkala, ale ako bola taka rozospata, tak to celkom slo. dve noci takto, tretia bez hladkania, len sa prebrala, pomrvila a zase zaspinkala. 🙂

alena1
3. aug 2007

ahojky babenky,ja len na skok,som totalne unavena.....
my sme dnes cez den spali hodinku,vcera vobec.......
vecer zaspavame cca o 21,sice rano pospinka do 8-8.30 ale to musi didkat kazdu polhodinku aby tolko vyspinkal...a v noci to nie je o nic lepsie,neviem co sa deje,ci malo mliecka,posledne dve-tri sa prebudza v dvoch hodinovych intervaloch......
wladka plne Ti s didkanim rozumiem,adka ticho zavidim🙂
pa a dobru nocku,kym sa znova hlados neozve.....

ostatne pozdravujem🙂