Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

mimi
21. júl 2007

idem ja uz spat, dajako ma premaha unava. Dobru nocku!!!

mimi
21. júl 2007

mimi, neplatim, len si ju musim vybrat. Je to cudne, ze ju dr. nema, nepoznam nikoho, kto by ju chodil este do lekarne zhanat 😖

mimi109
21. júl 2007

tak dobru noc mimi a sladke snicky 😉

elliana
autor
22. júl 2007

bre ranko babulky, ste toho popisali, ojojoooooj, uz davno tu vecer nebolo tak zivo...Ja som coraz viac unavena, preto zalahnem skor, ale to ma nici to teplo, aj v noci som bola 3 krat hore, sa napit...to je des, ked vas nezobudi dieta a ja aj tak nemozem spat

mimi109
22. júl 2007

dobre ranko sa praje vsetkym 😉

elli napodobne celu noc som sa budila koli tomu teplu aj mala bola ka umrncana v noci 😒

mimi
22. júl 2007

dobre ranko, aj my sme mali otrasnu noc, maly sa stale budil, uz aj spal v postielke, no potom skoncil pri nas 😒

Dnes ideme konecne namontovat zaluzie 🙂

mimi109
22. júl 2007

mimi zavidim zaluzie, ale v dobrom 😉
ja si musim na zaluzie pockat, buduci rok chcemeokna menit tak budu aj okna aj zaluzie 😀 , tento rok nam to nevide ich menit ☹

gabika146
22. júl 2007

ahojte aj my ideme v pondelok na ockovanie a dnes sa chystame niekam k vode a nevieme kam maly je urncany od rana z tepla a v noci ani nehovorim 😝 ale spi dobre teraz sa zobudil raz
dnes nam tu troskufuka hadam konecne nieco doveje

elliana
autor
22. júl 2007

gabi, miminky, ahojte...
to uz tak skoro ockovanie? My az koncom augusta a dokina povedala, ze ak budeme na dovolenke, tak az v septembri, nie skor
aj tu fuka, ale desne, ten Pezinok je taky veterny...sme boli o somej v kostole, aj s malou a tak strasne fucalo, ze sa obcas nevedela nadychnut
teraz spi, ale o 5 min. ju budim

gabika146
22. júl 2007

my sme mali ist az 30 ale ideme v sobotu na dovolenku a bola som jej to oznamit a povedala ze mm prist v pondelok

elliana
autor
22. júl 2007

gabi a kde idete na dovcu?

mimi109
22. júl 2007

ahojte kocky aj my spinkame 🙂

babenky asi uz viem preco mi to mala minule vrackala, som jej dala jahodovy jogurt a ked som ju neskor krmila sa povrackala a dnes to iste,mala ten isty jahodovy jogurt ako minule a ked som ju isla krmit sa zas povrackala presne ako minule, tak asi jej ten jogurt nepasuje uz jej ho viac nebudem davat

elliana
autor
22. júl 2007

mimi,je to mozne, aj Zoja si uz vie povedat, co chce a co nie...polievku, to bastiiii, niekedy spacka vsetko, co urobim na dva dni...a ked jej nieco nechuti/co sa nastastie stava strasne malo/ tak mi jednoducho to jedlo vypluje...a najlepsie vsade naokolo. Predtym som si myslela, ze vymysla, ale ona to robi stale, ked nieco nechce a biac do nej nedostanem

mimi109
22. júl 2007

elli to mala stale s polievku co ma na 2 dni spraska hned tak casto varim jej kazdy den teraz 😀 zatial sa nestalo ze by jej cosi nechutilo a ten jogurt tiez jedla v pohode ale potom sa povrackala 😒

gabika146
22. júl 2007

eli ideme pri margitu ilonu do kalinciakova 😀

mimi
22. júl 2007

mimi, takze niet co zavidiet, zaluzenie nam tam nesedia, mna slak trafiiiii 😠 😠 minuly rok sme si dali menit okna a okolo zateplovali a dali tam neskutocnu velku vrstvu polystyrenu ( to sme nevedeli), takze nemame ich ako uchytit. Kupovali sme zaluzie na cele okna, do steny.

Ja varim kazdy den, len sa mi to zda dookola to iste 😒

gabika, Margita Ilona to poznam, tam je super, chodievali sme tam na dovolenky 🙂 ale vy idete asi trosku inde

gabika146
22. júl 2007

my ideme kilometer od kupaliska do rodineho domu 😉

wladka
22. júl 2007

gabi 😉 ..vam bude hej

my sme mali otrasnucku noc 😒 ..kazdu hodinku hore.. dnes zase nic nejedla, ale asponze sa napila vodicky.. a didi jej davam, tak sa mi pekne krasne rozbehla laktacia 😎 .. to vyzera na kojenie do dvoch rokov 😀 ..mimi 😉

titkovamiriam
22. júl 2007

ahojte dosli sme na chvilu domov,asi do stredy.Milan chce ist s kamaratom na tri dni ku konom tak sme dosli a potom sa vratime.Inak sa mame dobre az nato ze sme total uvareny,no bolo to dobre nato ze sa Marek naucil super na serbel a ma plienku len na noc,aj to sa zacal budit na cikanie. ☹ Vody sme si uzili az az a dufam ze ked sa troska ochladi aj nieco pobehame.

mimi
22. júl 2007

wladi, este ste chorucki? ☹ neboj to rychlo prejde a mala sa ti rozpapka 🙂 dolezite je,aby pila.
No a to kojenie, neviem, neviem, mne nic nechce pit, som z toho na nerv. Ked som stratila mlieko, uz si aj odvykal, ale akonahle mi nabehlo, tak je na mne zaveseny 😅 Mne by stacilo, keby som ho kojila iba rano a vecer, ale pri tychto horucavach kojim cca kazde tri hodiny 😅

mimi109
22. júl 2007

baby ja vam zavidim to vase kojenie, co by som zan dala 😔

titkovamiriam
22. júl 2007

kojenie je fajn 😀

mimi109
22. júl 2007

☹ 😢

titkovamiriam
22. júl 2007

co borabate,u nas padli dve kvapky a konecne sa ochladilo je len 30st

mimi109
22. júl 2007

aj tu troska poprsalo asi 10 minut a zas je hic a dusno ale citit ze poprsalo lepsie sa dycha 😵

gabika146
22. júl 2007

tu len fuka a neprsi a neprsi 😝

mimi109
22. júl 2007

juj tu ceky den dulo a az vecer poprsalo troska

zajtra ideme na ockovanie to zas bude rosambo 😲

gabika146
22. júl 2007

mimi aj my o jednej 😝

mimi109
22. júl 2007

ja pojdem doobeda ked bude mala vyspata najedena no a podla pocasia ak bude horuco zas pojdeme radsej aj z rana

titkovamiriam
22. júl 2007

chvalabohu my sme uz po.tak drzim palceky ☹