Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

mimi109
25. mar 2008

dobry vecer sa praje tak my uz spinkame 😀 este mi mala stale zaspava okolo tej pol 7 vecer a spinkame rano do tej pol 7 - 7 ako kedy dakedy aj dlhise

vam drobci kedy zaspavaju a vstavaju ?

gabika146
25. mar 2008

ahojte tak u na zacalo snezit otras
my chodime spat o9 vstame o 8 😀

narcisa
25. mar 2008

ahojte bambulky!

my zaspavame o cca 8- 8.30 ak je vsio ok. a vstavame o pol 7-7.00-7.30 kedy ako

jeeeeeeeeeee mimi 109 - ty sa mas! tie casy si pamatam mala asi 3 mesiace ked to u nas fungovalo Zaspala 18.50 presne a do 4.00 a potom po cicke 7.00 presne vstavala Teraz prespicelu noc az na to ze ide spat o hod.neskor Co uz

wladka
25. mar 2008

cafte 😉

my cca 19,45 - 20,00h, a vstavame o 7h 🙄 ..ked ja by som este spalaaaa.. 😝 😀 ale pohoda 😉

narcisa
25. mar 2008

ahoj wladka

dakujem za to francuzke mlieko Malej sa ulavilo 😀

wladka
26. mar 2008

narcisa, tak to som veeelmi rada.. 😉 ..

jana188
26. mar 2008

ahojte, tak to mate velmi dobre so spankom.
maly ide spat o 20 a rano vstava o 6, a to som este rada ze nie o 5 prip. 5.30 ( take sme mali predosle 2 tyzdne)
pritom spaval celkom dobre aj do 7 - 7.30, neviem co sa mu to porobilo 😖

marta82
26. mar 2008

Holky,nepotrebujete nektera plenky. Manza omylem koupil velke 15-25 kg. Zkusila jsem 2,ale jsou moc velike,na cene se urcite domluvime,diky

wladka
26. mar 2008

marta, ked su plienky velke, tak ich schovaj, urcite ich vyuzijete o mesiac, dva, tri.. nepredavaj ich, to mas zbytocne.. aspon budes mat zasoby 😉

pekny vecer, holky.. 😉

adriana111
26. mar 2008

ahojte 🙂
dnes ste sa tu nejak rozkecali 😉
no, Ninka dnes prvykrat spinkala v jaslickach a bez problemov 😀 taka som rada, ze si tam tak pekne zvykla, lahsie mi bude v robote. uz len par dni a v utorok nastupujem ☹ vobec sa mi nechce, ale prist o dobru robotu veru nechcem...
inak Ninka zaspava o pol osmej-osmej a rano ma budicek okolo siestej-pol siedmej, co mi vyhovuje, lebo ju nemusim rano budit. v jaslickach chodia spavat uz o pol dvanastej a spia cca do druhej-pol tretej. ale taky rezim mala aj doma, takze si tam v pohode zvykla.

narcisa, to je dobre, ze je malej lepsie, ze je po "kakacom" probleme 🙂

narcisa
27. mar 2008

ahojte 😀

gabika146
28. mar 2008

haloooooooooooo co sa tu deje babulky kazda mame cierny bod 😀
wladi prispej aj sem nie le do nitry 😀

wladka
28. mar 2008

gabi, pripievam.. ale bieda s vami.. co ja budem viest monolog?? stacia mi prednasky na fakulte, studenti ma aj tak nepocuvaju.. a aj tu?? blebleble 😀 😀

gabika146
29. mar 2008

ahojte tak ja som doupratovala a maly spi ale mame zas otras pocasie co???tu prsi a ja idem kamoske pomahat balit stahuju sa tak vam zelame pekny vikend papa

wladka
31. mar 2008

ja len pozdravit 😎 ..ahojteee 😀

dnes aj vcera bolo nadherne pocasko.. my sa len flakame 😎

gabika146
1. apr 2008

ahojky aj u nas je krasne zachvilku vyrazame do mesta do 1 a potom spat a zas von parada milujem taketo pocasie 😀 😀

mimi
1. apr 2008

ahojte babule! pani, dajako to tu zanedbavam 😔
ako sa mate?

liska
2. apr 2008

ahojte kocky, uz sme naspat v CH, tak snad obcas popismenkujeme, lebo vidim, ze je tu mrtvo ako nikdy 😲
nam bolo super, vecer skusim nahodit nejake foto,maly keca o 106, krasne po slovensky 😵 zatial...

gabika146
2. apr 2008

ahojte u nas je dnes otrasne pocaie tek sme doma uz my sibe a vyzera ze aj malemu 😖

wladka
2. apr 2008

ahojte 😉

veru, smutno, ☹ ☹ ..len ja a gabi to tu drzime nad vodou.. aj adriana, ta sa snazi v ramci moznosti, kedze je uz pracujuca 😉

liska, vitaj naspat.. CH?? to co? 🤐 ja ze Swiss

gabi, preco? Emi dnes divoka.. dostala.. maznava 😠 nasrala ma.. to moje strasne tvrdohlave, nemtutom 😝 umieram z nervov 😀 😀 , ato ja dooooost trpezliva.. 🙄

gabika146
2. apr 2008

wladi ani my nevrav ja som uz dnes bola na prasky a aku scenu mi spravil ked sme odchadzali s tesca no koniec az som mu dala po riti a nechcel sa ukludnit vreskot ziapot a metanie som ko 😝

liska
2. apr 2008

wladi, ved Swiss ma medzinarodnu znacku CH 😉 😀
aj moj ma obcas tvrdohlave chvilky, ale vacsinou sa s nim da, neda sa len ked je unaveny...

wladka
3. apr 2008

ale liska, hybaj.. a ja ze swiss je SCH 😕 😅 , a ani neviem odkial to mam 😀

gabi, podobne 🙄 .. mne este na rukach meta, je tazka, ja normalne nevladzem 😝 .. minule sme sli na cintorin, ale okolo obchodu co chodievame, no a nevzala som love, ideme okolo, Emi jak cert sa hodila, ze ona chce do obchodu, vravim, ze nie, ideme, potiahla som za ruku, vies ty co so mnou robila 😕 ..nebije ma, to nie.. ale jak sa metala, ona chce taaaam, nedala si povedat 😠 ..tak sme tam sli, pozdravili, presla sa tam, a mohli sme pokracovat 😠 😀 strasne nieco..

adriana111
3. apr 2008

ahojky 🙂

no, nie je to tu nejake mrtve???? 😖 baby, to sa vsetky venujete len drobcom? alebo pekne pocasie , tak ste asi viacej vonku 🙂

no, ja to sice tiez zanedbavam, ale snad mam ospravedlnenku, kedze ja uz na RD nie som ☹ pekne casy skoncili, treba makat. takze mne sa pomaly konci prvy pracovny tyzden. nastastie, lebo je toho na mna nejak vela 😖 dnes som pri TV zalomila, lebo som uz bola hotova a teraz sa mi nechce spat. kto ma rano zobudi??? 😒
pomaly si zvykame na novy rezim, Ninka je v jaslickach spokojna, ked me doma,tak sa oblieka a obuva a pyta sa do jasli 😀 dnes aj zajtra som ju nechala doma s ocinom, lebo ma sopliky ☹ uz to zacina - jedno dieta chore, za chvilku su chore vsetky ☹ snad to nebude horsie ☹

inak maleho tvrdohlavca mame aj my doma, rano, ked sa chystame do jasli, tak sa nechce dat prebalit, prezliect, vecer po kupani sa zase nechce obliekat, ked nieco nie je podla jej vole, tak jaci o 106, no niekedy je to dost narocne 😒 ale to prejde, tie deturence len skusaju, kolko vydrzime. bitku este nedostala, ale hlas zvysujem pravidelne, aj niekolkokrat za den. ale posluchne, niekedy nie sice na prvykrat, ale zatial sme sa vzdy dohodli 🙂

no, baby moje, idem buvat, rano budicek o pol siestej 😖

dobru nocku 😔

wladka
5. apr 2008

ciao kacky 😎

flakate sa 😀 .. ja tiez 😉 .. ako sa mame?? adi, juj, uz si nabehla do pracovneho rezimu 😒 , ale to v pohode, ked ninus to zvlada, bud klidna 😎

pekny vikend, a uz tolko nesexujte 😀

liska
5. apr 2008

ja nesexujem, davala som do poriadku byt...po 7 tyzdnoch 😝 moj muz sice upratoval,on je v tomto fajn, ale predsa len to nie je tak,ako ked si to urobim ja, ved to poznate 😉 no a kedze pri mojom synovi sa toho vela stihnut neda, tak som tak kazdy den nieco, kym spal alebo kym som mu pustila na chvilu DVD (ficime na vlkovi a zajacovi, furt dookola 😝 ),dnes si konecne mozem povedat, ze som v cistom 😀 vratane poprania a pozehlenia riadnej kopy...

musim vam povedat, co mi dnes moj maly vymyselnik urobil: hucal do mna, ze "chces zajka, chces zajka" to akoze chce ten No pockaj, ja som mu to nechcela pustit, lebo ma povolene len raz denne a to uz bolo, tak hovorim "no a ja chcem lietadlo",chvilu som si ho nevsimala,lebo som nieco robila, ked on mi zrazu so sirokym stastnym usmevom nesie svoju hracku - lietadielko, ze "mama, paci" 😀 tak som sa musela smiat, strasne to bolo zlate, co mi ostavalo, vybozkala som ho a pustila teda zajka, ked si to tak zasluzil 😵

inak musim povedat,ze moj maly je teraz uplne uzasny,trochu sa skludnil, je stale velmi zivy, ale respektuje zakladne pravidla,nerobi mi napriek, pocuva (aj ked niekedy az na tretikrat a zvysenym hlasom 😎 ),vonku reaguje na slovo auto - okamzite mi dava ruku, dokonca zacal vecer konecne zaspavat sam, bez prinutenia, nechavania sa vyplakat a pod., stale sa mojka, krasne rozprava atd.,takze ja s nim prezivam nadherne obdobie, som zvedava, dokedy nam to vydrzi 😀 😀 😀

elliana
autor
6. apr 2008

Ahojte augustofky 😉
Som tu davno pradavno nebola, na kona obcas kuknem z rychlika, akosi nieje cas a ked uz cas mam, tak spim
Striedavo sme boli u rodicov, svokrovcov, do toho skola, takze som rada, ked vecer Zoja zalomi a ja sa mozem venovat nejakej "duchaplnej" domacej praci
neviem, ci som spominala, ale chodim so Zojou na hudobnu, je to super, fici to v PK asi mesiac, ale zatial sa na jazdu hodinu tesim hadam viac, ako Zoji

No, bezim spravit ranajky, potom do kostola a potom zase absolvovat tradicnu nedelnu "kavu" u kamarata....ale uz som si zvykla, ze sa stale vsetci traja moceme, takmer nikdy nie sme doma sami. Bud pridu kamarati k nam, alebo sme navstevnikmi my
Tak pa a peknu nedelu

mimi109
6. apr 2008

caute zeny ako sa mate? deti posluchaju?

my v pohode zdrave sme tvrdohlave protivne umrncane 😀 som menila album kto chce nech kukne 😉

gabika146
8. apr 2008

ahojky my sa mame tak striedavo ako kedy ale vacsinou je maly strasne nervozny a upistany tvrdohlavy
dnes je konecne pekne tak pojdeme von
vcera som bola pozriet miminko u kamaratky take drobne ze3200 a 49cm uzasne krasne a tato ze aj ja chcem a uz ma vybrate aj babske meno viktoria hmmm len aby to bolo naozaj dievca

wladka
9. apr 2008

ahojte..

gabi, teba chyta tusim babyblues 😀 😀 .. 😵 ale viki je pekne meno, ja by som ho ale nedala, cela dedina ich je 😅 .. ja skor Nelku, Hanku, chlapcek ani neviem.. 😕 ..akosi ratam s dievcatkom, ale chcem chlapcatko.. 😀

mimi, posluchaju?? podla mna moja Emi objavila to svoje JA.. tak fungujeme na tom, ctem, nectem, ano, cucuuuu, ne, pooood, hore, dole, daaaj, mojeeee.. takze asi tak.. zakazy ,prikazy poslucha, tak na pol ucha.. ale je to zaberacky, uz zvysujem hlas.. obcas dostane po zadku, ked nieco vyvedie.. steny mame pomalovane, pysi sa vytvorom - chodi mi povedat, ze pisala.. vtedy ma chyta porazka, ze kde zas objavila pero, fixku, ceruzku.. 😀 .. ale inak je zlata, komunikujeme normalne, s nou sa da, pohovorit si o vsetkom, jedlo si vypyta, pit takisto 😉 , cikat tiez, na redukciu chodi, ale cika mimo 😅 .. niekedy, aj vcera mala upistany den - to bolo na nervy 😝 .. ked nie, tak pistala.. ked som ju ignorovala, tak to zaslo do placu.. ako kedy..ale nie kazdy den je rovnaky..