Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

wladka
17. okt 2007

hmm 😎 ..

inak, co planujete malickym na vianoce?? ja asi vela kupovat nebudem.. myslim, ze to netreba prehanat..

mimi109
17. okt 2007

baby uz planujete darceky na vianoce? 😅

mimi109
17. okt 2007

wladi 😀 sme sa naraz to iste spytali 😉

wladka
17. okt 2007

mimi, telepatia!!! ake si znamenie,??

mimi109
17. okt 2007

wladka ryby a ty?

wladka
17. okt 2007

rak.. sme vodickove.. 😉 ..

mimi109
17. okt 2007

ryba rak je to tak 😀

a kdeze sa ostatne babenky flakaju? Eminka uz spinka?

gabika146
17. okt 2007

ja som tu konecne s vami po dlhej dobe 😀 😀 😀
aj to nebudem dho tatik ma nejaku pracu na pc 😝

wladka
17. okt 2007

mimi, jasne.. haja jak delo.. 😉 ..

kde su ostatne netusim 😲 .. baby, hlasit sa!!!!!! 😅

mozno to zaberie 😀

mimi109
17. okt 2007

no vitaj gabi aj ja tu po dlllllhom case som vecer

wladi ze jak delo to je dobre j my buvame od pol 7

wladka
17. okt 2007

pekneee 😕 .. a potom sa ti kedy zobudi?? a prespinka ti noc, ked takto skoro??

gabi, povedz ze aj ty mas dolezitu debatu.. 😉 ..a akos tretko???

mimi109
17. okt 2007

o 9 si dala mliecko a dalej si odfukuje no spinkava celu noc

wladka
17. okt 2007

tak to mas fajn.. 😉 .. ja neviem si predstavit ze by emka sla skoro spat, to by skoro asi aj vstavala 😲 ..ja by som bola na porazku..

a chodite uz same?

gabika146
17. okt 2007

stretko bolo super kecali sme ako stare babky 😀 do siestej 😀

mimi109
17. okt 2007

wladi este nie ona sa dako boji pustit nema este odvahu spravi tak 3-4 kroky zacne sa smiat a bac na zadok 😅 ale sak sa rozchodi davam jej cas nechcem ju tlacit

no ona cez den malo spi len tak hodinu ax 1,5 a vexer o tej pol 7 - 7 spava do rana do 7 🙂

gabi aj foto mas zo stretka?

gabika146
17. okt 2007

mimi vzdy zabudneme fotak a minule sme a mali a zabudli sme fotit 😀

mimi109
17. okt 2007

no tak nabuduce nezabudni fotak a nezabudni fotit 😉

ja vobec metusim co malej kupit na Jeziska 😒 uz mame taku babiku po stlaceni bruska povie mama place chrape papa povie a etse dake 2 zvuky ale co jej este kupit netusim 😖

gabika146
17. okt 2007

ja tiez vobec netusim u nas maju teraz take velke auta na baterky tak som rozmyslala to 😀 hracky ziadne 😝 uz mam skladisko 😠

mimi109
17. okt 2007

este jej chceme kupit sanky ak teda bude sneh a taky klavirik tento
http://www.quelle-international.com/sk/default/...

gabika146
17. okt 2007

my sme dnes kupili knizku s klavirou su tam pesnicky ale10 za 300sk som zvedava ako dlho nam to vydrzi 😀

mimi109
17. okt 2007

wladka kde si zdrhla????

mimi109
17. okt 2007

juj makovica ma rozbolela 😠 idem si ja lahnut daka som unavena

tak DOBRU NOCKU KOCKY A SLADKE SNY paaaaaaaaa

jana188
17. okt 2007

mimi pekny klavirik, len aby si ho potom neschovavala ze uz to nemozes pocuvat 😀

wladka
17. okt 2007

jani, pravda pravda 😲 ..ja uvazujem nad kuchynkou 😉 ..bo nam kradne varesky, hrnce, vsetko to prenasa do obyvaku, tak bordel jak v tanku 😅 🙄

nezdrhla som.. len som si bola dat krowky, a dostala som vycitky, tak som cvicila 😀

wladka
17. okt 2007

neviem ci uzatvaram..ale uz idem haji.. 😉

zajtra tiez povinne hlasenie... 😀

ciernu bodku ma nelinka, atiatko 😀 ..neviem kto este..

bruuuuuuuuu 🤐

jana188
17. okt 2007

kuchynka je suprova

my sa ale budeme musiet drzat pri zemi a len nieco take....no ani neviem co by sme mu mohli kupit...ved uvidime

papa a sladke snicky

alena1
17. okt 2007

ahojky babulky🙂
tak sa povinne hlaaaasim i ja,tiez vodickova...🙂
som to este stihla,dnes🙂
darceky?no tie klavirikove schvalujem.....je to moja domena🙂
zeby i malinkeho?uvidime...
inak sme soplikovi,nadalej sa kojime,hlavne v noci castejsie a castejsie...
wladka gratulujem vam....a tiez Tebe k vcerajsim meninam...

papa a bru nocku vsetkym 😔

adriana111
17. okt 2007

Tak ja to dnes asi uzatvorim 🙂
mala by som ist uz spat, ale este som sem nakukla a vidim, ze wladka je prirodzena autorita, dnes tu bola hojna ucast 😉 ja som cez den moc nestihala, dve deti su trosku narocnejsie a navyse ucenie s Natalkou. ona je sice sikovna, ale dozor potrebuje. a ked sa s nou zavriem do izby, ze sa ideme ucit, tak Ninka stoji za dverami a vykrikuje "tata, tata" (= Natalka 🙂 ), kym jej neotvorime.

to ze sa blizia Vianoce, som uz zbadala, nieco mam uz vyhliadnute, nieco aj pokupene. najvacsi problem vsak mam, co kupit MM. poradte, co kupujete vy svojim polovickam? oblecenie, kozmetika, to je standard, ale nieco extra, nejake super prekvapko. s tymto mam vzdy problem ☹

no, dobre, idem aj ja spinkat, aby som hned nemala ciarku za ucast aj na stvrtok 😉
dobru noc 😔

elliana
autor
18. okt 2007

bre ranecko, juj, wladi, telepatia, ci co????Uz davno tu nebolo tolko bab a prispevkov, ako vcera...good!!!

No, s tymi darcekmi...ja sa uz asi tyzden trapim a hladam po nete nejake tipy...pre MM je to najtazsie, oblecenie a kozmetiku mu kupujem pribebezne a stale ja, takze take nieco neprichadza do uvahy. U mna prichadza do uvahy nejaka permanentka, bud do fitka, alebo na nejake masaze, ma bolesti v ramene ale neviem, ci to oceni...Alebo nejaky vikend len pre nas, ale to zase neviem, ci budem schopna nechat Zoju u rodicov ja...no, este sa natrapim, ale napady moc nemam
Tak sup, sup s tipmi, rada sa necham inspirovat

wladi, inac, spatne docituvam a gratulujem...k objavu...a dufam, ze budes stale stastna, zo srdiecka prajem....

Ach jaj, keby ta materska bola o kusok vyssia, asi by som nemala kde tie peniaze minut...dost blbo sa rozhoduje, co clovek kupi, ked ma limit v penazenke....ale, hlavne, ze sme zdravi, ze?

adriana111
18. okt 2007

dobre ranko, tak dnes tu nie som sice prva, ale som tu.

elli, presne tak, aj sa trapim 😒 oblecenie doplnam priebezne, kozmetiku tiez... akurat minule som mu kupovala nove ponozky tak sa ma opytal, ze ci pod stromcek uz ponozky nedostane,ze co to budu za vianoce bez ponoziek 😀
MM ma zalubu - zbiera stare bankovky a mince, tak som myslela, ze mu kupim na to nejaky album. ale tie ceny su neskutocneeeee 😝 a moj limit obmedzeny ☹
tak stale hladam 😖
a zdravi hadam uz budeme, uz mam tych Ninkinych soplikov dost. chuda, uz je z toho nervozna, len vidi odsavacku, uz sa jeduje... ale snad to uz prejde... a pozerala som jej zubky, ma nejake cervene dasienka, mozno ide aj nejaky zubok 😀
tak sa zatial majte, piste, ja sa este pokusim dnes prist 😉