Prosím o pomoc s autobusovou dopravou v Bratislave

reni111
5. apr 2019

Ahojte, hľadám a prosím ochotnú osôbku ktorá by mi pomohla zorientovať sa v autobusovej doprave v BA.. ide o to , že v máji budem s dcerou cez vikend v BA - konkretne v Penzion Donet , Dobšinského - a odtial sa potrebujeme dostať do Apolo clubu v BA - a samozrejme aj spät..ako si mám nájst autobusový spoj?? mám v tom chaos...urcite tam budú nejaké prestupy , netúšim ako na to....dakujem krásne

kiwi3
5. apr 2019

na googlemaps su zastavky s nazvami, potom hladat na imhd.sk

sandri
5. apr 2019

Na google maps si pozri nazvy ulic v okoli. Potom si na www.imhd.sk daj planovac trasy, nahod tam zastavky (podla nazvov ulic) a to ti vypluje najvhodnejsie spoje aj s prestupmi.

marica61
5. apr 2019

Taxik za 5 eur a mas po starostiach.

columbine
5. apr 2019

Myslite Apolo klub na Sukenickej? Najblizsie pri hoteli mate zastavku Karpatska a vystupujete na Pristavnej (podla google map si najdete najblizsiu zastavku (modru znacku) pri mieste odkial odchadzate alebo prichadzate) na mhd.sk si napisete z akej zastavky na aku zastavku idete a on vam vyhodi viac moznosti ako sa tam dostat, kde prestupit/vystupit, kam odkracat. Ak sa v Ba nevyznate mozte si nastavit bez "pesieho presunu" sice vam cesta potrva dlhsie ale aspon nebudete musiet hladat zastavky , popripade ak si trufate ich hladat a mate gps v mobile tak vas povedie kadial ist.

A taktiez odporucam 5 eurovy taxik. číslo : 0918 555 555 ... odvezie vas kamkolvek v Ba za 5 eur.

Prikladam prilohu pre predstavu 🙂

reni111
autor
5. apr 2019

@marica61 5 evri? podla mapy su to 4 kilometre..na BA sa mi to zda malo😉

reni111
autor
5. apr 2019

@sandri dakujem

@kiwi3 dakujem

sweetdreams
5. apr 2019

@reni111 ja tiež poradím 5 eurový easytaxi, totiž Apollo club je trošku ďalej od zastávky a ak kúpiš lístok pre seba aj pre dcéru, zase taký veľký cenový rozdiel to nebude. Áno, iba 5 eur, ale musíš volať konkrétne tento, čo ti poradili baby vyššie, oni maju jednotnú cenu 5 eur po ba.

jankap55
5. apr 2019

@reni111 áno, 5 eur. Za tu sumu Vás odvezie na jedno miesto. Osobne mam vyskúšané a keď potrebujem taxík, iný ani nevolám

reni111
autor
5. apr 2019

@jankap55
@sweetdreams cize easytaxi ..super , to je potom parada..dakujem krásne, hned som kludnejsia , ze tam teda nejako dorazíme 😎
@columbine ste super , naozaj dakujem krásne

reni111
autor
5. apr 2019

@columbine a uz iba jedna vec - s akým casovým predstihom treba volat taxi? viete, tu v malom meste je taxi u nas do 5 minut 😉 , takže je mi jasne ze v BA to funguje inak..este aj cesta k apollo klubu...

dzukeles
5. apr 2019

...alebo aplikacia taxify - to iste ako uber. Podla mna lepsie ako klasicke taxi ;)

columbine
6. apr 2019

@reni111 to je velmi tazko povedat a je to aj velmi individualne nakolko vacsina taxi sluzieb sa tvari ze v okoli nikoho nema v hodinach kedy su najvacsie zapchy na urcitych trasach. Najvacsie zapchy su okolo 7-8 rano a okolo 15poobede. Taktiez musite ratat za cesta potrva 10-20min opat v zavislosti na zapchy. Ja osobne na taxik cakam v priemere 7-10min. Oni sice casto povedia na dispecingu ze 3min ale vzdy je to min. dvojnasobok z mojej skusenosti. Urobte si radsej rezervu. Radsej byt niekde skor ako neskor nie? 🙂

rooskoliv
6. apr 2019

Inak Google maps pozná navigáciu aj cez MHD. Ukáže ti kam máš ísť na zastávku, koľko zastávok ktorým spojom a následne ako sa od zastávky dostať na miesto určenia. Stačí pri trase kliknúť na obrázok verejnej dopravy

mala_hobitka
6. apr 2019

@reni111 Keby easy taxi nemali volne mozes vyuzit aj veve taxi 0904 155 599. Jednotna cena 5.50e.

reni111
autor
8. apr 2019

@columbine tiež som toho nazoru , že radsej skor 🙂, len som nemala predstavu, že kolko može trvat ta cesta , teraz este aj nieco bolo, že je most uzavretý, takže komplikovaná doprava a pod...možno bod pre nás, že je to víkend, žeby neboli až také plné cesty???😉

littleslovak
8. apr 2019

@reni111 objednaj si ho vopred. Napr mate tam byt na 10.00 tak na 9.40 si ho objednaj. Nech mate aj rezervu. 😉