Autoškola - jazdy

mona11112
26. nov 2023

Dobrý deň, chodím do autoškoly, mám jazdy, uz mi jazdy ako tak idú, robím drobné chyby ale minule som spravila veľkú chybu , namiesto spojky som dupla na brzdu. Stalo sa vám už niekedy niečo podobné, alebo ake chyby ste robili vy počas jazdy v autoškole ?

lenkavrananova
26. nov 2023

@mona11112 ja som robila kadejake,obdivujem mojho inštruktora aky bol zlaty,a tie jeho nervy,hlavne som si nevsimala červenu niekedy na prechode,takze dost važna chyba,a namiesto do 2 som večne preradila do 4,myslela som ,že nikdy nespravim a spravila na 3x ale to boli stresy to preto.Teraz jazdim na automate je to super vec,manual by som asi ani nevedela už ovladat,neboj všetko sa naučiš,zautomatizuješ.

mona11112
autor
26. nov 2023

@lenkavrananova tiež mám stresy odkedy som spravila chybu, že namiesto spojky som dala brzdu. Cítila som sa mizerné, že som asi jediná, ktorá robí takéto chyby.

lenkavrananova
26. nov 2023

@mona11112 nie vobec sactak necit,vies kolko chyb ešte možno urobiš? Uvidiš ,že sa naučiš.Chce to len stale cvičit,časte jazdy,ja som si ešte priplacala navyše jazdy

mona11112
autor
26. nov 2023

@lenkavrananova ďakujem, veľmi mi to pomohlo. Ono bola som zo sebou sklamaná ale veď je pravda, že aj skúsený vodiči robia chyby

dominima
26. nov 2023

Ja čo som robila najväčšiu chybu, nikdy som si nevšimla STOPKU a mala som problém pohnúť sa v kopci.. ale chce to len tréning. Inak sa šoféruje v autoškole a inak keď si už sama sebe pánom. Všetko sa dá naučiť. Z autoškoly kde sme mali novú škodu Fabiu 3 som sadla do starej jednotkovej fabie a to bola len sranda. Prvá jazda - zdochol mi motor asi 5x.. všetci trúbili ale nenarobis nič keď sa učíš. V autoškole som sa pohybala len na spojke a na mojom aute to tak nešlo 😂 teraz sa na tom len smejeme. Veľa šťastia

yoxinka
26. nov 2023

@mona11112
Na skúškach v autoškole som s policajtom za riťou vošla do protismeru na jednej z najväčších križovatiek v BA. Pred tým a potom som nespravila ani jednu chybičku, celá jazda ukážková. Policajt mi povedal, že kvôli tej križovatke mi nemôže dať vodičák a skúšky som opakovala. Dodnes nechápem ten skrat. Šoférujem denne a chybička sa pritrafí doteraz, takže no stres!

mona11112
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mona11112
autor
26. nov 2023

@dominima vidim, že aj ty si mala veselo, aspoň v tom nie som sama🤣

mona11112
autor
26. nov 2023

@yoxinka stresy robia svoje ale hlavne je, že si skúšky zvládla i keď na druhý pokus

estellas
26. nov 2023

@mona11112 Tiež sa mi to stalo raz, mne stalo na prvej jazde, že som rýchlo pustila stojku pri rozjazde ale po pár jazdách som sa to naučila a už sa to nestalo nikdy potom. Netráp sa myslím, že každý robí chyby na začiatku.

ma77
26. nov 2023

Netrap sa ved robiš na jazde drobne chyby keby si vedela kolko ja som urobila ,prešla do protismeru,skoro zrazila chodca ešte že inštruktor mal brzdu .prešla na červenu teda chcela inštruktor zasiahol,cuvat som nevedela nechapala kde mam točit volant jaj ked si na to spomeniem pred skuškou som si priplatila jazdy a dala som to neskutočny balvan mi spadol zo srdca,teraz mam automat,ale začinala som na manuali po skuškach ale už som zabudla na manual😉

chodec15
26. nov 2023

Zaklad je mat dobre nastriekane auto ...