Baby Born sestrička - skúsenosti

ajusik86
16. nov 2017

Ahojte mamičky. Moja otázka je na tie, ktoré už máte túto bábiku istú dobu. Chcela som ju kúpit k Vianociam, lebo u nas su na nu same pozitivne recenzie. Problem je, že u nas sa dáva recenzia hned na začiatku a nie až po istej dobe. Pozrela som si recenzie na nemeckom amazone a zostala som zhrozena. Babika dostala len dve hviezdičky z piatich a dvakrát tolko ludi babiku neodporúča ako tí čo odporúčaju. Vraj sa niekomu za pár dní zlomilo na bábike koleno. Niekomu po pol roku. Je tam strašne vela fotiek o odlomených končatinách. Máte s tým skúsenost?

tinaa64
16. nov 2017

Aj ja sa yu votriem ak mozem..tiez ma to zaujima....bolo by mi luto keby sa nieco po tyzdni nieco pokazilo na babike kt.stoji cca 50 eur

ajusik86
autor
16. nov 2017

@tinaa64 Veď práve to. Pri týchto recenziách a fotkách si to človek dvakrát premyslí a ktovie či tu by reklamáciu uznali https://www.amazon.de/Zapf-Creation-820704-Inte...

korytnacka1
17. nov 2017

Urcite by som ju nekupila a uz vobec nie za tolko penazi. Niektore tam su aj drahsie. Preboha co je na babike takd drahe? Ta znacka? Je to len babika. Podobne kupite aj na SK a lacnejsie