Balík na adresu

adus_ka23
18. jún 2018

Chcem sa opytat ci staci napisat na balik tel. Cislo a oni zavolaju ked pride?

domi2101
18. jún 2018

@adus_ka23 ano stačí napísať cislo adresata a oni mu poslu sms keď príde na postu ☺

baboobchod
19. jún 2018

@domi2101 ale to je "balík na poštu". Balík na adresu je úplne obyčaný balík na ktorý netreba tel. číslo a donesú ho domov. Ale tak možno sa autorka zle vyjadrila :D

danajahotkova
19. jún 2018

Nooo a kam ho chceš posielať? Ak na poštu, tak ti príde sms, že máš balík na pošte. No ak len na adresu bez kuriéra, tak ti nemá čo prísť

majba
19. jún 2018

Na podacom lístku je kolonka na napísanie tel. Čísla. Raz som sa s tym stretla, že mi zavolali. Inak mám stále v schránke len lístok na postu. Ale ak je posielaný balík na postu príde sms, že si ho môžte ma poste vyzdvihnúť. Ale na pošte určite lepšie poradia.

domi2101
19. jún 2018

@baboobchod aha áno vlastne nadpis je iny ten som si nevsimla 😀 no len podla toho popisu som myslela ze pani mysli balik na postu ☺

11mirka22
19. jún 2018

Telefónne číslo adresáta je povinný údaj, ak posielate balík ako "balík na poštu". Vypisuje sa do podacieho lístka ( na balíku byť nemusí). V prípade, že posielate balík "na adresu", to znamená, že bude kuriérom doručovaní domov, tiež môžte uviesť do podacieho lístka a adresátovi tým pádom príde sms, že " dnes vám bude doručovana zásielka kuriérom.... ", a kuriér má možnosť Vám zavolať, či ste doma...