Bezdetné snažilky - nech už sme mamičky v 2013

matula333
10. jan 2013

Tuto temu som vytvorila pre snazilky, ktore este nemaju deticky a chcu sa podelit o svoje pocity a emocie, mozno si nieco navzajom poradit a hlavne podporit sa....my sa konkretne snazime od decembra, v decembri to nevyslo ale dufajme ze sa to cim skor podari..tak kocky vela stastia prajem

cukrik580
16. jan 2013

ahoj...my si nedavame pozor uz 5 rokov a stale nic, tak uz by to mohlo vyst 🙂

matula333
autor
16. jan 2013

Ahoj a skusate sa milovat cez plodne dni?ci len tak?lebo 5 rokov to je uz dlha doba...to by som uz asi riesila, ci je vsetko v poriadku

cukrik580
29. jún 2013

@matula333 no dost skoro odpisujem... :-/ takze my sme sa milovali stale ako to vyslo, teda myslim nie len cez ovulku alebo tak, niekedy veeelakrat do mesiaca, inokedy iba parkrat, ako bola chut cas a nalada...nakoniec som schudla 20 kg,...ale aj tak mam este mega vela a zacala som papat femibion 800 muzikovi som nassadila selen+zinok+vitamin E a dali sme si spravit vypocet od dr. jonasa a sme konecne tehotniiiiii a trvalo to len dva mesiace, keby viem, skusim skor 😀 vcera uz nam bilo srdiecko a podla sona sme 6+5 a mame 6,9mm a podla ms sme 8+0...tzn ze nam to vyslo asi podla dr. jonasa 😀