Biela vysokoleštená kuchynská linka - za a proti

ajko
28. sep 2017

Ahojte baby. Nájde sa tu nejaká, ktorá má doma čisto bielu vysokoleštenú kuchynskú linku? Ak áno, odporúčate? Mám obavy, či na nej nebude vidieť každú "capku". Ďakujem za rady 🙂

mathia888
29. sep 2017

@ajko ahoj ja mam taku kuch.linku, som spokojna..niekedy su tam capky ale hned ich utriem a mam pokoj
.ak by som si mala znovu vybrať tak si ju dám este raz🙂 ja odporúčam 🙂

melody5
29. sep 2017

Ja mam tiez bielu s leskom a je to uplne v pohode. Minimalna udrzba.

ajko
autor
29. sep 2017

super baby, potešili ste ma 🙂

lilu7
29. sep 2017

Vysoky lesk je krasny mam tiez je pekna a ano spini sa lahko ale zas ju raz dva utriem navlhcenou utierkou.

mathia888
29. sep 2017

@lilu7 aké vlhčene utierky používaš?

dzjanetta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jancazvalova
29. sep 2017

Aj my mame taku a vyhovuje mi. Je jasne, ze packy na nej su vidno, ale velmi lahko ju utries. Takze odporucam🙂

petra9517
29. sep 2017

Baby dajte sem nejaké fotky, pre inšpiráciu 🙂 čoskoro budem tiež vyberať moju vysnívanú linku, a veľmi túžim po bielej lesklej 🙂 ak môžete pridajte prosím foto 🙂 ĎAKUJEM.

bale1rinka
29. sep 2017

@ajko aaale kdeže bude vidieť každú capku, ja mám vo vysokom lesku- bielu a nemenila som, videla by si keby si mala ciernu alebo tmavo zelenú alebo tmavo cervenú, bielu vidno veľmi málo. preleštím =voda+ocot a je ako nová...💃

ajko
autor
29. sep 2017

my máme malú kuchynku - mne sa páči táto..
https://www.okay.sk/line-kuchynsky-blok-220-300...
ale tiež by som sa rada nechala inšpirovať 🙂

ajko
autor
29. sep 2017

alebo táto,ale tu sa obávam malého odkladacieho priestoru

petra9517
29. sep 2017

@ajko je krásna. A miesta je určite málo, ja mám takú( rozmerovo) teraz 🙂 a fakt mám málo miesta.

lilu7
29. sep 2017

@mathia888 z lidla 2 druhy maju modre a zelene - nimi utieram aj dvierka ale prevazne dosku.

mathia888
30. sep 2017

@lilu7 ďakujem, vyskúšam 🙂

lilu7
6. okt 2017

@mathia888 su skvele a zabavia sa s nimi aj deti a upracu ani nevedia ako😂

damoska
10. jún 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

miesto klasického digestora by som volila radšej zabudovaný do pracovnej dosky, tým by sa uvolnilo miesto pre ďalšiu skrinku

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonka1981
10. sep 2018
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

do maleho bytu to uplne stačí a aj uložný priestor je myslím si že dostačujuci. Kupuješ ju ako hotový celok, alebo si ju necháš poskládať?

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miska_kal
26. apr 2019

ahojte zienky🙂 rada by som sa s Vami poradila ohladom kuchynskej linky. v blizkej dobe si chceme dat vyrobit novu, kedze tuto co mame ma uz vela rokov a vyzera otrasne😕uz sa na nu nemozem ani pozerat, som z nej uz zufala🙈😕 rozmyslala som nad kombinaciou: biela leskla s antracitovou. mate niekto taku? aka je udrzba? kde ste si davali robit? za akekolvek rady vopred dakujem😉

bronik89
1. máj 2019

@miska_kal kedze sme minuly rok na jar menili kuchynsku linku a presne mame farebnu kombinaciu biela leskla s antracitovou tak ti budem vediet poradit. my sme to museli riesit rychlo, kedze som bola tehotna, no vsetko dobre dopadlo, stihli sme🙂 nemozem nic zle napisat na tu kombinaciu, mne sa velmi paci a kazdy den sa z nej vytesujem ked v nej varim🙂🙂 nasu sme si davali vyrabat v Bratislave, vy kde byvate?

miska_kal
16. máj 2019

ani si nevies predstavit aka som rada, ze si mi napisala @bronik89 🙂 co znamena, ze ste to museli rychlo riesit? za kolko vam vyrobili a namontovali kuchynu? mas ju moc velku? nemohla by si mi pridat fotku? prepac za tolko otazok, som prilis zvedava🙈😂 my byvame v Martine, no som ochotna si kuchynu dat aj niekde inde vyrobit. no chcem, aby bola pekna a hlavne kvalitna!

bronik89
20. máj 2019

@miska_kal znamena to, ze sme nemohli dlho vyberat ale museli sme sa hned rozhodnut, lebo v skoro v kazdej predajni je dodacia lehota cca 8 tyzdnov. my sme zbehli do Albera, tam sa nam jedna zapacila a tym padom sme nikde inde nebehali a hned sme ju tam aj objednali. keby bolo na to viac casu, tak isto viacej toho pobehame. namontovali nam ju za dva dni, lebo mame dost velku kuchynu. ja som taku chcela🙂😀 pokial si ochotna, tak chod kuknut do tohto nabytku, robia pekne kuchyne😉

alica_matejka
27. máj 2019

bronik aj my mame od nich kuchynsku linku a nie len to 🙂 museli sme sicu hodinku pocestovat, ale kedze uz cez internet som si pozrela co ponukaju, tak som isla viac menej na istotu 🙂

bronik89
28. máj 2019

@alica_matejka aj vy mate? tak to je super! 🙂 a aku? pridaj fotku ak mas, som zvedava 🙂 a co este ine ste u nich kupovali?

alica_matejka
29. máj 2019

bronik rada by som ti poslala fotku, no nemam momentalne ziadnu pri sebe. jedine co som nasla v mobile je fotka manzelskej postele, ktoru mame tiez od nich. no je to fotka len z predajne, ked sme ju este len vyberali, ale poslem ti ju lebo presne taku sme si aj objednali🙂

kliatana
30. máj 2019

@alica_matejka jeeeej aka uzasna postel😍😍😍 kolko vas prosim ta vysla?🙏

bronik89
12. jún 2019

@alica_matejka velmi pekna😉👍 riadne taka masivna s velkym celom. nemala si problem, ze by sa ti nezmestila do spalne? ci mala si pekne dopredu pomerane vsetko??😀

alica_matejka
18. jún 2019

klatiana dakujem za pochvalu🙂 stala nas 1 488€. bola drahsia ale my sme taku chceli, kedze vieme, ze nas vydrzi dlhee roky. chceli sme investovat do kvality🙂

bronik nemala som problem, kedze za prve som si to dopredu vsetko pomerala a za druhe bola poskladana, takze sa v pohode prenasala a potom priamo v spalni nam ju zlozili🙂

alexandra333
18. jún 2019

Žienky ja bielu lesklú odporúcmam. Všetci mi tvrdili,že s tým budem mat kopec prace. Absolutne nie. Mam dve malé deti,ocapkajú,obcas to samozrejme aj vidiet ale údržba je rýchla. Za chvilku mam linku vyumyvanu-detská látková plienka a teplá voda a druhá látková suchá na utretie. Za 15 min mam vyumývanú celú linku a to ju mam dosť veľkú. Nebojte sa lesku. 😉🤗