Biela vysokoleštená kuchynská linka - za a proti

ajko
28. sep 2017

Ahojte baby. Nájde sa tu nejaká, ktorá má doma čisto bielu vysokoleštenú kuchynskú linku? Ak áno, odporúčate? Mám obavy, či na nej nebude vidieť každú "capku". Ďakujem za rady 🙂

miska_kal
25. jún 2019

to je vcelku v pohode dodacia lehota @bronik89. co som si uz u jedneho stolara zistovala, tak mi tiez povedal, ze skor ako 8 tyzdnov by to nebolo, ze maju strasne vela prace. ale ked pises, ze aj tam maju pekne kuchyne, tak pojdem pozriet. oni ako som pozerala na internete, maju predajnu v Bratislave a tam chodime pomerne dost casto. mozno aj tento vikend pojdeme😉🙂

bronik89
17. júl 2019

@miska_kal aj ste boli? ako ste dopadli?

ewkaa
17. júl 2019

@miska_kal ahoj, ja mam doma novu linku. Je 3/4 je vysoky biely lesk. Udrzba je super a nevidno skoro na nej nic. Ak su capky zoberem ckin alebo nejaky sprej na sklo a vytriem. Ale 1/3 je vysoky lesk cierna. Tak to bola zasadna chyba. Jedno stastie ze tie cierne dvierka su v hornej casti linky. Na tej tmavej to u nas vyzera ako na policii pri odoberani otlackov prstov. Vsetko na nej vidno...

miska_kal
23. júl 2019

ano boli sme @bronik89. a ako sme dopadli? podla mna fajn. celkom som bola uzasnuta z toho, ake je velke to Albero a akych zlatych predajcov tam maju. hned od zaciatku sa nam venovala jedna slecna, ktora nam vsetko vysvetlila, ukazala nam nejake kuchyne, ktore robili a mozem povedat, ze tak na 95% sme rozhodnuty, ze asi u nich si dame vyrobit. oni ze robia aj 3D model buducej kuchyne, to ma velmi oslovilo. aspon budem dopredu vediet, ako bude moja kuchynska linka vyzerat🙂😇

miska_kal
23. júl 2019

ahoj @ewkaa. dakujem ti velmi pekne za spravu. budem si davat pozor, aby som nedala ciernu ale po pravde ciernu ani nechcem. mne sa skor bledsie odtiene pacia, takze asi pojdeme do bielej🙂

bronik89
16. aug 2019

@miska_kal ano, to je pravda, ze robia. pozeram, ze uz zase presiel skoro mesiac, co som tu nebola, ach. preto ma napadlo, ci ste uz nejaku nahodou aj neobjednali, hm?

miska_kal
26. aug 2019

si mala toho vela, ked si tu tak dlho nebola @bronik89? musim sa ti hned pochvalit, ze uz mame objednanu kuchynsku linku. ved som ti pisala, ze ked sme u nich boli, tak sme boli milo prekvapeny aku super ponuku maju a taktiez to, ze sa o nas pekne starali. potom o tyzden sme tam isli znovu, kedze sme si dohodli stretnutie s tym architektom (ci ako ho nazvat) a spolu s nim sme si navrhli kuchynsku linku nasich snov😉🙂 uz len pockat, kedy nam ju pridu namontovat🙂 potom ti poslem aj fotku, dobre? budem zvedava, na nazor🙂

bronik89
17. sep 2019

@miska_kal je toho teraz akosi vela a vobec nestiham, to mas pravdu. jeej, tak to som rada, ze ste si u nich objednali kuchynu. posli, s radostou ti napisem nazor ale isto bude dobry, kedze viem, ake kuchynske linky vyrabaju.

tuppuk
24. sep 2019

@miska_kal ahojky😉🙂 a koľko vás výjde kuchynská linka u nich? ste využili aj tú zľavu, ktorú teraz majú?

miska_kal
27. sep 2019

tak ta uz nebudem viac otravovat, ked mas toho vela @bronik89. chcem sa ti este raz a naposledy podakovat za vsetky rady, ktore si mi dala🙂 ked ju budeme mat, tak ti fotku poslem do sukromnej spravy😉 zatial sa teda maj pekne a nech sa ti dari🙂

miska_kal
27. sep 2019

nejaku zlavu nam tam dali @tuppuk ale nebola to ta, ktoru maju teraz na vsetky kuchyne. tu este vtedy nemali. keby viem, ze nejaku taku planuju tak asi aj dva tyzdne pockam ale tak teraz je uz zbytocne polemizovat o tom. a vyjde nas 4 780€.