Bielsko - Biala v Poľsku. Oplatí sa tam ísť?

mata35
28. okt 2009

Prosím Vás, poznáte niekto nejaké veľké obchodné centrum v PL Bielsko Biala? Oplatí sa tam ísť? Ďakujem

tweety22
29. okt 2009

mata, v Bielsko Biala je ich urcite viac pretoze je to obrovske mesto, skus google... my chodim do Zywiec, je tam nakupna zona kde je tesco, vo vnutri sa nachadza napr. obchod s detskym oblecenim MM dada, je to kvalitne a velmi pekne oblecenie 🙂

matullienka
29. okt 2009

ja chodim do merlinu a auchanu a oplati sa

blovitc120
29. okt 2009

My tak isto ako Maťa 🙂

alika54
29. okt 2009

Mata ja som bola v Bielsko Biala ,,,bolo to velke nakupne centrum hned na zaciatku,,,no neako extra som nebola nakupom nadsena,,,jasne ze sa cosi oplatilo no nic-moc,,,

mata35
autor
29. okt 2009

kočky, ďakujem Vám. Rozmýšľame s kamoškou tam vyraziť....

pepies
16. nov 2009

ahojte,
my chodime do Auchanu - hned na zaciatku mesta, ak idete od Tesina po dialnici - je to hned vpravo.
Je tam aj detsky obchod Gluck, Jysk a este nejake elektro.........

Hladam vsak este nieco ine, na nete som nasla este toto, poznate to niekto?

http://www.galeriehandlowe.pl/go.live.php/PL-H1...

romy01
4. dec 2009

Ahojte
my s mm chodievama do Bielsko Biala, ale nikdy som tam nevidela nejaky specializovany obchod pre tehulky a miminka. V Auchane je oddelenie s detskym oblecko - obzerala som pred polrokom body pre neter a vychadzali na 1 Euro a kupovala som tam plienky Huggies a vysli ma o 25 % menej ako u nas v Tescu. No nevsimla som si nikde obchod s kocikmi, postielkami a podobne. Inak boli sme aj v tej Sfere a este niekolkych nakupnych centrach - maju tam fakt obrovske nakupne strediska ale zase nevsimla som si nic ako je v Novom Targu to babyboo - aj ked je teda pravda vtedy som nebola tehu a nijak zvlast som tieto veci ani nehladala. Do Polska sa chystam koncom januara tak snad tam na nieco natrafim, ale ak nieco najdete v Bielsko Biala, tak baby urcite napiste.

a este jedna informacia - Vela ludi tam chodi zo slovenska prave do tych obchodnych centier na okraji mesta, no my sme sli aj priamo do mesta a tam by sa urcite dalo natrafit na par zaujimavych obchodov, Je to velke mesto plne zivota, no musim varovat, ze je tam problem s parkovanim.