Bio čistiace prostriedky

petra_maminka
23. máj 2015
Používateľ petra_maminka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petra_maminka.

Ahojte maminky... neviete o nejakých dobrých "receptoch" na bio čistiace prostriedky? Nechcem popri drobcoch používať kopu chemikálii, radšej by som niečo v čom aj viem čo je

zitaje
23. máj 2015

@petra_maminka soda bikarbona plus ocot - tato kombinacia sa u nas pouziva najcastejsie 🙂 Na odtoky, na vycistenie umyyvadla aj drezu, atd.
No a sliz na pranie - najdes na nete, tam ide nastruhane mydlo na pranie a pracia soda.
Sestra pouziva prostriedok na riad, ktory je z mydlovych orechov - tymi orechaami sa da aj prat
ALebo si myslela take sofistikovanejsie, ako WC cistic a pod.?

petra_maminka
autor
23. máj 2015
Používateľ petra_maminka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petra_maminka.

To o mydlových orechoch som ešte nepočula. A myslela som skôr náhradu za tie agresívnejšie prostriedky ako sú práve tie výrobky proti bakteriám 🙂

andrea_269
24. máj 2015
Používateľ andrea_269 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od andrea_269.

na nete je kopa receptov na "home made" prostriedky tak skús niečo omrknúť... ja som to tiež hľadala a čo ma zaujalo bolo na portali kralovstvi zen nejaký článok ohľadom tohto a bolo spomínané, že oleje ako je napríklad čajovníkový celkom dobre pôsobia proti bakteriám, tak to skús pozrieť 🙂