Biolampa od spoločnosti Bnm

sandrila
29. jún 2013

Ahojte,

mate niekto skusenosti s biolampou od spolocnosti BNM (Bio Natural Medical) ? Je podla vas tento vyrobok kvalitny ? Odporucali by ste biolampu od tejto spolocnosti ? Pripadne mate nejake skusenosti s inymi produktami spolocnosti BNM ? Prosim, napiste mi akekolvek skusenosti s biolampou od spolocnosti BNM alebo so spolocnostou BNM. Naskytla sa mi totiz moznost zakupit si biolampu BNM za celkom vyhodnu cenu, ale neviem, ci je tento vyrobok dostatocne kvalitny, lebo na internete som nenasla ziadne diskusie, resp. referencie k tejto biolampe.

Vopred dakujem velmi pekne za prispevky do diskusie 🙂

Sandra

aristka
30. jún 2013

neviem ako je to s touto značkou,ale veľmi dobré skúsenosti mám z bioptronom...tam je 100percentná istota,že je všetko ako má byť...

helena56800
30. jún 2013

@sandrila je to podvod oblb . moja kolegyna bola na ich prezentácií / všetci sa tam vydávali za lekárov /aj si kúpila od nich nejaké veci a bola tam aj biolampa, neviem už presne za akú sumu ju ponukali, ale potom si doma na nete vyhladala a zistila, že takú predavaju v madarsku nikde inde ju nenašla a tusím vyšla v prepočte okolo 150 € a oni ju núkali za niekolkonásobne vyššiu cenu. Samozrejme, že im všetko vrátila do 7 dní a odstupila od zmluvy. Možno Ti ju nuká niekto kto ju tiež takto dostal grátis k ich elektromag. podložke a čističu vzduchu za ich super cenu... tak to dostala ona.
Radšej si over riadne over a podla toho kupuj..... hod presný názov do googlu a over si...

aristka
30. jún 2013

@helena56800 preto som jej napísala bioptron ,tí boli odjakživa výhradný dodávateľ a má aj certifikát a v nemockách máme len to ..len sú drahšie...

helena56800
30. jún 2013

@aristka no ved radšej overený dodavateľ /aj ked drahší / ako nejaký šmejd z ktorého nič nebudeš mať.... teraz sa každý snaží len vytrieskať peniaze a oblbnu ťa ani nevieš ako.... tvrdím, že nechať si rozmyslieť aspoň 48 hodín a nekupovať hned ako ťa niekto ohúri....

aristka
30. jún 2013

@helena56800 🙂 pravda

sandrila
autor
13. júl 2013

dakujem za prispevky. Rozhodla som sa, ze tu lampu nekupim. Este zvazujem znacky Biostimul a Medilight. Mate niekto s nimi skusenosti ?

tibor333
27. aug 2013

Ja som bol tiez na ich prezentacii, páčilo sa mi, ale nekupil som nic. Clovek sa ma rozhodnut sam. Napreik tomu, moj kamos mal teraz zapalene dutiny a lekar mu predpisal 7 druhov liekov. Vyskusal predmetnu lampu od BNM a zabralo mu. Moja teta pouziva lampu Zepteru a tiez ju pochvaluje. Podľa mňa liečivé účinky svetla sú davno dokázané. Môj názor je, že značka BNM nie je vôbec "lúzerská" a ja im verím. Keď budem potrebovať ja určiťe kupim od nich.