Bižutéria a jej kvalita

limetka69
26. sep 2017

Baby, existuje bižutéria, ktorá nesčerná? Napriklad tie stojany v ccc,u bati, orsay.... aké máte skúsenosti? Ďakujem za každý postreh.

dominika6
26. sep 2017

@limetka69 myslím že za 5,- nemôže nik čakať 24karátové zlato..ono sa to berie ako príležitostný doplnok,nie denno denne,ked príde do styku so špinou,potom či vodou..
a je jedno kde je to kúpené

limetka69
autor
26. sep 2017

@dominika6 he mi jasne, ze to nie je zlato a treba sa o to starat a seteit to, nedavat do vody, pot....ale zaujimalo by ma ci vydrzi, alebo sa opotrebuje aj setenym nosenim a odkladanim kazdy den na policku. ☺️ Pytam sa preto, lebo je bizuteria za 5 e, ale aj za 20, tak ci nie je kvalitnejsia, alebo co. Ci sa to oplati.

dominika6
26. sep 2017

@limetka69 nie..ja mám bižu aj za 40,- a nič moc..len ozaj svadby,ples atd atd..a aj tak sa to šúpe..aj v škatulke..

cacianka
26. sep 2017

mám niekoľko kúskov z ccc, znosí sa to, ošúcha, očernie. kupujem iba na chvíľu, na akciu k oblečeniu a na chvíľu potom. aj zlatá aj strieborná.

viera27
26. sep 2017

ale ano, existuje. Ja napr. nedam dopustit na Viennois, za par korun vynikajuca bizu, kazdodenne nosenie a trebars retiazka potiahnuta ruzovym zlatom po 2 rokoch vyzera stale ako nova. Mam od nich viacero kuskov potiahnutych ruzovym a vsetky parada. http://stores.ebay.com/Viennois-Official/_i.htm...

limetka69
autor
26. sep 2017

@viera27 dakujem za info ☺️

lenka123321
Odpoveď bola odstránená
Zobraz