Bliženec mama, blíženec dieťa. Ako spolu vychádzate?

patriccia1
7. nov 2019

Ahojte maminky🙋‍♀️, ste tu niekto Bliženkyňa a máte doma maleho blíženca? (Neukamenujte ma zato ze ma zaujimaju horoskopy) Samozrejme neriadim sa tym nejak extra iba ma zaujima ako vychádzate s drobcami.
Ja som blizenec a som veeelmi tazka povaha :( mozno to niektore poznate🤷🏻‍♀️

limetka69
7. nov 2019

@patriccia1 no ja som ryba, este tazsia povaha :D a mam malu rybicku doma, celkom spolu vychadzame a mame silne puto, ale to by sme mali asi aj tak, ved je moj 🙂 vyzorovo cely otec, ale povahovo je vidiet, ze je moj, proste povahu zdedil po mamke, a neviem ci je to fajn alebo nie

patriccia1
autor
7. nov 2019

@limetka69 ja mam partnera rybu takze viem ocom hovoris haha 😁 este my dvaja dokopy blizenec s rybou...amen 😄😍

jana2679
7. nov 2019

Ahoj ja som blíženci a aj najmladšia dcérka, dokonca sme v jeden deň aj mesiac, a máme spolu také zvláštne silné puto a veľmi si rozumieme , mám pocit že nám neprestrihli pupočnú šnúru, niekedy na nej vidím aká som tvrdohlavá a vtedy jej poviem že je ako "jej mať ". Ale je veľmi zlatá a v kolektíve nie je tvrdohlavá.

patriccia1
autor
7. nov 2019

@jana2679 naozaaaj? To je krasne ❤

lucka_lucia
7. nov 2019

Moji rodičia sú blíženci aj ja som blizenec aj môj brat . Všetci už dospelí a teda vždy to bolo ťažké lebo sme všetci rovnaký v tých najhorších vlastnostiach :D ale výhoda je že to všetkých vždy rýchlo prejde a ďalej je to ako keby sa nič nestalo .

flavica
7. nov 2019

segra je blizenec a aj neterka a je medzi nimi velmi silne puto, su akoby zavisle jedna na druhej, jasne, ze maju svoje muchy, navzajom si nastavuju zrkadlo a neni im to najprijemnejsie, ale vedia si zakazdym najst k sebe cestu a to akoby ich este viac zblizovalo

laduska79
7. nov 2019

@patriccia1 dieťa síce už je rak, pár dní po blížencoch, ale predsa len sa z mojich blizeneckych čŕt u neho niečo nachádza. Ja som blíženci a manžel tiež. To je viac divokejšie, ako vzťah matka dieťa....

rybkoava
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ciernysokol
7. nov 2019

Blizenec je znamenie,v ktorom je slnko.overilo sa mi,ze rovnako dolezite je znamenie,v ktorom je mesiac,ale aj venusa,mars a ascendent.a samozrejme aspekty,ktore planety vytvaraju ( ratame aj pomalsie planety ako saturn,ur,nept,pluto,taktiez chiron a podla lubovole aj asteroidy)a taktiez porovnanie horoskopu dvoch ludi v synastrii.velmi dolezite su aj lunarne uzly.urcite maju blizenci niektore vlastnosti rovnake,ale neda sa to zovseobecnit.horoskopy na zaklade slnecneho znamenia sluzia na pobavenie,ale na nejaku serioznejsiu analyzu poskytuju malo specifikacii.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz