Bojí sa, že mi zlomí srdce. Ale ja ho nechcem stratiť

miruska32
27. jan 2009

Ahojte babenky moje...dlho som tu nebola a je mi to luto:( Chcela by som poradiť, že čo mám robiť. Pred mesiacom sa to začalo, kamarát s partie začal s nami chodiť vonku častejšie ako chodil. Začali sme spolu tancovat..zapáčilo sa nám to..proste niečo sa tam riešilo, ale nič nikdy vázne..A fakt super sme sa zabávali kecali..ale posledný tyzden ja neviem čo sa stalo. včera sme boli vonku a totálny ignor. Nebavil a nepozrel na mňa, čo predtym stále pohlady také pekné. Ale to bola len polka večera..Mám partiu ludí s ktorými chodievam vonku sme 7. To som zabudla napísať..Ale o čo mi ide hlavne, že sme včera tancovali a stále mi hovoril, mirka ja sa bojím. Lebo ked sme boli v meste tak raz mi pri tanci roztrhol nohavice a další krát ma oblial pivom. Tak mu vravím, že čakám že ma ešte podpáliš, alebo zlomíš mi niečo ruku, nohu. A on pri tom tanci tak potichu povedal-bojím sa, že ti zlomím srdce. Ja kukám na neho..stále mi vravel mirka bojím sa, bojím sa byt s tebou..prosím pomozte mi čo mám robiť. Neskor sme sa dohodli, že pojdeme do Pizzerie. S ním večer v piatok v meste je super, strašne dobre sa zabávam..písali sme si sms, rp, icq správy-vravel mi, že by chcel byt so mnou sám(ale to bolo pred ako sa prestal so mnou baviť)ja som to vycítila, že zmenil správanie ku mne,ale prečo mi povedal, že sa bojí, že mi zlomí srdce??prosííííííííím vás o radu. 😎 čo mám robiť ako sa správať v tej pizzerii, lebo nechcem ho stratiť, a je to aj kamarát z partie.

roasha
27. jan 2009

monky,ved aj ja som inkognito. 🙂

mikalove
27. jan 2009

monkula ty nepíš kolko maš,lebo budeme mať depresie

roasha
27. jan 2009

mikalove,aj monky uz napisala. 😀

monkula
27. jan 2009

nenapísala som roasha.. 😕 😕 😕

roasha
27. jan 2009

monky,napisala v kolkych si mala maleho 😀

roasha
27. jan 2009

..v 22 ...2r syna 🙂

monkula
27. jan 2009

jaaj ,to hej no... 😀
seká

sassi
27. jan 2009

tak ja som mojho muža spoznala, ked ja som mala 18 a on 17 ale takíto infantilní sme teda neboli 😀 aspon dufam! 😀 😀 😀
A vydavala som sa ja 23 a on 22 😵
a teraz mame o skoro 10 viac 😔

roasha
27. jan 2009

aj matiku sme precvicili 😉 🙂
sassi,ty si ako ja mlada 🙂

aniratak696
27. jan 2009

Miruska32 necitala som si celú diskusiu len ten začiatok ale ja si myslím že chalan je mladý asi mal len tie bokovky a možno aj vzťah ale bez lásky, a asi sa fakt bojí toho že ťa začína lúbiť, že je mu s tebou dobre,atd a bojí sa lúbiť a sklamať sa, sklamať teba ale ja si myslím tak ako dievčatá napísali najlepší liek na vzťah je čas nič iné len daj mu čas a ako tu bolo tiež spomenuté pozdravho,bav sa akoby nič a možno uvidí že si v pohode z toho a dávaš mu priestor a čas a bude všeeeeeeeeeeeeeeeeeeetko zase oook 😉

emjee
27. jan 2009

halooo damy co tak drzat sa temy? (jo a mne tiahne na 30 tento rok 😀 )

monkula
27. jan 2009

😅 😅 😅

roasha
27. jan 2009

😀 😀 😀

monkula
27. jan 2009

aj mne tiahen na tridsať, pomaly... 😅 😀
aniratak, je asi podobného vekového zloženia ako miruška 😅

slnieckova
27. jan 2009

monkula cudne? 🙄 😀 ... aspon mi na tej "fotke" prve vrasky nevidno 😀

emjee 😕 ok 🤐

monkula
27. jan 2009

slniečkova, fííha, to je brutálne motto 😅 😅 😲

aniratak696
27. jan 2009

heeh ja som tu tusim najmladsia mala som totiž v oktobri 21 😉 😉

roasha
27. jan 2009

ty kokso,fakt slnieckova,zmen si ho!...okamzite! 🙄 😅

monkula
27. jan 2009

no,čo som vravela? 😀 😀 😀 😀
aj môj syn je v októbri

slnieckova
27. jan 2009

baby nezmenim 😅 aspon takto si ventilujem svoju momentalnu averziu voci nemu 😝 😀 😎

dididi30
27. jan 2009

no vam taha na 30 rokov a mne na odtlaky 😀 😀 😀 zatrujem...mne to uz lezie na 32 😕 😲 ☹ 😀 😀 😀 ale az v decembri 😵

aniratak696
27. jan 2009

monkula a kolko ma miruska vlastne?

monkula
27. jan 2009

katarinka, miruška má 22 🙂

aniratak696
27. jan 2009

no tak to si presne uhadla ja mam 21 😀 😀 a odhalila si moje meno 😲 😀
inak vdaka vam mi ide rychlejsie cas v robote dnes je to zabitee

monkula
27. jan 2009

katarina, až tak náročné to nebolo 😀

roasha
27. jan 2009

monkula 😀 😀 😀

sassi
27. jan 2009

dididi - asi som najstaršia, v maji budem mať 33 (ani neviem, akeho smajla mam dať, či 😒 alebo 😖 alebo 😲 ) 😀 😀 😀
toto je tema skor na pokec.sk ... žeby sa sekla?

aniratak696
27. jan 2009

ale by si sa cudovala koľko ľudí nad tým dúma 😝

emjee
27. jan 2009

to uz tu nemam ziadnu autoritu? (ja viem , ze u niektorych som ani nemala - ak mate chut si rypnut 😀 )

monkula
27. jan 2009

enjee, ale máš, máš.... ja som už neodbáčala, to oni 😀 😀 😀