• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bojí sa, že mi zlomí srdce. Ale ja ho nechcem stratiť

28. januára 2009 
no dnešní 20-ročí mladíci su mentálne uplne inde ako to bolo za "našich" čias (teda pred nejakými 10 rokmi)
ked vidim tie pubošské treštidla (česť výnimkam), čo dokažu robiť .... :confounded:
teraz hovorím ako nejaká stará mama ... ale žial ...
no asi to ma niečo spoločne aj s tým, že chodia dlhšie do školy ako my, my sme väčšinou končili v 18-ke
a dnešne decka končia strednu aj v 21 rokoch ....
takže maju predlženu bezstarostnu mladosť ... a dospievaju neskor
proste sa v 18-ich ešte väčšinou nemusia zaoberať realnym životom ... ved som s nimi skoro denne ... vieme svoje

ja som kedysi povedala v jednej triede, ked ma vytočili svojim pripečeným správaním, že moji rovesníci v 20 už mali po škole, po vojne, už zarábali a niektorí sa už aj ženili, a oni v škole od nudy kreslia autíčka na lavicu - tak na mna kukali ako teliatka :confused: :astonished:
podla mna by predlžením škol. dochádzky mali zdvihnuť aj vek dospelosti na tých 21 rokov :grinning: :grinning: :grinning: lebo skor fakt dospelí nie su (dievčatá aj chlapci)
28. jan 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sassi,nepovedala by som,ze VSETCI DNESNY 20ROCNI SU MENTALNE UPLNE INDE!ako to mozes tak napisat...ja mam20r a co som ja prezila a vsetko...a nie len ja,aj mnladsi su uz niektori mladsi su uz vyspelejsi.takze nehac kazdeho do jedneho vreca
28. jan 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však som napísala - česť výnimkám :wink:
28. jan 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam doma 18 rocne trestidlo a dufam ze trestidlom ostane ved na vsetko ma cas :grinning:
28. jan 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok