Bolesť zubov po operácii cysty z dutiny

dubek
16. jan 2018

Dobrý deň nemá niekto skúsenost som 5ty deň po operácii vyberali mi cystu z dutiny tak ze mi na nadrezali dasno nad zubom.... Prvý deň bolo v pohode až na to ze si do teraz necítim polovičku hornej pery aj mi klesla do dola mam mierny opuch a cítim nejaký tlak v zuboch bolesť nie je silná ale boli to môže to byť z tej rany prosím ozvite sa kto ma skúsenosti 🙂

rennqa
16. jan 2018

Ahoj. Ja som to absolvovala uz davnejsie, opuchla som ako kacica a ten tlak je normalny. Mas este zasite dasna ? Mne dokonca aj teraz po rokoch, ked sa meni pocasie, tupa bolest vyraza do hlavy.

dubek
autor
16. jan 2018

@rennqa ano mam tam ešte stehy.... A tiež vás pobolievaly zuby?? Po akom čase to prešlo???

rennqa
16. jan 2018

Az ked vypadli stehy to bolo dobre. Dovtedy moc citlive a bala som sa aj jest. Dolezite je, aby vyoperovali celu cystu a nenechali tam ani mikrokusok, lebo by sa mohla vytvorit znova 😐

dubek
autor
16. jan 2018

@rennqa mne robila ta cysta problémy od apríla minulého roka boleli ma zuby hlava licna kosť až magnetická rezonancia zistila cystu... Aj ja sa snažím jest kasovite jedla ale som aj nachladla po operácii a keď trochu zakaslem tam ma aj zuby aj ta rana rozbolia ale idem zajtra na orl nech sa mi na to pozrú

rennqa
16. jan 2018

Drzim palce, to najhorsie uz je hotove a uz bude len lepsie 🙂

dubek
autor
16. jan 2018

@rennqa ďakujem a dúfam v to že sa zbavím tej bolesti 🙂

moncurienula
17. jan 2018

Susede to robili asi pol roka dozadu a tiez bola velmi dlho opuchnuta a ubolena takze si myslim, ze je to ok. Pre istotu sa spytaj na kontrole 🙂

sanssa
17. jan 2018

myslim si, ze to je uplne normalne, takyto stav. no ak by to pretrvavalo aj na buduci tyzden, zasla by som s tym radsej na kontrolu

dubek
autor
17. jan 2018

Ženy ďakujem ja som bola dnes v PP za lekárom a dal mi ATB zevraj to je po operácii normálne aj rana sa mi pekne hojí ale radšej mi dal lieky aj kvôli tomu ze som na chladená budem to musieť nejako vydržať co už :/ ale ďakujem vam

mati86
25. feb 2020

@dubek Pekný deň, prosím Vás ako Vám je s odstupom času? Mate ešte bolesti, problémy so zubami? Dlhodobo riešim podobné problémy. Ďakujem

beba1902
15. júl 2020

@mati86 vy ste tiez operovana ?

ivann1989
23. nov 2023

@dubek dobry večer je normálne že vyoperuju aj viacero cyst za jeden deň? Bolí to po zákroku? A o ten opuch tak dosť sa toho manželka bojí že pravde podobne opuchne velmy lebo ma viacero cyst?