Boli sme oklamaní na Bazos.sk

mariate15
29. mar 2013

Na stránke bazos.sk sme si vyhliadli notebook Sony vayo, cena 180 eur. Keď sme si ho chceli osobne prevziať v Bratislave, oznámila nám, že je v Čechách, či nevadí, že by to poslala s tadiaľ a kolegyňa jej akurát hovorila, že dobierka z Čiech je veľmi drahá, že by sa to veľmi predražilo. Navrhla, že 100 eur zaplatíme vopred a keď príde balík, notebook vyskúšame a doplatíme zvyšok. Účet mala vo VUB
No a balíku sme sa už nedočkali.
Prosím Vás ohláste sa mi ak okradla aj Vás, viacerí môžeme podať hromadné trestné oznámenie. (trestný čin - nad sumu 266eur).
maria.mydlova@azet.sk
na vyžiadanie môžem poslat jej číslo účtu aj telefónu

mariate15
autor
3. apr 2013

@mariate15
podvodníčka identifikovaná
http://www.vsetkyfirmy.sk/firma/obcianske-zdruz...
sú tam uvedené aj čísla účtov, ktoré používa

pasteleria
17. aug 2013

nechapem, ako moze byt niekto taky hlupy, ze posle peniaze na ucet pre dodanim tovaru. ja som teraz posielala na dobierku prvykrat, tak pevne verim, ze to dopadne dobre. inac predavam tak, ze kupujuci si dojde pre tovar vacsinou, no ale teraz to kvoli vzdialenosti sa nedalo. prosim, ludia, neposielajte nikomu peniaze na rezervovanie tovaru, ved trh je uz aj tak presyteny second - handom 😒 jednoducho zruste kontakt a najdite v ponuke nieco ine.

lubenka01
31. aug 2013

@mariate15 ahoj, ja som tiež naletela tejto pani, na bazoši predávala telefon, presne taký istý scenár ako napísala tebe, polovičku zaplatiť, potom ked príde telefon doplatok. Ešte mala tú drzosť, aby som jej poslala doklad o úhrade. Do dnešného dna nemám telefon a neozýva sa na maily. ☹

juchuwalkingdead
10. nov 2014

Ahojte 🙂 mam taky mensi problem hladala som na bazosi nejaky lacny telefon nasla som jeden za 20 eur tak som napisala ze mam zaujem ....chcela som aby mi to poslala na dobierku no zacala mi pisat ze sa boji ze si to neprevezmem a ze ona bude musiet doplacat bla bla bla zacala tam dristat ......tak som sa nakoniec dala nahovor pretoze som ten telefon strasne chcela a poslala som jej peniaze na ucet ......A tu je ten problem poslala som jej peniaze minuly tyzden v stredu odvtedy sa mi vobec neozvala a uz je pondelok ....co mam robit ???pomozte mi niekto prosim 😒 😒 😒

markes241
25. jún 2016

https://www.facebook.com/ladislav.lang.92?pnref...
DAVAJTE SI POZOR NA TOCHTO PODVADNIKA!! KLAMAR OKRADOL MA O 80E!!! AK HO NIEKTO SPOZNAL NAPIšTEMI JE NANHO PODANE TRESTNE OZNAMENIE 0919182662 ZDIELAJ

alehal11
29. nov 2016

Dalsi zlodej: BabyLove90@email.cz, no emaily stale meni, predtym uz upozornovali na mail julinkakoza@seznam.cz.
Meni aj svoje meno pri mailovej komunikacii.
Je podane aj trestne oznamenie.

S ceskym cislom uctu: CZ61 0800 0000 0029 7026 5033
TC: +420 735267484
Ak s nou prisiel niekto do kontaktu, mozte ma kontaktovat.

pravnyporadca
Autor odpoveď zmazal
Zobraz