Brigáda popri štúdiu

petruska1511
8. mar 2018

Ahojte žienky. Som študentka na sš a už dlhšie si hľadám nejakú brigádu, no zatiaľ bezúspešne. Chcela by som Vás požiadať o niaku radu/ nápad čo by som popri štúdiu mohla vyskúšať.
Len nie kozmetika, s ňou už pracujem. Vopred Vám veľmi ďakujem.

judar
8. mar 2018

no už len tu nájdeš brigádu...radšej keby si mazala na fb písať príspevok do skupín zameraných na prácu/ brigády z mesta ktorého si ...tam sa určiteee nájde toho dosť nad čím by si sa mohla zamýšlať

nellita
8. mar 2018

@petruska1511 skús profesiu,tam ponukaju aj brigady

acer11
8. mar 2018

Pre "niaku radu" si tu na správnom mieste...

judar
8. mar 2018

@nellita no profesia moc dobra takto nieje z vlastnej skúsenosti viem že tam to je nával ale horšie je to v tom že ten výber je limitovaný počtom zaujemcov aj to keby skúsila ozvú sa jej ktovie kedy aj to len väčšinou spätným emailom "ďakujeme za vaš zaujem ...preto je fb v tomto lepší lebo je to priamo kontakt na človeka ponúkajúceho brigádu a nie takto cez spomalených pracovníkov kde to je od jedného k druhému atd adt

hettinka
8. mar 2018

Dcéra bude mat v lete 17, niečo zháňala, ale všade chcú až od 18 rokov, okrem McDonalds, ale aj tam len na upratovanie a do kuchyne.

katarinamarkova
9. mar 2018

@petruska1511 na akej škole študuješ? aký odbor?
všetky supermarkety - dokladanie tovaru atd, hocijaké upratovanie, pomocná sila v kuchyni, brigáda v reštike, bare, stráženie detí, letáky, promo akcie, animátorky...........skús sa zamerať na odbor ktorý aj študuješ, pomôže ti to v budúcej práci.