Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

nelly3
7. sep 2008

ahojte 🙂
scarlette: ja som asi tak 5 kg, ale potom som mala zase povodnu vahu 😉 no teraz by som mohla aj schudnut, sedava praca a tak 🙂

lenocka3
8. sep 2008

caute kocky 🙂
tak scar - ja som pribrala raz 12 kil a druhykrat "len" 8 kil... oproti povodnej vahe pred "tym vsetkym" mam stale naviac 10 kil 😀 😀 no a co, aspon ma ma manzel za co chytit 😀 a tiez som nic nejedla....

miri - co sa stalo? ☹ ☹

pink_lady
8. sep 2008

ahojte 😉

mirip co sa deje? nestras nas ☹ 😕 a urcite napis, sme tu na to aby sme sa navzajom povzbudili 😉

baby ja som mala taky nadherny sen, ani sa mi nechcelo vstavat z postele 😀 😵 Narodila sa mi taka nadherna dcerka 😵 len som ju nemohla kojit, musela som odstrekovat 😀 ale bola veeelka jedacka ...a cela sa na mna podobala 😀 baby mne uz asi hrabe, take sny mavam ☹ 😢 a este ake zive 😉 😀 😀

pink_lady
8. sep 2008

zienky kde ste dnes,je tu nejako mrtvo ☹

lenand
8. sep 2008

čavte kočky som doma z prace a idem po oliverka len som zabehla domou po daždnik lebo prší ☹

pink pekny sen a raz sa aj splní uvidíš a ja dufam že to bude už čo najskor 😵

lenocka3
8. sep 2008

cau pinky - no veru, mrtvo tu je riadne... ale mne je dnes aj tak blbo... rano som sa zobudila a vsetko bolo v pohode, prisla som do prace, zapla comp... a este som aj na konika napisala. A zrazu som z nicoho nic prestala normalne vidiet - zacala som vidiet uplne rozostrene, v lavom oku mi zacalo blikat a ja som sa tak zlakla, ze preboha co mi je... to trvalo pol hodinu - ani robit som nemohla, nic som nevidela, ani do dialky ani do blizka. A za pol hodku to preslo a dostala som taku sialenu bolest hlavy, ze som myslela, ze mi ju roztrhne... fuj 😕 A kedze sa mi pred par rokmi stalo, ze som az vracala z toho, ze ma bolela hlava a celkom to vyzeralo na original migrenu, tak som si zistila na webe, ze ludia, co trpia na migrenu - tak niektori trpia tzv. migrena s aurou... to bolo to rozostrene videnie pol hodinu pred zachvatom bolenia hlavy ako predzvest zachvatu. Co som netusila, kedze sa mi to v zivote nestalo. Myslela som, ze asi oslepnem zo dna na den. No, tak som do seba supla ibac - jeden 400, druhy 200 a dala kofein - podla rad na webe. Citim sa uz ako taky debo, lebo mi stale nieco je... 😅 😅 😅 ved uz si tie kolegyne musia o mne mysliet, ze som komplet sibnuta...., ked som im hovorila, ze nieco so mnou je, lebo nic nevidim... ☹ ☹

mirip
8. sep 2008

nič sa nedeje, ked som bola minulý tždeň u dokyho povedal že je menšie ako by malo byť, podla MS som mala byť začiatkom 9tt a podla UZV to bol začiatok 7tt, ale že mám prísť v pondelok, lebo srdiečko nevidel,že hádam to nebude nič a dúfa že už bude vidieť aj srdiečko biť, a ked som tam dnes prišla, tak ako sme sa dohodli o 13.30 tak musel na operačku a že mám prísť zajtra mi povedala sestrička a ked sa tak na všetko spatne pozriem, skor pojdem na zakrok že baby nerastie ako do porodnice, a tak sme sa tešili, tehotná vraj som, to ma doky uistil, ale kto vie dokedy, možni to všetko skončí už zajtra 😢 😢 😢 😢 😢 😢

lenocka3
8. sep 2008

miri ahoj ☹ boze, ved nehadz flintu do zita skorsie ako nieco vies... ved kazde mimi rastie inac - pozri temu sanatorium helios, tam to baby rozoberali, ze jedna mala tiez takyto sklz pri mimi 2 tyzdne... a vsetko je ok 😒 tak hlavu hore moja. Urcite to nie je nic moc, ale drzim palceky, zvladnes to aj mimi bude zajtra ok - stav sa 🙂

pink_lady
8. sep 2008

lenocka -- no aj ti ibik zabera na migrenu? mne kedysi (ked som este netusila ze to je migrena a ze na to su specialne lieky na zmiernenie) nezaberalo vobec nic nic - iba ked som si supla 4 valetoly naraz 😀 ...a na dalsi den ma bolela hlava aj tak 😖 ...aj ja si pripadam ako uz hypochonder no ale co uz 😀 😀

miri - nevesej hlavu, mozno si otehotnela neskor ako sa predpoklada a potom ten dvojtyzdnovy rozdiel by bol uplne v poriadku ...neboj sa urcite to bude O.K. 😉 😵

mirip
8. sep 2008

bárs by si mala pravdu pinky ale to nie je v tom, ja som celý cyklus aj teraz chodila na injekcie,folikulometriu a potom som dostala vyvolávačku ovulky, a tá bola presne 13-14DC 😢

pink_lady
8. sep 2008

miri, ale vies kolke baby poznam take ze otehotneli uplne mimo ovulky? aj den pred ms alebo aj pocas ms ...takze teraz sa pokus pozitivne verit, pozri, este nic neni stratene, lekari sa vedia aj mylit...spominam si v nemocke mi jedna pani hovorila, tiez mala endo, ze prisla v cca 4.tyzden a lekar ju presviedcal, ze plod ma na vajecniku, ze to je mimomaternicove a ze musi ist von...no a ze ona sa rozplakala ze ona si to vziat neda, ze usla odtial a o dva dni prisla na kontrolu a ze lekarovi skoro sanka padla, ze plod bol tam kde ma byt - v maternici 😵 takze moja ja viem ze ti je tazko teraz a bojas sa ale uvidis, ze to bude ok 😉

miminap
8. sep 2008

ahojte babule. strasne ma mrzi ze nemozem cez den reagovat. no co aspon teraz sa hlasim. mirip naozaj, mohla si otehotniet neskor. a my, co mame kadeco pozrastane atd. mame vacsiu pravdepodobnost, ze sa vajicko prediera cestami pomalsie, resp. spermie k vajicku. fakt. neboj, bude to ok, zajtra pan doktor povie, ze vsetko v poriadku, uvidis!

pink, lenocka, migreny vas trapia? ja odkedy picham decapeptyl, mavam cez den bolesti hlavy a pijem ako tava, fakt. ale sledujem si aj to, ci chodim na zachd. no beriem lieky dva tyzdne a uz mam tri kila navyse, tfuj! ale pre babo urobim cokolvek!! budem cvicit radsej kazdy den po porode a kojeni, ako teraz davat bacha na vahu.
tak veru. baby, idem zajtra na krv na predoperacne. som si odfotila aj vysledky krvneho odberu pred laparkou, tak sa tesim, ako si porovnam zapalovy marker 😀
a este galiba, baby, nemam stale MS. po laparke som mala a nejaky vyse 40.DC, o mesiac na to 27. DC a terajsi cyklus mam uz 28. DC a ani len vytok ruzovy, ani prsia nebolia ani nic. mama strach, ci to pride, lebo ked nie, tak tie hormony na mna zle ucinkuju. och joj!

monika3
autor
9. sep 2008

Dobre ranko kocky 🙂

dufam ze sa mate vsetky OK a Lenocka tebe sa toho 16-teho aj blizi... 😉

Miri neboj urcite ti to dobre dopadne.... 🙂 drzim palce 😉

Miminap a ty si si uz zacala so stimulkou?

scarlette
9. sep 2008

ahojte,
mirip drzim palce 😉
mimi neboj mrcha je uz isto na ceste

baby tak ja dnes uz k injekciam pridavam orgalutran, asi uz cez vikend bude odber, len budem mat iba 2vajka ☹

monika3
autor
9. sep 2008

scar dve vajka = dve deti a to pre zaciatok staci 😉

scarlette
9. sep 2008

monika len nech sa potvorky chytia a ja budem spokojna, len som dufala ze bude viac

lenocka3
9. sep 2008

dobre ranko kocky 🙂
pinky, mimi -ved to sa mi len vcera stalo... inak ma hlava vobec absolutne nebolieva. Fakt - len som sa zlakla, ked som prestala normalne vidiet. A po ibaci to hned prestalo /za hodinu 😠 /. Uz je to v pohode 🙂 Nasla som si na webe, ze k lekarovi treba ist, ak sa taketo opakuje 4x za mesiac 🙂
miri - dnes ta cakame usmiatu - verim, ze je vsetko v poriadku.
scar - a to uz bude odber cez vikend??? 😨 paneboze, ako to letiiiiii..... a preco len dve vajka? na sone povedali? no a ked budu len dve, tak budu urcite tie najsilnejsie 😵 😵 a vajecniky mas oba?
monicka - ahooj 🙂 no, veru, uz sa mi to krati. Ani si to neuvedomujem, ako to bezi. Este nemam dokumentaciu od dokiho, este ze mam teba - ty moj pripomienkovac, musim si tam zavolat 😀 😀 😀

monika3
autor
9. sep 2008

Scar no jeden sa uchyti urcite...a ake si mala injekcie?

Hej lenocka pripomienkovac hovori volaaaaaaaaaaj 😉 Podla mna ti stacia prexerox. vysledky z poslednych vysetereni a zazńam z operacie co ti robili 😉

scarlette
9. sep 2008

lenoc, mam len jeden vajecni a aj ten mrcha je v zrastoch a kedze nema 100%vyzivu a nedokrvuje sa poriadne tak su vajka len dve podla sona

monika rada by som bola keby sa obe uchytili,,, mam menopur a orgalutran

lenocka3
9. sep 2008

scar - jasne, my tym dvom budeme posielat pozitivnu energiu 🙂 😵 to budu babuchy riadne 😀
moni 🙂 noooooooooooo, to bude lajstrov na xeroxovanie 😀 😀 😀 vsak hotova slohova praca 😀

scarlette
9. sep 2008

babulky dakujem 🙂
si akurat vybavujem vystupne papiere z prace... to je hotova zbierka podpisov

monika3
autor
9. sep 2008

Scar ani nemas tolko toho co brat..ale dolezite aby sa to chytlo 🙂 a nie je ziaden dvodo preco by nie 🙂

aj ja sa celkom potesim ak budu dve statne vajka 😀 a ked bude viac nevadi 😉

No lenocka budu Ta studovat poriadne 😀

scarlette
9. sep 2008

monika a ty si na to ako?
lenoc este im to daj pekne zviazat 😀

monika3
autor
9. sep 2008

Scar ja som tiez zvedava kedy zacnem so stimulkou...a dufam ze ak pojdem k dokimu tak uz dostanem aj recepty na injekcie

scarlette
9. sep 2008

monika uz mate dohodnute stretnutie? ci cakate na menzes?

monika3
autor
9. sep 2008

mam ist k nemu asi o dva tyzdne...tak uvidim, uz som si predstavovala ako si davam injekcie brrrrrrrr

yasminx
9. sep 2008

Ahojte kočky 😉
Prosím Vás poraďte mi. Trošku sa odkloním od témy ale nikde mi nikto neche odpísať. A kedže Vy ste mi vždy všetko pekne vysvetlili, tak sa idem spýtať Vás 🙂
Keď praskne cysta, bolí to? A keď je to vodová cysta, kam vytečie tá tekutina? Ja som mala dva týždne akési bolesti v podbrušku až ma občas pichalo a potom bolesť prešla a zväčšilo sa mi podbruško. Jeden deň som mala aj taký slabučkoružový výtok ale to bolo len také nič...a žiadny iný výtok nemám. Vôbec nič. Podbruško mám vypuknuté. Nerozumiem tomu. Poradíte mi? Ďakujem.
😵

scarlette
9. sep 2008

yasminx no viem ze boli ked prasne endo cysta ale o vodovych zial neviem 😅

monika3
autor
9. sep 2008

yasminx ja neviem, a mala si tam niaku cystu predtym? ale ak by ti praskla tak to by si mala asi velmi silne bolesti.

no musim Vas opustit , trochu som si pri Vas aspon oddychla. 🙂 🙂 🙂

scarlette
9. sep 2008

monika tak pekny den 😉