Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

nelly3
4. sep 2008

scarlette a ty? ako to prebieha?

scarlette
4. sep 2008

zatial prezivam, zvazujem ze si budem injekcie pichat sama tak uvidime ci zvladam, kebz sa dali inam ako do zadku tak to zvladam 😉

nelly3
4. sep 2008

ale ved do zadku je to dobre nie? aspon mne ked pichali po operacii tie hormonalne injekcie tak to vobec nebolelo a kedy bude transfer? vlastne ako dlho to vsetko trva? v akom si centre?

scarlette
4. sep 2008

no to ano ale sama si do yadku nepichnem 😀 ale kedze je to do svalu tak by sa mohlo aj inam, musim sa spztat..
chodim do iscare zatial je to okolo 15teho, ale v utorok mam kontrolu tak sa uvidi

nelly3
4. sep 2008

je to je za chvilku 🙂 ja som myslela. ze to trva dlhsie. a kolko sa plati cca? 😉

scarlette
4. sep 2008

no liekz nas stali 6tisic a dalej netusim 😀

nelly3
4. sep 2008

a podla coho si vyberala centrum?

scarlette
4. sep 2008

podla odporucania na lekara 🙂

janka1986
4. sep 2008

Ahojte,uz som tu raz pisala.A som tu zas,momentalne cakam na menstruaciu po liecbe decapeptylom.Poslednu injekciu som dostala 6. juna a menzes stale nic.Ako dlho ste cakali vy,mam uz zajst ku gynekologovi alebo mam este pockat.Dakujem za odpovede a pekny vecer prajem

nelly3
4. sep 2008

diky, idem kuk VKV /velmi krehke vztahy/ 😎 pa

janka1986
4. sep 2008

je tu este niekto

miminap
4. sep 2008

ahojte kocky. ma ide trafit z toho, ze vam nemozem napisdat cez den. mozem si precitat, co pisete, ale akonahle sa chcem prihlasit, tak nasa firemna blba politika mi blokne stranku. 😠
no nic..
aby som teda dalej licila udalosti 😎 manzelik mi dnes pichol druhu injekciu, dnes uz s vacsou istotou, zvlada to supis. a ja vzdy dostanem pusu 😵
Lenocka 3, presny popis vpichu je taky, ze rano otvorime oci, ideme vybrat injekciu z chladnicky a vybalime z plastoveho obalu, obaja umyvame ruky antibakterialnym mydlom, kym sa injekcia trochu zohreje. ja si zatial beriem gazovy tamponik a liehom pretriem miesto vpichu. vedla pupku taky okruh rozumny. potom si oboma rukami chytim faldik a moj manzel medzitym otvori injekciu - ma taky vrchnacik a vytlaci z nej vzduch. potom sa na mna kukne: podrz moja a pichne. ja pustim faldik a on zatial tlaci do vnutra tekutinu. ked vsetko vytlaci, este pat sekund treba nechat ihlu v brusku. a potom mi povie, ze ju vybera a vyberie 😎 zatvori vrchnacik na ihle, ja si tamponik liehovy pritlacim este trochu na ranku a pat sekund podrzim. a potom dostanem pusu, on sa ma opyta, ci bolelo a ja som hrdinka a poviem ze voooooooooobeeeeeeeeeeeecc. a potom mi kaze este polezat dve minutky a on zatial odlozi prazdnu injekciu do krabicky v sufliku a ja ich potom vezmem setricke, nech ich zlikviduje. to je cele. 😀 pohooooda. horsie bude, ked budeme pichat dve naraz - decapeptyl a gonal, to bude inyyyyyyy proces, lebo gonal treba vzdy nastavit davku 😨 uf!

scarlette - beriem proveru - pisu ze je to na endometriozu. to beriem desat dni rano a vecer jednu tabletu od 16 dna cyklu. od 23 dna cyklu som zacala decapeptyl az do menzesu. potom uz budem chodit tak ako ty na kontroly a mi povedia, kolko gonalu si musim pichat, aby vsetko dozrelo ako ma a ked bude dorastene, pichnu mi pregnyl uz v nemocnici vecer pred zakrokom a rano pred zakrokom a vysaju vajicka a dalej uz asi vies 😉

hlavne ze z tych liekov bude uz len ubudat. no a na predoperacne vysetrenia sa chystam v pondelok na krv a dalej uvidime, kde ma poslu. pred laparkou som bola len na krv, na interne a na aro. takze tak.

no a inak uz vyberam kociariky na nete. nesibe mi? 😀

okrem toho, ten ucinok oliekov ma nenormalne nuti jest. stale. vkuse 😖 o chvilu budem gulaaaaaaaaaaaaaaaaa.

tak pa. idem daco zahryznuuuuuuuut 😉

scarlette
4. sep 2008

ahoj janka,
menzes by mal prist do 90dni od podania poslednej injekcie, ak nie treba sa obratit na svojho lekara,
ja som poslednu dostala 20teho juna a menzes mala prichod 1septembra

scarlette
4. sep 2008

inak mimi ja zvazujem ze asi tiez necham manzela aby mi pichal inj., zajtra sa na to popztam

miminap
4. sep 2008

scar, podla mna pokojne mozes. tie pripravky su presne nadavkovane, takze sa nie je coho bat. a ked to zvladol moj manzel, a ten zvykne odpadavat ked mu beru krv 😉 tak to zvladne aj tvoj.

scarlette
4. sep 2008

mimi no skusim, len uy to idim ako mi to picha v pondelok rano, o piatej ide na sluzobku do kosic aj s kolegom a idem s nim na vylet, tak si tak niekde na odpocivadle zastavime ja stiahnem nohaviece a on mi poda injekciu 😀 😀 😀

lenand
5. sep 2008

čavte kočky ja nestiham je mi trošku zle tak ležim v posteli a odychujem k dokymu mam ist až o tyžden v piatok 😉

pink_lady
5. sep 2008

ahojte
lenand - veru, pekne oddychuj 😉 a ze ti je zle to je len dobre nie? 😵 onedlho si tu budeme vsetky pisat ako nam je zle a grckame 😅

pink_lady
5. sep 2008

kde ste kocky? 😔 uz vikendujete? 😉

lenand
5. sep 2008

tak todufam že pekne jedna po druhej budete davat testiky do albumu a pisat ako vam je zle 😀

idem do prace tak sa majte
🙂

pink_lady
5. sep 2008

papa lenand 😉

janis24
5. sep 2008

ahojcek, ja dnes nestiham, tak len sem tam nakuknem co nove... 😉
lenand prosim ta setri sa, moc sa neprepracuj v robotke 😉
pink super, tesim sa na to grckanie 😀

miminap
5. sep 2008

babule, ahojte. dnes sme boli asi vsetky busy, lebo nik sa moc nerozpisoval, ako vas tak citam.
lenand, ja som si povedala, ze mne uz ani zle nebude, ked budem tehu, lebo toooooooooolko sme sa uz natrapili s tou endo.
mimichodom, baby, tehulky sa nam neozyvaju, petkapo a mirip .. vsetko ok?

no.. ja som vas prisla len ceknut. pokracujem s decapeptylom, zajtra rano stvrty a hadam cez tyzden uz dostanem menzes, tak sa vyberiem do CAR . dnes sa lazim spat. hotovaaaaaaaaaaaaaaaaaa som..
pa 🤐

lenand
6. sep 2008

čavte tak teraz si to uživam pri oliverkovy som nevedela čo to je a teraz ma len napine a je mi zle ale to len doobeda a potom už ani nie zatial nevraciam tak pohoda

a petkapo aj mirip by sa už mohli ozvat ako sa majú ☹

ideme dnes na party kamarat ma 30rokou tak nas pozval ideme len sami z mužikom lebo oliverko išiel s našimi na chalupu vobec s nami nechcel ist ked mu zavolal dedo tak sa už aj balil na chalupu 😉 😀

mirip
6. sep 2008

ahoj lenand som ti písala IP, už sem nechodím 😢

lenand
6. sep 2008

ja som čitala len som ti neodpisala ☹ v pondelok budem na teba mysliet bude ok uvidíš 😉 😵

mirip
6. sep 2008

mám obavy že nie 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

lenand
6. sep 2008

mirip vydrž do pondelka uvidíš že to nebude až take zlé potom sa ozví ja už musím ist lebo za o 12.00odchadzame a ešte nesom ani upravená a mužik už tu stepuje že ma nebude čakat 😉

miminap
6. sep 2008

uf.. mirip, cokolvek vyzera zle, drzim palce, aby bolo ok.. ☹ a hlavne sa nevzdavaj a stale k nam chod, dajako to spolu vsetky pretrpime. 😉 naozaj. pa

scarlette
6. sep 2008

caute kocky,
otazka kolko ste celkovo pribral pri hormonoch?
ja uz 10kg 😠 a jem podstatne menej denne niekolko krat zdolam schody do bytu aj do kancelarie a nic z toho ☹