Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

lenocka3
9. sep 2008

yasmi ahoooj 🙂 ako sa mas?
endo cysta boli riadne, to ti poviem... 😖 😖 a kazda to tu potvrdi.To su strasne krce, ja som vracala od bolesti. to co ty pises.... 😵 a kedy mas dostat mrchu??? nie si tehu???
a s tou vodovou cystou ta co napadlo? to ti doki povedal?

lenocka3
9. sep 2008

yasmi - vodova cysta sa jednoducho vstrebe bez problemov - to je taka obycajna bez hnisu a krvi, takze o tej by si ani nemala vediet, kedy praskne. Kolegyne ju mali dve a v pohode - jeden den doki nasiel, na dalsi mesiac zmizli.

lenocka3
9. sep 2008

haloooo, kedy mas dostat kramy? ked to tak pekne vyzera - 2 tyzdne ta pobolieva podbrusko - vajko sa oplodnilo, pichalo ta vo vajecnikoch, vypukle brusko, ruzovy vytok jednodnovy - vajko sa uchytilo.... pekne priznaky 😀

yasminx
9. sep 2008

Ahojte 😀 už som tu, bola som v meste 😀 ďakujem za odpovede...
scarlette 😉

monika - o cyste nič neviem, skôr som mala kedysi problémy s folikulom, ktorý nechcel prasknúť a pobolieval a potom bolo po bolesti ale bol výtok, tak myslím, že praskol. Teraz už bolesti nemám a nemám ani výtok. len to podbruško velké.

lenocka - ja neviem čo ma to napadlo s tou vodou cystou 😀 Na mršku čakám tento týždeň, ale žiadne príznaky zatiaľ. Ale kebyže vidíš aké mám podbruško ako keby som bola tehu. A to moc ani nejem a ešte aj cvičím a tak...a hlavne žiadne príznaky nemám. Počkám na mršku a uvidím. Tento krát dokonca ani výtok nemám a pred menzesom som mala vždy aspoň týždeň špinenie.
Tak čo teraz...? nemyslím si že som tehu... 😕

lenocka3
9. sep 2008

fu yasmi. tak to neviem. mozno sa spinenie umudrilo... 😕 bodaj by. a na mrsku priznaky nemas? kolky DC si?

yasminx
9. sep 2008

lenocka - na mršku príznaky ešte stále nič. a som 24 DC. A čo ma to z tou cystou napadlo, to neviem. 😕 asi preto že som mala bolesti a po bolestiach ostalo už len bruško vypuklé... asi mi šiši 😀

janis24
9. sep 2008

ahojte babulky moje zlate, ja vobec nestiham v posl. case, ale vecer vas aspon vzdy precitam 😉
uz mam tri dni predkramove pocity a to som len vcera dobrala antik., nechapem... 😕 Tiez mam ruzovy vytok, co som nikdy predtym nemala, spinenie vyzera inak a aj ma bolia vajecniky, snazim sa nad tym nezamyslat radsej... 😅
Inak sa pomaly psychicky pripravujem na mrchu a bolesti, idem vyskusat tu nos-pu, modlim sa aby som sa mohla aspon hybat, lebo do roboty musim ist za kazdu cenu...
No a zistila som, ze dalsia mrcha mi vychadza na svadbu 😠 Esteze mam tie tabletka a mozem si predlzit cyklus, inak neviem neviem, to by bolo tak na zrusenie... 😖

scarlette
9. sep 2008

janis dufam ze nebudes mat velmi bolesnivu mrchanu, mne nastastie po operacii stacili len 3 ibace na cely cyklus a aj na ten co som mala teraz prvy po liecbe,,, dufam ze dalsia mrcha pride tak o 9mesiacov

sonikah
9. sep 2008

Ahoj, asi to veľmi nepatrí do tejto témy, ale vôbec nemám kedy hľadať vhodnú tému, tak sa na mňa prosím nehnevajte. No som v práci a "ukradla" som si trošku času. Takže rýchlo k veci. Vedeli by ste mi povedať, že som 28DC bola som u lekára a ten videl na ultrazvuku vajíčko, ktoré by mohlo následne pri ovulácii ovulavať, dostatočne vyrastenú výstelku 14mm, či koľko, no a teraz zásadná otázka, mohla by som byť tehotná keď videl to vajíčko??? alebo nie. Som z toho jeleň. Prosím ak viete, tak mi napíšte.... Ďakujem ste zlaté a želám pekný dník.

lenocka3
9. sep 2008

cau Soni - kedy si bola ultrazvuku? Dufam, ze nie teraz na 28DC. Takze predpokladam, ze si tam bola v obdobi v strede cyklu a vtedy videl folikul - vajicko, ktore bezne vidno kazdy mesiac pri ovulacii kazdej zene - to o par desiatok hodin uplne dozrelo a mohlo putovat vajcovodom do maternice. Ak si mala v tom obdobi nechraneny styk, toto vajko sa mohlo oplodnit. Ak to bolo tak, je mozne, ze ked si teraz 28 DC a nemas mrchu, ze si tehotna. to ti potvrdi tehotensky test, ktory moze byt pozitivny niekedy az na 35 DC ak nedostanes mrchu.
Pokial sa pytas len na to, ci ked je vidno vajicko mozes byt tehotna - ano, mozes byt - pokial si mala nechraneny styk. Nestaci len vidiet vajko - treba sa usexovat k smrti 😀 teda - ak babo planujete 🙂

scarlette
9. sep 2008

ahoj soni, lenocka ti to pekne popisala 😉

lenoc ze usexovat k smrti 😀 😀 😀 hned mam lepsiu naladu 😀 😀 😀

lenocka3
9. sep 2008

jani ahoj 🙂 moje chudiatko... vies co... radsej si kup ibace, nespoliehaj sa na no-spu. Predpokladam, podla tvojho priebehu, mas asi najsilnejsie bolesti z nas - aspon mi to tak pripada, tym ta nechcem lutovat, kedze sme ti verne v patach, co sa bolesti tyka - ale no-spa mi nempomohla. Scar pomohla - aj operacia jej proti bolesti pomohla, ale ked aj minule ti bolo tak hrozne zle...
a nic mi nehovor o ruzovom vytoku, dnes som 15DC, konecne som vcera prestala spinit po kramoch a nepotrebujem intimku a zrazu kuk - ruzovy vytok 😠 no ma drbne. Aspon som hned volala gyndosovi, ze naval kartu, v utorok idem do Heliku 😀 😀

janis24
9. sep 2008

babule skor mam pocit, ze sonikah sa pyta prave na to, ze to vajicko bolo vidiet 28DC a ci aj napriek tomu mohla otehotniet skor, cize ci moze byt tehu aj napriek tomu, ze vajicko tam bolo vidiet az teraz... Ono zazraky sa deju, ale ja v tomto neviem poradit... 😅 Teda ak som to dobre pochopila 😉

janis24
9. sep 2008

joooj lenoc tak tebe uz sa to blizi, supeeer, tesim sa na tvoje dojmy! 😀 Jasne ze budem mat po ruke aj ibace, to len na vyskusanie chcem, ze ci nahodou... 😅

lenocka3
9. sep 2008

🙂 no jani - radsej ich maj po ruke
sonikah - teda, podla mna je to tak ako som napisala, pretoze ona napisala ze je sice 28DC, ale potom: "videl na ultrazvuku vajíčko, ktoré by mohlo následne pri ovulácii ovulavať" - cize z tohto som usudila, ze bol akurat stred cyklu, kedz este len mala nastat ovulacia 🙂
Jedine, ak by mala 50-dnovy cyklus a ovulaciu okolo 28DC - co si nemyslim 😉

janis24
9. sep 2008

aha 😀 No ale ovulka je tiez niekedy nevyspytatelna, takze bohvie... 🙂 Kazdopadne som z toho somar tak snad nam to soni este upresni 😉

lenocka3
9. sep 2008

no - zmazala som si cely prispevok - jani - som sa ti chvalila v nom ze ako to rychlo ubehlo a tesila som sa na to, ze buduci utorok budem mat konecne volnejsi den a v diari na mna svieti ze Helios - aj to mi musela Monicka pripomenut 😀

mirip
9. sep 2008

ahojte, no úsmev sa nekoná, som práve prišla so sona,takže som tam kde minule, oproti minulému týždnu vraj podrástlo ale stále nevidel srdiečko, takže zase týždeň neistota ☹ 😢 😢 😢

scarlette
9. sep 2008

mirip skus to este vydrzat ten tyzden, hlavne je ze krpcek je tam a drzi sa

mirip
9. sep 2008

ved hej dnes som aj gracla, čo ma jeden zasran rozmaznaný kopol do brucha, a my učitelky nemožeme nič urobiť ani decku vrátiť....... ☹

scarlette
9. sep 2008

taka skoda, by som mu hned jednu po zadku ...

mirip
9. sep 2008

hej a mamička sa pojde hned sťažovať že jej bijem dieťa............dnes je iná doba nemožeš ani len škaredo pozrieť na dieťa lebo ťa možu aj žalovať, ale nm deti možu všetko aj 3ročné zasrany, aj som mala nutkanie mu vypáliť ale som sa zdržala musela som 😢 a šla hodiť tyčku 😔

scarlette
9. sep 2008

inak dnesne decka su niektore nie ze vychovavane... ale rodicia si myslia ze ich vychovavaju a oni su divorastuce tvory... vidim to na neteriach

lenand
9. sep 2008

čavte kočky dnes ste sa rozpisali ja teraz chodim rano do prace tak až poodvečer sa dostanem k pc je mi stale zle a už sa neviem dočkat piatka čo mi povie doky 😵

mirip ved to je dobre že rasti tak sa teš o tyžden už bude určite aj srdiečko uvidíš 😵

pink_lady
9. sep 2008

ahojte dievcata, ja dnes som nemala cas sadnut k pc...a teraz sa nemozem docitat ...toto mi robite naschval 😀 ked som tu vcera cely den lofela nikto tu nebol a dnes je tu toho ojojoooj 😀 😀
lenand - ved super ze ti je zle, nie? 😵 😵 😵
miri - pokial nekrvacas, nadej je stale, takze hlavu hore a pozitivne mysli, ten maly drobcek to vnima a potrebuje tvoju pomoc - tvoje pozitivne myslenie a posielanie kopy energie.
scar - tak hor sa do dvojiciek 😵 😀 😀
lenocka tak to ti teda zavidim ze ti to rpeslo po hodine 😎 😀

mirip
9. sep 2008

ja viem, pinky možno aj preto nekrvácam lebo mám duphaston 2Xdenne a od dnes 3X denne čo je aj na rast baby aj na podržanie

pink_lady
9. sep 2008

nemboj mirip bude to v poriadku, moze byt ze babo bude trosku mensie ked si ako si pisala i silna alergicka ale to neznamena ze nebude zdrave 😉 😵

miminap
9. sep 2008

ahojte babule. dnes som vas cely den cekovala a citala, ale kedze sa mozem prihlasit az z dopmu a ja som az teraz sadla konecne k pc, tak sa ozyvam az ked vy uz asi aj spite 😔

pink_lady
9. sep 2008

ahoj mimi ja tu este strasim 😀 😀

miminap
9. sep 2008

jeeeeeeeeeeeejj ahooooj