Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

branodominika
16. nov 2016

@bylinkarkaaa dobry den pani Anka. Mam 1,5 rocnu dcerku a robia sa jej take male pupaciky kt ju svrbia a nechcu zmiznut. Beriete aj takych malych pacientov? Prosim vas zajtra budete mat cas aj ked je sviatok pozriet sa na malu? Dakujem. Dominika

bibianka15
16. nov 2016

dobry den pani anka.chcem sa opitat co by mi pomohlo na roztiahnutie vajcovodou neprejte mi tade vajcko.tak vas prosim o radu.dakujem 🙂 🙂

mamartinka
16. nov 2016

@bibianka15 na prefuk si bola vajcovodou?Lekari co ti nato vravia.

bylinkarkaaa
19. nov 2016

V PRACOVNYCH DŇOCH UTORKY A VO ŠTVRTKY, TIETO DVA PRACOVNE DNI V TYŽDNI OD 14HOD. - DO 17HOD. SOM DOMA. V TOM ČASE TREBA PRISŤ OSOBNE. - 29.11.2016 t.j. utorok - nebudem doma! Vrbové, ul. Poľná S pozdravom Anka

bylinkarkaaa
19. nov 2016

Od 22.12.2016 - do 2.1.2017 dovolenka

bylinkarkaaa
19. nov 2016

Prosím vás zatiaľ mi nepíšte do správ, mám niečo s PC a nejde alebo nedajú sa mi odoslať správy zasa som asi niečo porobila, aj so restartovala a nič.

bylinkarkaaa
21. nov 2016

V PRACOVNYCH DŇOCH UTORKY A VO ŠTVRTKY, TIETO DVA PRACOVNE DNI V TYŽDNI OD 14HOD. - DO 17HOD. SOM DOMA. V TOM ČASE TREBA PRISŤ OSOBNE. - 29.11.2016 t.j. utorok - nebudem doma! Od 22.12.2016 - do 2.1.2017 dovolenka! Vrbové, ul. Poľná S pozdravom Anka

kristinka95
21. nov 2016

@bylinkarkaaa dobry den pani Anka chcela som sa spýtať či. Sa k vam nejako objednava alebo mozem prist len tak tento stvrtok k vam. Pekny den, 🙂

ika7
21. nov 2016

@kristinka95 ahoj...neobjednavas sa prides v utorok alebo vo stvrtok, zoberies si poradove cislo a cakas 🙂

kristinka95
22. nov 2016

@ika7 aha takto to funguje. Takze nemusim vobec volat staci rovno prist 🙂 dakujem moc, 🙂

ika7
22. nov 2016

@kristinka95 ano ano...ak prides pred dom pani Anky 🙂 na branicke ma krabicku si cislami. To si hned zober ked prides a podla toho ake cislo mas taka ides v poradi...prednost maju tehotne ;)

kristinka95
23. nov 2016

@ika7 dakujem za info 🙂

sunnybaby15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamartinka
28. nov 2016

@bylinkarkaaa Pani Anicka Blahozelam k narodeninam.Vela zdravicka a nech sa vam v zivote len a len dari.Vsetko najlepsie.

lily311
29. nov 2016

@bylinkarkaaa Dobrý deň, môžem sa spýtať, či mi viete poradiť, prípadne pomôcť ak mám diagnózu v 20 tt placenta preveria marginalis, nízko položená placenta zasahujúca vnútornú bránku krčka maternice? Od lekára mám nakázaný kľudový režim a magnézium. Ak by ste mi vedeli pomôcť prišla by som osobne, ak nie nerada by som merala cestu autom. ďakujem pekne

anndreina
1. dec 2016

ja som mala placentu praevia centralis ,a dotiahla som to uspešne do konca sice zo strachom ale všetko dopadlo dobre

bylinkarkaaa
5. dec 2016

lily311 V PRACOVNYCH DŇOCH UTORKY A VO ŠTVRTKY, TIETO DVA PRACOVNE DNI V TYŽDNI OD 14HOD. - DO 17HOD. SOM DOMA. V TOM ČASE TREBA PRISŤ OSOBNE. - Od 23.12.2016 - do 2.1.2017 dovolenka! Vrbové, ul. Poľná S pozdravom Anka

ninus29
5. dec 2016

@lily311 ja som mala nízko položenú placentu a chodila som k pani Kopáčovej. "masážou" mi ju podvihla a na ďalšej poradni bolo všetko v poriadku. chodila som k nej aj tak, pre istotu. Určite ti vie pomôcť. a tehotné u nej nečakajú, nemusíš si brať lístok, stačí jej povedať keď bude niekoho vyprevádzať a hneď ťa vezme,aby si tam nestála.

lily311
6. dec 2016

@ninus29 Rozmýšľam, že by som k nej dnes skočila, ale sa aj trochu bojím, aby sa tá placenta neodtrhla tým premiestňovaním
@anndreina mala si aj kludový režim, lebo mne doktor nedal žiadne obmedzenia a na nete sú rôzne názory

ninus29
6. dec 2016

@lily311 neviem v akom to máš stave, ale určite ti pomôže... Stačí keď vystúpiš z auta,keď ona bude vychádzať a prejdeš kúsok do jej domu

anndreina
6. dec 2016

@lily311 ano kludový režim a mesiac pred pôrodom som ležala už v nemocnici,nie je to sranda,jednej babe sa roztrhala priamo tam,držím palce

lily311
6. dec 2016

@ninus29 no o týždeň mám poradňu, počkám či sa sama nevytiahla hore, ževraj do 24 tt sa sama ešte môže dostať hore, ak nie pôjdem pani kopáčovej
@anndreina viem, že sranda to nie je, kamoške sa odlúčila v 34 tt, ale ona krvácala od 25 tt, je ťažké mať klud pri 4ročnom chlapcovi, ale nevarím, jedlo mi nosí mama, nevysávam ani neumývam podlahu, len také ľahké domáce práce, práčka a tak...modlím sa aby som aspoň do 34 - 35 tt vydržala, som po dvoch neúspešných umelých oplodneniach

lily311
6. dec 2016

@anndreina mám stupeň - placenta preveria marginalis - teda placenta presahuje vnútornú bránku krčka maternice, teda našťastie nezasahuje do celého krčka

lily311
6. dec 2016

@ninus29 tým premiestňovaním som myslela, že ked bude placentu pani kopáčová ťahať hore tou masážou, či sa vtedy nemôže niečo stať?????

ninus29
6. dec 2016

@lily311 nemôžem hovoriť za ňu, najlepšie je tam ísť a s ňou sa osobne porozprávať, ale určite nebude robiť nič,čo by ti ublížilo

anndreina
6. dec 2016

Tak ja to poznám tiež som doma mala 4 ročného chlapca,a nedá sa nevenovať sa aj jemu,môže sa tá placenta ešte zdvyhnúť aj mne to doktor vravel,ale nezdvihla sa,ale určite to dobre dopadne,ja som za celú tú dobu chvalabožku nekrvácala,a vyberali mi ju v 38 týždni, že vraj už dlkšie v takomto prípade tam nemôže byť,hrozilo mi aj odobratie maternice ale nakoniec mi ju nechali,mala som celý krčok tou placentou zachytený.

anndreina
6. dec 2016

A už máme krásnu 14 mesačnú Terezku 🙂 ,a nevieme si to bez nej už predstaviť,čo všetko si musí žena vytrpieť kým sa dočká takého zázraku

ika7
8. dec 2016

@lily311 drzim ti silno silno prsty...nech vsetko dobre dopadne

miriamhol27
10. dec 2016

@bylinkarkaaa
Dobry den Pani Anka, Uz asi mesiac si davam zabaly ako Ste mi kazala, ale dnes rano som mi na podbrusku urobil ako keby taky exem alebo vyrasky, je to normalne alebo mam sa niecoho obavat? Dakujem velmi pekne

bylinkarkaaa
12. dec 2016

miriamhol27 zavolajte mi 0903037131