Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

bylinkarkaaa
12. dec 2016

V PRACOVNYCH DŇOCH UTORKY A VO ŠTVRTKY, TIETO DVA PRACOVNE DNI V TYŽDNI OD 14HOD. - DO 17HOD. SOM DOMA. V TOM ČASE TREBA PRISŤ OSOBNE. - Od 23.12.2016 - do 2.1.2017 dovolenka! Vrbové, ul. Poľná S pozdravom Anka

axiomakkk
16. dec 2016

Dobry den. Pokusame sa s manzelom otehotniet. Ja 38, diabetes 2 typ, astma, CHOCHP, hypertenzia, alergie, obezita, steatoza pecene a myom. Manzel skleroza multiplex. Deti zatial nemame. Hormonalnu antikoncepciu som nikdy nepouzivala. Velmi pekne vas prosim o radu. Nedari sa nam.

mamartinka
18. dec 2016

@axiomakkk treba Pani Anke zavolat,navstivit ju treba a nie tu vypisovat.Tu ti ona neporadi a ani neradi.Nad tebou su kontakty.

nonnnni
19. dec 2016

Ahojte, ja som u pani Anky bola asi dva - tri týždne dozadu, odchádzala som veľmi pozitívne naladená a s dobrým pocitom. Veeeeľmi milá pani :D Obklady mám ľanové a mnohé sa pýtate ako sa to uväzuje aby vám nepadali, Ja som si tesné tielko odstrihla zošila na polovicu a mám s toho taký širší pás, ktorý drží dokonale celú noc.

januska41
19. dec 2016

@nonnnni na aku diagnozu ich mas? Ak sa mozem spytat?

nonnnni
20. dec 2016

Ani presne neviem, 13 rokov nemozme mat babatko, mam za sebou 2 prefuky, 2 laparoskopie, 2iui a jedno ivf, az do posledneho ivf sa nam diagnozy menili, kazdy lekar povedal nieco ine, mala som byt v prechode uz asi 6 rokov, nepriechodny vajcovod, endometrioza... teraz mam 33 rokov a pricina nieje ziadna vazna, po ivf povedali manzelovi ze chyba je v nom aj ked nespocetne mnozstvo spermiogramov mal v poriadku. Takze momentalne naozaj neviem na com sme ale k lekarom uz nepojdeme, bolo to stresujuce a narocne obdobie.

nonnnni
20. dec 2016

v minulosti ludi liecila priroda a nie chemia, len sme na to akosi pozabudli ☹ ja bylinkam verim a viem ze mi - nam pomozu 😍

januska41
20. dec 2016

@nonnnni keď to čítam, akoby som z časti čítala o sebe, keď som sa vydávala všetko vyzeralo v poriadku - po 1,5 ročnej snahe o bábetko som sa začala lekárky pýtať, čo sa deje - a ona vy ste v poriadku, nech ide na vyšetrenie manžel a nakoniec vyplynulo, že mám problém ja. Z ničoho nič sa mi spravila čokoládová cysta a tam to začalo - diagnóza endometrióza, laparoskopia, umelý prechod, vajcovody priechodné, pol roka clostylbegyt a záver dieťa jedine z IVF. Po návšteve centra sme zistili, že im ide len o peniaze, pomoc žiadna, len ponuka IVF - čo sme odmietli. V skratke - necítime sa nato. Snažíme sa už skoro 6 rokov a mýslím, že to dosť poznačilo moju psychiku. Aj ja si robím ľanové obklady už 2 roky, myslím, že na endo pekne pomáhajú, ale detičky žiaľ stále nemáme, viera však umiera posledná a stále veríme.

zuzkass
20. dec 2016

@januska41 bola si pri pani anke vo vrbovom ona ti kazala obklady?ja sa tam chystam v januari

mamartinka
20. dec 2016

@nonnnni no pekne tiez ste dopadli.A 13 rokov cakat tiez ziadna vyhra.Ja mam 36 a 10 rokov sa nedari.IVF nam nevyslo,vytaminy,caje kadejake nic nempomohlo.Laparoskopia plus hysteroskopia urobena pred 5 rokmi a vsetko v poriadku.Drzim nam obom palce nech aspon jedneho cloviecika sa dockame.

mamartinka
20. dec 2016

@januska41 hrozne cim si vsetkym musime prejst.Kedysi taketo problemy nebyvali lebo ja neviem.Ci ina doba asi teraz je?

januska41
20. dec 2016

@zuzkass áno, pri pani Anke.

851009
28. dec 2016

Dobry den , chcela by som poprosit o radu co bi som si mohla dat na ulavu od sucheho kasla.
Vec sa ma takto, mala som zapal vajecnikov a brala antibiotika no oslabili mi imunitu a ochrela som. Mala som horucky ,kasel,nechut do jedla a skoro vobec nic som nejedla. No teraz ma trapi kasel a boli cela priedusnica no mam pokazeny zaludok tak nechcem uz ziadne lieky lebo stale nemozem jedlo ani vidiet. Ked by ste mi mohli poradit aj nieco s tym nechutenstvom lebo nemozem nic jest zo vsetkeho mi je na vracanie. vobec neviem kam sa pohnut. Dakujem

kinluska
28. dec 2016

Poradite mi? Pani Anka poradila obklady z palenky a olivoveho oleja, nepamatam si ale postup. Prevarit palenku, ci iba zohriat? Nakvapkat na kapesnik, olivovy olej a prilozit, previazat? Hlava derava som!

lal
28. dec 2016

@kinluska pravdepodobne zohriat palenku s olejom, nech to je horuce, dat na vreckovku a este teple prilozit na brucho. A teda nejak upevnit, aby ti to vydrzalo do rana.

bylinkarkaaa
31. dec 2016

REMAS PIEŠŤANY - s.r.o. KURZ FYTOTERAPIE 11.07..2017 59EUR

Pod Párovcami 1341/3

Pieštany 921 01

E-mail: remas@maserskaskola.sk

Mobil.: 0907 860 200 , 0905 44 72 82, tel/fax 00421 33 77 300 42

GPS navigácia: N : 48° 35.633 E : 017° 50.042

NEVÁHAJTE A KONTAKTUJTE NÁS

Ak máte na nás akúkoľvek otázku, kontaktujte našu
asistentku Zuzku, ktorá Vám rada pomôže 0907 860 200 , 0905 44 72 82 , Tel./ fax 00421 33 77 300 42

bylinkarkaaa
1. jan 2017

Kurz vhodný pre masérov, predajcov bylinkových výrobkov, záujemcov o bylinky, absolvent tohoto kurzu získa osvedčenie

gabrielitka
5. jan 2017

Dobrý deň p.Anka, chcem sa spýtať či si mám s Vami najskôr dohodnúť telefonicky termín alebo ísť k vám priamo, utorok štvrtok od 14-17:00, ďakujem.
viem že kamaratka ked u vás bola asi 5 rokmi najskôr telefonovala, ďakujem .
s pozdravom Gabika B

kubulka280
5. jan 2017

@gabrielitka nie nemusíš volať len tam prideš

gabrielitka
5. jan 2017

Ďakujem 🙂 kubulka280

cally1210
6. jan 2017

Poprosim o radu mam robit vinove obklady + palinu sypany caj + olivovy olej len neviem ci aj tu palinu dat na obklad alebo iba ten odvar? Dakujem

lal
6. jan 2017

@cally1210 ja som mala ten isty obklad - normalne to daj vsetko na obklad - celu tu zmes aj s palinou.

cally1210
7. jan 2017

@lal dakujem pekne za odpoved

elinka112
8. jan 2017

Ahojte, chcem sa opytat ci sa dostaneme k pani Anke na rad aj ked dorazime okolo pol 4. Ked ordinuje len do 17..stihne vzdy vsetkych co tam stoja v rade? Dakujem za odpoved.

zuzicek88
8. jan 2017

@elinka112 ja simyslim,ze ano,mne povedala,ze ona neodmietne nikoho a ked ma ludi,berie aj dlhsie

laurinda
9. jan 2017

Dobry den , pani Anka chcem sa s Vami poradit dcerka mi ma od malicka egzem.....co by jej mohlo na to pomoc? Dakujem

kubulka280
11. jan 2017

Dobrý den, pani Anka chcela by som sa poradiť či mi neviete poradiť niečo na kvalitu spermii.Dakujem

roja0
12. jan 2017

Dobru vecer chcem sa spytat pani Anky ci by sme mohlu prist v utorok 17.1 dakujem za odpoved

mamartinka
13. jan 2017

@roja0 ty si zas co tu za cudo a vypitujes sa tu.Ak mas auto sadni a bez k Pani Anke.Pitat sa nemusis ci mozes prist.Robi 2 dni do tyzdna bo ostatne dni je zamestnana mimo ssvojho bydliska.Utorky a stvrtky pracuje od 14.00 do 17.00 Prides tam zoberies si pri branke casenku a cakas pre domom.Este nieco ta zaujima.

roja0
13. jan 2017

@mamartinka prepacte ale preco by som mala byt cudo sme cez 100km od piestan tak sa pytam ci niekto nevie ci bude pani Anka doma u nas to nie je take jednoduche sadnut do auta a ist sa pozret takze asi tolko