Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

delly16
22. feb 2017

@tatinka ak sa nemylim, caj sa pije stale, len obklady sa nerobia cez menzes...

tatinka
22. feb 2017

@delly16 dakujem za radu , si zlata 🙂

delly16
22. feb 2017

Ja mam upchate oba, p. Anka mi dala lanovy obklad, ale sama vravi, ze v ziadnom pripade si zeny nemaju obklady odporucat a ordinovat same, treba za nou ist...

baby24
22. mar 2017

Baby prosím vás nejaký kontakt na pani anku??

mamartinka
22. mar 2017

@baby24 telefon 0903037131

mamartinka
22. mar 2017

@baby24 Vrbové Poľná 635/20

baby24
22. mar 2017

@mamartinka
@mamartinka ďakujem smiem sa spýtať koľko sa platí?? Aj už niekomu pomohla počula som len dobre ohlasy

mamartinka
22. mar 2017

@baby24 neplatis nic.Je len na tebe co uznas za vhodne jej dat.Niektore davaju dezert,kavu.Co chces jej mozes dat aj nic.Ako sa sama rozhodnes.A ano uz vela parom pomohla.

mamartinka
22. mar 2017

@baby24 pracuje len utorky a stvrtky od 15 do 17.00 hodiny.Ostatne dni nepracuje nakolko je zamestnana mimo svojho bydliska.Pred domom ma potom na branke aj casenky.

baby24
22. mar 2017

@mamartinka a mam jej zavolať a objednať sa??

zuziklc29
22. mar 2017

kocky mozem sa Vas opytat ci ste mala niektora pco syndrom? Dakujem

baby24
22. mar 2017

@zuziklc29 ja mám pco syndróm

zuziklc29
23. mar 2017

@baby24 ale navsteva ta este len caka,vsak? Ja sa chystam cca dva tyzdne nakolko nepracujem na sk.

baby24
25. mar 2017

@zuziklc29 k pani anke myslíš? Ak áno tak áno musím zavolať hihi 🙂

mamartinka
25. mar 2017

@baby24 volat ani objednavat sa netreba a staci len prist pred jej dom.Na branke ma casenky ktoru si zoberies a cakas az pride nateba rad.Uz som pisala vyssie.Pracuje len utorky a stvrtky.Len tieto dva pracovne dni od 15.do 17hodiny.Ostatne dni nepracuje nakolko je este zamestnana mimo svojho bydliska.Drzim palce nech pomoze hlavne.

zuziklc29
26. mar 2017

@baby24 jasne k pani Anke. Ja da chystam vo stvrtok ale o dva tyzdne lebo nestiham.
@mamartinka ano jasne dakujem. Citala som poctivo Vase komenty

noni99
27. mar 2017

@kanabis ahoj prosim ta ako sa presne naparujes na mliekom a medom? kolko cohho davas? dakujem

mamartinka
31. mar 2017

Caute.Tak kto nestihol Pani Anku a ist k nej uz ani nemusi aspon tento rok.Bylinkarka uz nepracuje a prave toto napisala na facbook.Ak sa nenahnevate tak to sem dam. Moji milí priatelia, priatelky. Uprimne vás prosím nepíšte mi do správ prosby ohľadom vášho zdravia, lebo mnohých z vás ani nepoznám a neviem o vašom zdravotnom stave vôbec nič, a to by takto ani lekár nerobil. Nie som veštica ani jasnovidka. Niektorí si mýlite FB z webovou stránkou, kde je odozva do hodiny. Já nemám webovú stránku, a FB mám, aby som sa pozdravila so svojou rodinou, ktorá žije v zahraničí. Občas tu napíšem nejaký bylinkový recept ale viac nič. Od tohto roku, som sa rozhodla, že už nebudem prijímať žiadne návštevy, ani už radiť, nakoľko môj zdravotný stav a vek mi to už nedovolia, aby som bola online za počítačom, kedže som ešte zamestnaná a nestíham. Všetkým vám prajem pevné zdravie,

mamartinka
31. mar 2017

@bylinkarkaaa dufam ze vam nebude vadit ze som to sem skopirovala.Nech sa vam len dari v zivote a hlavne zdravicko vas dlho sprevadza.

zuziklc29
31. mar 2017

@mamartinka takze to znamena ze vo stvrtok tam uzvteda ani nemusim.chodit?

mamartinka
31. mar 2017

@zuziklc29 myslim ze nie uz.

zuziklc29
31. mar 2017

@mamartinka prosim Ta. Kde to pani Anna napisala?

mamartinka
31. mar 2017

@zuziklc29 z facbook to mam a meno Anna Eva tam ma bylinkarka.Ved si daj Bylinkarka Anna Kopacova a malo by ti vyhodit.

lal
31. mar 2017

Velka skoda ☹ Som stastna ze som ju este stihla, neviem ci je to vyhradne jej zasluha, urcite tam zohralo ulohu viacero faktorov dokopy, no fakt je, ze presne mesiac po navsteve u nej som otehotnela...zazracne, po 4,5 roku.

zuziklc29
31. mar 2017

@mamartinka nic take som jej v profile nenasla 🙂

mamartinka
31. mar 2017

@zuziklc29 ale pisala to tam a vymisel to neni.Treba ju mat asi za priatela.

zuziklc29
31. mar 2017

@mamartinka ano ano mas pravdu. Musis ju mat medzi priatelmi aby si videla spravu. No co uz.

delly16
1. apr 2017

Baby, asi desať príspevkov vyššie som písala, že neordinuje už a akým spôsobom sa k n ej dá dostať, treba si to tu trošku aj polistovať...

zuziklc29
10. apr 2017

@mamartinka prosim Ta ty si bola u nej? Dala ti vitex jahnaci? Lebo mne dala lenze neviem kolko mam brat. Ja som brala kvapky tak som si napisala kolko kvapiek ale tabletky neviem :(

zuziklc29
10. apr 2017

@baby24 sjoj bola si pti pani Anke?