Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

baby24
17. apr 2017

@zuziklc29 nie nebola.... ☹ nestihla som to dá sa k nej ešte dostať??

zuziklc29
18. apr 2017

@baby24 skus jej vecer zavolat

bylinkarkaaa
18. apr 2017

V PRACOVNE DNI UTORKY A VO ŠTVRTKY OD 12 HOD. - DO 15 HOD. SOM DOMA. v TOMTO UVEDENOM ČASE MA MOŽETE NAVŠTIVIT.

mlenna15
18. apr 2017

@bylinkarkaaa Dobrý deň pani Anka. Chcela by som sa Vás spýtať čo si myslíte o racinovom oleji?Mám jeden vajickovod nepriechodny a zevraj pomáha na zrasty
Ďakujem pekne za Vašu odpoveď

mamartinka
18. apr 2017

@zuziklc29 ja mam tabletky a beriem 1 denne.

bylinkarkaaa
18. apr 2017

V PRACOVNE DNI UTORKY A VO ŠTVRTKY OD 12 HOD. - DO 15 HOD. SOM DOMA. v TOMTO UVEDENOM ČASE MA MOŽETE NAVŠTIVIT.

mamartinka
19. apr 2017

@bylinkarkaaa tak uz opet pracujete?Super.

r.zuzzi
21. apr 2017

Dobrý deň PANI ANKA. Ja som na vás počula samé chvály. Pracujem ako učiteľka vo Vrbovom, ale žijem v Nižnej a do lesov v Chtelnici aj my veľmi radi chodíme. Tiež občas nazbierame bylinky, čo nám svokra poradí. Nechcem vás zdržovať mojou žiadosťou, keď vás potrebuje toľko žien, aby mohli mať svoje dieťatko. My detičky máme, ale syn má astmu , ktorá sa zhoršuje a z roka na rok užíva viac liekov. Veľmi nás to trápi, a jeho tiež. Mohla by som aj s ním niekedy k vám prísť? Má 11 rokov, a problémy asi od dvoch rokov, aj keď som ho dojčila 18 mesiacov. Snažíme sa žiť zdravo, trávime spolu všetok voľný čas. Ďakujem a želám vám všetko dobré 🙂

bylinkarkaaa
21. apr 2017

r.zuzzi V PRACOVNE DNI UTORKY A VO ŠTVRTKY OD 12 HOD. - DO 15 HOD. SOM DOMA. v TOMTO UVEDENOM ČASE MA MOŽETE NAVŠTIVIT.

r.zuzzi
22. apr 2017

ĎAKUJEM, určite niekedy prídeme 🙂 Želám Vám veľa, veľa zdravíčka, chuti a sily pomáhať a aby sa Vám tá pomoc aj vrátila, keď vy budete potrebovať 🙂

noni99
21. máj 2017

@pinokijko ahoj. prosim ta za aku dlhu dobu sa ti pomocou p.kopacovej podarilo otehotniet? ja som bola u nej 2 tyzdne dozadu a dala mi lanove obklady na nepriechodnost. a tebe? dakujem za odpoved

dianapasi
22. jún 2017

Dobry den chcem sa spitat ked mam oba vajcovodi neprechodne pani anka vie stim pomost lebo mi povedali ze nebudem mat moct deti dakujem ja som z he az ma tam niekto cestu stoho smeru

baby24
2. júl 2017

@bylinkarkaaa Dobrý večer pani Anka už dlhšie sa vás chystáme navštíviť no nejako nám to nevychádza verím že by ste nám vedeli pomôcť počula som na vás neuveriteľné chvály a dobre odozvy k vám sa chodí bez objednania??

delly16
3. júl 2017

@dianapasi Ahoj, mne dala n a to obklady, teraz si ich nerobim, mam velmi zle obdobie, takze sa na to necitim, ale onedlho opat zacnem

dianapasi
3. júl 2017

A ide tam knej niekto ku pani anke 🙂aby som šla tiež z humenného alebo okolie ďakujem🙏🙏

tslobik
3. júl 2017

Babule, prajem veľa šťastíčka z celého srdca.....Ja som tam bola raz, ale len cca 25 km.....Tie, čo chodíte až z východu klobúk dolu......

dianapasi
4. júl 2017

Ja som Humenného a keby niekto šiel dajte vedieť prosím šla by som svami 🙏

dianapasi
4. júl 2017

Delly 16 ale dala ti obklady na neprechodne vajcovodi ja mám taký problém neviem ako ďalej😢😢

delly16
4. júl 2017
noni99
4. júl 2017

@dianapasi ahoj. Aj mne dala ľanové obklady na nepriechodné vajcovody a pi čaj gynastan 2 krát denne. A ešte som užívala mesiac wobenzym .

mlenna15
4. júl 2017

@noni99 ahoj a otehotnela si ?

lal
4. júl 2017

Ahojte dievcata, ja vas chcem len povzbudit, mame par tyzdnov do porodu a podarilo sa to aj (a mozno len) vdaka pani Anke. Tazko povedat, urcite sa stretlo viacero priaznivych okolnosti, no fakt je, ze som otehotnela mesiac po navsteve u nej-nevedeli sme otehotniet 4,5 roka. U nas bol problem na strane manzela (riesili sme ho), ja som bola viac-menej v poriadku, ak neratam zisteny znizeny progesteron v lutealnej faze (bez priznakov) a silne protilatky voci manzelovym spermiam (tiez neviem co si o tom mysliet, kedze za mesiac po kontrole uz bolo vsetko zrazu v poriadku). Urcite skuste aj pani Anku, je to zlata zena.

noni99
4. júl 2017

@mlenna15 nie ale nedodržiavali som to dlho a som v stimuluje na ivf.

maci25
4. júl 2017

Ahojte zienky , ja som bola u p.Anky Kopáčovej presne pred mesiacom, nevolala som, neobjednavala som sa , isli sme na blink, partner prisiel z prace a riskli sme to, nastastie nas pani Anka neodmietla/mali sme stastie, pretoze uz to kvoli svojej zaneprazdnosti velmi nerobi/ Mozem potvrdit, ze mi dala novu nadej...a nemam prestat verit 😉 Bola velmi mila a poradila mi Vit.D, Wobenzym, Gynastan 2x denne a samozrejme vinove obklady.O babo sa snazime rok a nieco, tak dufam, ze teraz sa to podari 🙂 Chceli sme skusit nieco prirodné skor ako budeme nuteni ist do centra, aj ked uz mam najvyssi cas, nakolko mam 38 😕 ale skusim najskor toto. chcem poradit od tej ktora ma skusenosti s obkladmi? Nestihla som si zapisat, ci ich mam robit jeden cely mesiac a potom staci 3x do tyzdna, alebo musim stale kazdy den ???Dakujem za odpoved 👍

lal
4. júl 2017

@maci25 treba kazdy den, s prestavkou ked mas kramy. Potom znova pokracujes kazdy den 🙂

maci25
4. júl 2017

@lal Ďakujem, fakt som nestihala zapisovat, p.Anka rychlo rozpravala, vela info naraz, človek sa to snazi aj ukladat do hlavy, ale ked sme prisli domov ...okno 🙂 PS: Držíííím palčeky, nech to dotiahnete štastne do konca !!!

zuzulka501
4. júl 2017

@maci25 ahoj ja mam to iste a obklady mam prvy mesiac kazdy den a po menstruacii 2x do tyzdna

maci25
4. júl 2017

Ahoj @zuzulka501, vidis a mne sa zdalo ze mi hovorila, ze iba prvy mesiac a potom po menzese 3x do tyzdna, len som si nebola istá, preto som sa rozhodla napisat sem a poprosit o radu , a teraz som nasla ten papier, kde som sa snazila akoze rychlo pisat / tak, ze to mam problem aj po sebe precitat 😅 / a na papieriku mam potom 3x ....ale nevedela som co ... 😀 noooo teraz uz viem 😉 Dakujem, toto som potrebovala, ci aj niekomu inemu to kazala takto robit 👍 Ono ked si clovek nieje istý... A hovorila, ze PO,ST,PIA obklady a v SO, NE ked ich nerobim , by sme mali skusat ,najlepsie okolo obeda nie az vecer, zevraj je tam vacsia sanca 😍 A kedy si u nej bola ty ?

dianapasi
5. júl 2017

,@noni99 lanove obklady sú ake

noni99
5. júl 2017

@dianapasi kupis si lan a pomelies si ho a kazdy vecer okrem kramou si das do hrnceka deci mlieka a dve polievkove lyzice lanovych semien a povaris ale hned ako sa zacne varit odstavis a uz len miesas na kasu . rozotries na pansky kapesnik a prilozis na noc na podbrusko. nesmies uz vstavat z postele .musis byt v teple. max na wc rychlo. a ked mas obklad vraj mozes aj sex pod perinou 😅 a pit k tomu ten caj a wobenzym