Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

lucia33
19. jan 2011

@hadassah ok super dakujem

lucia33
19. jan 2011

@gombicka nuz to je pre muzov aby mali lepsich plavcov 🙂)) nebude ich viac ,ale budu kvalitnejsi, rychlejsi...a ze je to ako prirodana viagara 🙂 🙂 🙂

darla27
19. jan 2011

Ahojte, kotvicnik nie je len na kvalitu spermii, ale aj vajicok 😉
Na tejto stranke som ho zohnala za super cenu, dokonca v kapsuliach, lebo caj mi pani Anka
kazala pit dva krat denne, tak som si to zjednodusila s kapsulkami, ale za super cenu!
http://www.kompava.sk/sk/tribulus-terrestris.html
Tribulus je kotvicnik 😉

lucia33
20. jan 2011

mne pani anka naordinovala teda manzelovi kotvicnik kvapky tak ju berem doslova a nechcem ine len kvapky 🙂 🙂 🙂 🙂
Drzim sa vsetkeho ako mi pani anka povedala ale zadalo sa mi ze ma po mesiaci zacala hrozne boliet hlava tak som to troska vynechala ale pokracujem dalej 🙂 🙂 🙂 🙂 Pani Anka povedala ze to moze trvat aj tristvrte roku...tak uvivime 🙂)

leontinka1981
25. jan 2011

Ahojte baby.aj ja som bola u pani Annky. naordinovala mi lanove semienka, mlieko a biele palene.(((asi))))nemam ziadnu diagnozu len som jej povedala ze lekari si myslia ze mam nepriechodne vajcovody. tak ma posielaju na laparoskopiu.a ja nechcééééééééééém. tak sa chcem spytat ci mate niekto podobnu diagnozu a ci vam predpisala tiez to co mne a ako sa to ma spravne namiesat a pouzit. pretoze papierik na ktorom som to mala napisane mi zozral pes a uz si nespominam ci mam spravne ingrediencie a ako to mam pouzivat a namiesat. bola by som vam povdacna.

bobjan
25. jan 2011

@leontinka1981 najlepšie by si mala, keby si p.Anke zavolala. Držím palce!

leontinka1981
25. jan 2011

Ja ju nechcem otravovat s blbostami. je to moja chyba. ma toho dost.chodit do prace liecit nas..... 😀

gombicka
25. jan 2011

@leontinka1981 a chutilo to tvojmu psovi? 😀 😀 mne pani Anka dala tu istu liecbu - je to 1dl mlieka, 2 polievkove lyzice pomletych ladovych semiacok a 1 polievkova lyzicka bielej palenky. Semiacka musia byt pomlete, lebo inac ti to nezhustne. Vznikne to taka gebuzina, ktora sa lahko roztiera ale zaroven drzi pokope 😕. Ja som bola na laparoskopii - dokonca som chcela ist, az som si to vybojovala, a tam mi zistili, ze obe vajickovody su priechodne, ale zato mam endometricke loziska 😨

tinami
25. jan 2011

@leontinka1981 ja mám asi to isté. 2 pol. lyžice pomletých ľanových semienok + 1 pol. lyžica bielej pálenky a 1 dcl mlieka- krátko povariť (len čo to zovrie). Cez menzes to netreba prikladať... 😉

leontinka1981
26. jan 2011

@gombicka ani neviem ale cele mi to rozužlal....to bolo este steniatko.a na tu laparoskopiu si isla az po liecbe????od pani Anky????a tie endometricke loziska sposobuju neplodnost asi co.....o tom nemam nejake vedomosti. a mala si nejake priznaky????ako dlho sa nedari????a co teraz aky postup liecby???

leontinka1981
26. jan 2011

@tinami Tami a tiez mas nepriechodne vajcovody alebo si iba myslis ze mas????ako dlho to uz praktizujes???,

beyby
26. jan 2011

@zujka2 Ahoj, naordinovala mi na lačno vitex, 2x denne Gynastan, Vitamín E, Zinok a zábaly z materinej dúšky! Tehotná ešte nie som, ale mám menzes, nie presne na den, ale mám a nemusím chodiť k doktorovi na injekciu!

beyby
26. jan 2011

@nienna Ahoj, moja diagnóza zne: Polycystické ovária! Neviem, či je správne nasadiť si sama ličbu, ja by som za pani Ankou zbehla, naordinuje ti liečbu presne pre teba! Držím palce!

beyby
26. jan 2011

Chcem sa pochváliť! Po troch mesiacoch liečby, mám lepší nález na vaječníkoch! Takže som presvedčená, že to pomáha! 😀

gombicka
26. jan 2011

@leontinka1981 na laporoskopiu som bola v auguste. Za pani Ankou v decembri.Priznaky som nemala ziadne. Bolesti pri mrche boli, ale take normalne - jak ma asi kazda baba. Liecbu na endo som vsak nedostala ziadnu. Dostala som iba clostyl na posilnenie ovulacie - ze mozno sa tak podari. No presli 3 mesiace - a nic. Tak zvazujem IVF. Skusame totiz uz 3 roky.

leontinka1981
26. jan 2011

@gombicka No my sa snazime tak poctivo asi 5 rokov a nic. sme spolu 10 rokov a tiez bez antikoncepcie. ja by som to na tvojom mieste nevzdavala. skus to umele IVF az neskor ked nezaberie ličba pani Anky. ale podla mna zabere. ja jej verim. a dnes som citala nieco o gynexe a odorických kvapkach.tak ja najskor pojdeme prirodnou medicinou a potom budu na rade lekari. a este mozno pojdem teraz niekedy na prefuky. aby som vedela na com som. a to uz budem mat tento rok 30 ale nezufam. ja verim!!!!!vsetky budeme tehotme lebo verime!!!! 😀

gombicka
26. jan 2011

@leontinka1981 ja som uz mala 31. nezufam, hoc je pravda, ze aspon 5 do mesiaca ma chyta depka 🙄 a hlavne, ked pride mrcha. Skusila som uz aj akupunkturu, reflexologiu, cinske caje, alternativnu dietu (bez psenice, krav mlieka, cokolady, kavy, cukru...) aloe vera....a zatial nic. Ale ako pises aj ty, aj ja spolieham na rady pani Anky. Som uz trosku z toho smutna, lebo hoc sa s manzelom snazime 3 roky, spolu sme uz 12,5 roka a to male stvorenie by sme uz do nasho vztahu potrebovali ako sol. Ale nadej umiera posledna, vsak?

gombicka
26. jan 2011

@beyby tak to je povzbudive...prajem, aby sa to stale iba zlepsovalo

beyby
27. jan 2011

@gombicka Držím palce aby vám to čo najskôr vyšlo! Ja mám 27 rokov a niekedy mám pocit, že som už všetko prepásla, ale to len keď mám menzes! Nádej umiera posledná, ale jedna otázka mi stále vrta v hlave: Prečo práve ja???? ☹ No ale verím, že rok 2011 bude pre nás šťastný!

mery35
27. jan 2011

Ahojte baby ktore ste na tejto teme....potrebovala by som poradiť? Mam 36 za sebou 2 ivf neuspešne ☹ ☹ ☹ mam este troch mrazačikov.Moja gynekologička mi zistila 2 myomy jeden vnutry a druhy z vonku maternice.Operaciu by som nechcela absolvovat ☹ ☹ ☹ ☹ Pani Anka by mi poradila telefonicky alebo treba navštevu osobne?

zujka2
27. jan 2011

@beyby ahojčěk, ďakujem ti za odpoveď. chystám sa za ňou. dúfam, že pomôže. držím ti palce!!

viva13
27. jan 2011

Ahoj, máte niekto pozitívné výsledy s touto bylinkárkou pri azoospermii? 😉 DAKUJEM

beyby
27. jan 2011

@mery35 Ak ti môžem poradiť, choď za ňou osobne! Osobný kontakt je lepší!

leontinka1981
28. jan 2011

@gombicka neboj podari sa. ja skusim tiez vsetko co sa bude dat. ale myslim ze kazda zena moze otehotniet len je to o psychike a o liecbe. vela krat sa stalo ze zena nemohla otehotniet niekolko rokov adoptovali si dieta a bum zistila ze je tehotna i ked jej lekari vraveli ze nikdy nebude mat deti. myslim ze vsetko je v nas. tak si verme podporujme jedna druhu a urcite budeme skor ci neskor vsetky tehotne. baby drzim place!!! 😀

beyby
29. jan 2011

😀 @leontinka1981 Krásne si to napísala, presne si vystihla to, čo cítim! Držme si palce navzájom a podporujme sa! Darmo máme mamy a kamarátky, ktoré nás držia, oni nevedia čo prežívame! Vie to len tá, ktorá cíti to isté! A to sme my tu všetky! Držím Vám palce!!!!

nienna
2. feb 2011

@beyby no ja mám tiež PCO, hormonálnu nerovnováhu a s tým spojenú veeeeľmi nepravidelnú mrchu.....takže tak....myslím že skúsim ten Vitex 🙂

leontinka1981
2. feb 2011

@beyby presne podporujme sa podržme sa a pôjde to. naša myseľ dokáže rôzne veci a s pomocou byliniek a neviem čoho sa to určite podari. ja by som mala isť na laparku ale nechcem ešte. predsa je to zásah do organizmu.možno ked už nebudem mat čo stratiť tak pôjdem. čo by som neurobila pre baby. tak baby hor sa do bylinkovania, naparovania ,zabalovania a do leta najneskôr do konca roka sme v tom.....držím palce 😀

janulka14
7. feb 2011

ahojte kočky, potrebovala by som poradiť ako zvládate zábaly na bruško od pani Anky? ako si to upevnujete a ako poctivo dodržiavate, a ako zvládate ten puch :-? ja som len začala, no jednoduché to nieje 😒 čo už, musím vydržat 😉

gombicka
7. feb 2011

@janulka14 a z coho mas tie zabaly?ja to mam z lanovych semiecok, a je to celkom ok. Da sa to. Robim si cih mesiac a tak sa mi vidi (aspon tomu tak chcem verit), zeby to mohlo pomahat.Mrska sice prisla, ale uplne bezbolestna, dokonca som ju vobec necitila. Tak uvidime,ako to pojde dalej.