Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

lisian
12. apr 2011

@lucka654 ved chcem to nechat tento cyklus tak a buduci mu poviem, ze uz cakat nechcem a co tie tvoje mykozy a pani anka?

lucka654
12. apr 2011

@lisian mikózy som s p.ankou neriešila. na to mi dával lieky gynekológ.pani anka nám spolu s manželom dala liečbu na základe našej dg.

tina4931
13. apr 2011

@lisian ahoj, na tie mykózy mi kázala umývať a naparovať sa v rebríčku 2x do týždňa pred spaním a piť čaj z kapucínky väčšej - najprv 3x denne, potom 2, potom raz a potom príležitostne - len ja som mala problémy aj so všelijakými zápalmi - baktérie (coli, streptokoky...), takže to bolo hlavne na to. Na vyrovnanie hormónov, ovuláciu - vitex jahňací a ešte čaj pre tehotné, alebo alchemilku + vit. E. Žiadne zábaly som nemala. Inak kvôli tým častým zápalom ma gyn. poslal na imunológiu + mi predpisuje gynoflor. A samozrejme sa snažím dodržiavať tie všeobecné rady - nejesť sladké, neumývať sa tam dole mydlom, žiadne bazény, sauny a pijem acidko a príležitostne užívam probiotiká.

stastnevydatam
13. apr 2011

ahojte, mozem sa vas spytat, pani Anna pomaha aj v inych blastiach?? napr. ak mam endometriozu, tvorbu cyst na vajecniku? nastastie sa nam babatko podarilo na prvy krat, len s jednym vajecnikom, ale tie cysty sa mi mozu dalej tvorit...a mozem vas poprosit na nu kontakt?? dakujem, drzim vam palceky, nech vase tuzby su vypocute... 😉

tina4931
13. apr 2011

@stastnevydatam ahoj, určite tam chodia kočky aj s takými problémami ako endom., cysty a pod. Číslo na ňu je 0903037131.

gombicka
13. apr 2011

@stastnevydatam ahoj,ja mam tiez endo, no bohuzial, nam sa uz 3 roky nedari.Pani Anka mi dala robit zabaly a pit gynastam, vitaminy a rakytnik. Mozes mi prosim povedat, ci ti liecili tvoju endo a ako sa vam to podarilo?prirodzene?

benkovamartina
13. apr 2011

kázala pani Anka niekomu čajík Gota- Kola? neviem ho tu zohnať v lekárni, asi budem musieť objednať cez net. Ale určite sa oplatí vyskúšať či pomože. na migrénu ženy moje.

zalesacka
14. apr 2011

Tak aj ja som bola u pani Anky. S partnerom sa snazilkujeme uz 4 roky a stale nic☹ Mne navyse zistil gyndos asi pred polrokom dost velky myom na maternici a odporucil mi operaciu. Pani Anka mi namiesala zmes asi 5tich byliniek na cajik (identifikovala som len chmel a datelinu) + obklady z mlieka, lanoveho semena a cibule a este sa mam naparovat odspodu 2 x do tyzdna nad uvarenym petrzlenom.....ze tato liecba by mala myom do mesiaca odstranit a pomoct k otehotneniu. Zatial to robim len dva tyzdne, som som strasne zvedava na vysledok 🙂 Partnerovi kazala uzivat vitamin E, pit rakytnikovy sirup a varit jedla zo zeleru. (nemal najlepsi spermiogram) Na tie obklady pouzivam bavlnenu plienku a stahujuce nohavicky, su vysoke az po pupok a udrzia cely zabal tam kde ma byt, tak nemam ziadne starosti s uspinenou bieliznou.

zalesacka
14. apr 2011

@benkovamartina Gota kola sa da zohnat aj ako cerstva rastlinka v kvetinaci ( ja som ju mala zo Starkl) a mozes ju pestovat aj v byte, alebo sa daju kupit semienka tejto rastlinky a ty si ju vypestujes doma. Mne bohuzial vykapala...

pifina
14. apr 2011

@zalesacka potom daj vediet, ako zareagoval myom ... ja som si robila bylinkove kupele, ale len sama som si namiesala ... by som potom aj ja skusila za pani Ankou zajst 😅

stastnevydatam
14. apr 2011

@tina4931 dakujeem 🙂

stastnevydatam
14. apr 2011

@gombicka ja som mala asi 23 rokov, ked ma prvy krat operovali kvoli cyste na lavom vajecniku... len vybrali cystu,a nik mi nic nepovedal, ja som si myslela, ze bude klud.. az v prepustacej sprave som sa docitala, ze mam endo...na dalsej kontrole, po 3 mesiacoch som mala dalsiu cystu na tom istom mieste... skusila som caje na hektolitre,no bohuzial nepomohli..tak vajecnik mi cely vybrali.. potom sa premyslalo, ze co a aku liecbu mi nasadia, tusim som zo zaciatku brala duphaston...nechcela som nejake hormony, nakolko sme si povedali, ze chceme svadbu a babo..a hovori sa ze tehotenstvo endo pomoze....pytala som sa toho co ma operoval, ze co a ako, ci mam stale tu endo, a on na to, uz nie, ste uplne zdrava, a proste neviem, asi som si povedala ze som sa uplne vyliecila, psychika pracovala ze som a budem ok..... a prirodzene, na prvy krat sa nam podarilo babanko...
Ale bola som na jednom vysetreni, kde mi jedna pani kuk vsetky organy v akom mam stave a v prognoze mi vyslo, ze budem mat opat cystu na vajecniku,takze moja psychika o zdravi opat upada... 😒
A tebe nejak endo liecia? drzim palceky

zalesacka
14. apr 2011

@pifina Jasne ze dam potom vediet, no ale zatial som len na zaciatku liecby, chce to vela trpezlivosti, ale ja verim, ze vysledok bude stat za to. Skoda, ze neviem co vsetko mi pani Anka namiesala do tej zmesi byliniek na caj, povedala, ze jedna bylina je vyslovene na liecbu myomov, tak snad zlikviduje aj ten moj 😀

pifina
14. apr 2011

@zalesacka ja som si robila kupele nejake 2 mesiace, bylinky som si vytipovala sama podla roznych knih + som pila gynastan, ale ani sa nepohol, co sa velkosti tyka 😝 ale nemala som ani datelinu ani chmel, to je tak, ked sa clovek pokusa o samoliecbu, ked je bylinkarka daleko 😝 mozno by to aj pomohlo, ale po dlhsom case ... preto ma prekvapilo, ked si pisala, ze za mesiac by to malo zmiznut ... to by mi za tu cestu cez cele Slovensko stalo 🙂

zalesacka
15. apr 2011

@pifina skus pani Anke zavolat, povedz jej aky mas problem a mozno ti bude vediet poradit aj po telefone, ake bylinky si mas zaobstarat. Potom daj prosim vediet Ty mne, ja som tiez velmi zvedava na tu "zazracnu" bylinku co likviduje myomy 😵 Inak moj gynekolog povedal, ze na ten moj problem s myomom neexistuje ziadna liecba, ani lieky, ze sa to da riesit len operativnym zakrokom, pani Anka mi zas povedala, ze existuje aj na tento problem bylinka, no tak uvidime ci tato alternativna /prirodna/ liecba zaberie... Ja jej verim, moja babicka ked este zila, robila to iste co pani Anka, liecila ludi bylinkami a musim povedat, ze vyliecila ludi z roznych chorob, aj z takych, kde uz ani Mudr, nedavali velke nadeje na vyliecenie, niekde dokonca ani na prezitie. Potom ked sa im prisiel ten dotycny ukazat a bol uplne zdravy, tak tvrdili, ze sa stal zazrak 😀 😀 😀

petaboo
15. apr 2011

a sú aj nejaké afrodiziakálne bylinky ??? 🙂

pifina
15. apr 2011

@zalesacka mne tiez doktorka povedala, ze len operativne, ale zase ona sa do toho nehrnie, hovori, ze dakedy neboli ultrazvuky a zeny rodili aj s myomami ... u mna je na takom mieste, ze by nemal prekazat otehotneniu, tak uvidime ... a co sa p. Anky tyka, myslim, ze po telefone neradi, len osobne ... ja by som tam rada isla, ale u nas to len cez dovolenku mozeme poriesit, kvoli dialke, tak este pockam do leta ... a aj na tvoj vysledok 😅

benkovamartina
16. apr 2011

@petaboo Samozrejme ale ja osobne by som si len tak niečo sama nezamiešala lebo niektoré byliny sa navzájom odpudzujú a možu sposobiť ešte vačšie problémy ako máte teraz.

benkovamartina
16. apr 2011

@zalesacka Dakujem za pomoc.

carmenuska
17. apr 2011

ahojte, viete mi niektora poradit, ci pani Anka dokaze "otocit" maternicu , ktora je v retroverzii (otocena dozadu)? Alebo sa to neda? Hmmmm? Este sme u nej neboli, len zistujem.

henika40
17. apr 2011

@carmenuska niektore zeny k nej chodia na napravu maternice... je mozne, ze to dokaze, skus jej zavolat 🙂

carmenuska
17. apr 2011

@henika40 - dakujem, to som nevedela ze sa to da aj bez tehotenstva

tina4931
17. apr 2011

@lisian no to máš pravdu, ja mám pocit, že mne to celé zapríčinil aj bývalý gynek., ktorý mi neustále predpisoval tie isté čípky, aj bez kultivácie a tým sa mi zničilo prirodzené prostredie. Lekári vo všeobecnosti tvrdia, že mykózy nesúvisia s tým, že sa nedarí......ale ja si tiež myslím, že ak to má niektorá už chronické tak veru súvisia. Veď je to určitý druh zápalu, ktorý tam mení prostredie....Mne p. Anka povedala, že tie moje časté zápaly s tým veru majú do činenia. A keď mi môj nový gyn. robil kultiváciu zistil, že nemám žiadne prospešné probiotické baktérie. A tiež som bola na folikulometriu na 13 deň a povedal, že je fol. veľmi malý, ale vraj ešte môže dorásť. Mne sa to zase zdá ale veľmi čudné, lebo mám pravidelný 26 dňový cyklus. Takže potom by mi vychádzala ovulka niekedy cez menzes. Takže ja neviem, ale už som sa tým prestala zaoberať radšej a nič nepočítam. Tiež chcem mať hlavne pokoj od tých nešťastných kvasiniek, ale ako som povedala, že to už neporovnateľne lepšie ako kedysi. A nemá náhodou tvoj partner cukrovku? Lebo napr. môj má zvýšený cukor a tým to môže byť tiež.

zuzul77
18. apr 2011

Prosim Vas, mohli by ste mi poslat kontakt, najepsie mobil na p. Annu? Pocula som velmi dobre skusenosti s jej pomocou ohladom otehotnenia. Tak by sme to aj chceli skusit. Dakujem

petaboo
18. apr 2011

@benkovamartina ja/my problém nemám, len sa pýtam, či jestvuje nejaká taká bylinka a ktorá ? 😀

henika40
18. apr 2011

@zuzul77 nech sa paci - 0903037131, ked si prejdes niektore strany, najdes aj adresu. Vela stastia.
Baby, ktore mate endosku, robite si niektora obklady z lanovych semiacok, ci mate iny recept na plodnost? 🙂

gombicka
18. apr 2011

@henika40 ja si robim tie iste obklady

zuzul77
19. apr 2011

henika40 : dakujem velmi pekne, vcera som tie strany preluskala a nasla som aj adresu. Asi to skusime...topiaci sa aj slamky chyta 😉

lucka654
19. apr 2011

@zuzul77 Treba skúsiť .Držím palce 😉

henika40
19. apr 2011

@gombicka uz si tie obklady par mesiacov robis vsak, pocitujes nejake zmeny, zlepsenie stavu alebo pod.? pocitovala si priznaky endo, ci sa to prejavilo az neplodnostou?
Nam 2 IVF a 1 KET nevyslo, teraz pauzujem... a chcela by som sa prirodne preliecit, pani Anka mi dodala velmi vela energie a optimizmu, dufam, ze mi ta sila vydrzi... budem nadalej verit a drzat sa poctivo kazdej jej rady... veru, tak je, topiaci sa aj slamky chyta 😉 @zuzul77