Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bytový dizajn

kikundela
3. jún 2012

neviete mi poradit ako sa dostat k praci s bytovym dizajnom? nemate nejake skusenosti s kurzami? saci nejaky kurz alebo si skor ziadaju skolu? da sa s tym uplatnit?

d.a.n.k.a
5. feb 2014

mňa by to tiež zaujímalo 🙂

zitkaobe
17. júl 2014
Používateľ zitkaobe je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zitkaobe.

ahojte ja som pri tom dbala hlavne na články ktoré som si pozerala ako napr. http://domabyt.zariadim.sk/inspiracie-dizajnero... a teda som si aj vybrala dodávateľa fokus interier http://domabyt.zariadim.sk/byvanie-moza-byt-suk.... Uvidim ako sa to podari, dam vam vediet drže mi prsty 😉

d.a.n.k.a
9. mar 2015

Ahojte, chcem upozorniť na školu ALFA EDUCATION v Bratislave na jej neseriózny prístup. Venujú sa bytovému dizajnu. Zaplatila som si dvojročné školné, avšak kvôli práci som štúdium musela ukončiť. Alikvótnu časť školného mi dodnes nevrátili. Iba časť, potom sa vyhovárali na neplatičov študentov, potom exekúciou pozastavené účty. Zo začiatku zakladateľka školy komunikovala, dohodli sme sa na splátkach, sama si stanovila termíny vrátenia, ale nedodržala ich. Teraz nekomunikuje vôbec. Tak si dávajte na nich pozor.

barbara2004
24. feb 2016

Ja mám so školou ALFA Education a rekvalifikačným kurzom len dobré skúsenosti. Naštartoval ma do praxe a teraz sa denne venujem tomu, čo ma baví 🙂 Nemôže byť, že mali naozaj nejaké problémy?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli